Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Besz@rás milyen jó dolgokkal egészítették ki az első részt. Nekem tetszik amit eddig láttam belőle.Steamen első napos vétel lesz. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) Nico Bellic


Nico Bellic
csendes tag

Nekem is tetszett ez a kis bemutató a korábbi XCOM is tetszett főleg a kieg után volt igazán nagy kedvencem remélem ez is lesz olyan jó mint az előd.

(#3) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jó lesz ez, az első rész is jó volt!

Viszont, nem úgy volt, hogy győztünk az első rész végén?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4) Gery9112 válasza CPT.Pirk (#3) üzenetére


Gery9112
őstag

De nyertünk viszont, ha 8 vagy annál több országot elvesztettél akkor feloszlatták az xcom-ot és vesztettél. A folytatás ezt a befejezést veszi alapul.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5) CPT.Pirk válasza Gery9112 (#4) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Oh!

Azt hiszem csak 1 vagy 2 országot vesztettem a végére.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6) Gery9112 válasza CPT.Pirk (#5) üzenetére


Gery9112
őstag

ja így már értem :DD. próbáld ki a legnehezebb fokozaton iron man módban. úgy már izzasztóbb

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#7) CPT.Pirk válasza Gery9112 (#6) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ááá, annyira nem voltam jó. :N

Az elején a zöld trutyit lövő öltönyös alakok szívattak nagyon a metróban, a végén meg volt pár necces helyzet a bazi nagy robotok miatt. Nem szeretném ezt nehezebb szinten átélni! :N

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8) Gery9112 válasza CPT.Pirk (#7) üzenetére


Gery9112
őstag

persze megértelek, egyáltalán nem könnyű a játék nehezebb fokozatokon. Iron man mód meg csak nehezít rajta, ahol a játék automatán ment körönként és csak 1 mentés van, nem tudsz régebbi mentést betölteni ha hibáztál.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#9) nemlehet válasza Gery9112 (#8) üzenetére


nemlehet
őstag

Mondjuk szerintem ez a játék kifejezetten unfair lesz nehezebb fokozaton. Nem taktikázik jobban a gép, csak szemetebb lesz, nehezebben találsz, ők sokkal jobban céloznak stb...

Amúgy nekem is tetszett az első rész meg is van steamen a kieggel együtt. Ez is majd bekerül a kosárba!

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#10) k-adi válasza nemlehet (#9) üzenetére


k-adi
nagyúr

na igen, nekem is ez a sejtésem a nehézséggel kapcsolatban...

(#11) k-adi


k-adi
nagyúr

Amúgy dicséretes, hogy mennyi mindent beleraktak, mint újítás, eddig szimpatikus eléggé :)

(#12) Ch0b


Ch0b
tag

Biztos jó lesz, de addig nem veszem meg, ameddig nem raknak bele kontroller támogatást, mert sajnos az elején még nem lesz. Kontrollerrel a mostani részt sokkal jobb játszani.

(#13) Gery9112 válasza nemlehet (#9) üzenetére


Gery9112
őstag

teljesen igazad van tényleg inkább unfair a játék. nincs annál bosszantóbb mint 90%-os a találat esélye, veled szemben az ellenfél és elhibázod viszont ő kinyírja a veterán katonád. :O

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#14) sz_abika


sz_abika
addikt

PS3-PC-Android: minden platformra megvan a játék kiegészítővel én annyira rátapadtam, de pont a PCre kellett rámenni? Teljesen érthetetlen.
Egyrészt a legbugosabb, legrosszabb volt a 3 platformból.
Kontroller nélkül elképzelhetetlen a játék.
Steam ide vagy oda, PCre egy erős offline játékot nem vesznek az emberek, csak a TORkölcsönzés fog menni, így még anyagilag is nagyobb bukó, mint a konzol.

Remélem nem kell jövő nyárnál tovább várni hogy tableten lehessen tolni...

PSN: xszabikax

(#15) nemlehet válasza sz_abika (#14) üzenetére


nemlehet
őstag

Nem értem ehhez miért kell annyira kontroller. Semmi pluszt nem nyújt, nem kényelmesebb játszani. Egy körökre osztott játéknál olyan mindegy....

Amúgy szerintem ez a stílus a mobilgamingben van méltánytalanul hanyagolva. Nagyon el tudnám képzelni, hogy akár epizódikusan jöjjön Androidra aztán amíg utazok letolok 1-2 menetet...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#16) Cyber_Bird válasza nemlehet (#15) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

ipad-re van az elso resz, meg a dlc is.

(#17) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Ez nagyon hangulatosra sikerült! :C

(#18) Ch0b válasza nemlehet (#15) üzenetére


Ch0b
tag

Pedig nyújt, de ezek szerint még nem próbáltad vele. Az egyik fő ok amiért jobb kontrollerrel játszani ezt a játékot az az, hogy sokkal könnyebben lehet a karaktereket irányítani. Egérrel ahol már több szint van néha szenvedés kiadni a normális parancsot, kontrollerrel viszont ez sima ügy. Arról nem is beszélve, hogy kontrollerrel befekszem az ágyba és onnan játszok ha szeretnék.

(#19) sz_abika válasza Cyber_Bird (#16) üzenetére


sz_abika
addikt

Első rész már nincs sztem almára se.
Csak az Enemy Within elérhető a Google Playben is már.

PSN: xszabikax

(#20) Cyber_Bird válasza sz_abika (#19) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

Igaz, rosszul emlekeztem.

(#21) BomiBoogie válasza Gery9112 (#6) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nekem az volt a bajom az első résszel (ami nyilván egy profinak előny), hogy hosszú a kampány, és bármilyen izgalmas is az Ironman, ha egyszer elrontod, nem 1-2, hanem 10-20 óra vész el, az pedig egy casual játékosnak mondjuk 3-4 heti játékidő. :(

Szóval egy Don't Starve vagy Binding of Isaac még istenes rogue-like-nak, aki szeret küzdeni, de ez itt már szerintem túl hardcore.

Ráadásul az elvesztett játékból semmit nem profitálsz, se XP, se maradék katona, se semmi.
Talán valami ilyesmit bevezethetnének.

[ Szerkesztve ]

(#22) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

XCOM 2 elhalasztva februárra. :(

Live-Die-Respawn

(#23) sz_abika válasza oriic (#22) üzenetére


sz_abika
addikt

Reméljük a konzol port miatt :U

PSN: xszabikax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.