Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Helyes!

"mindenféle trükközés és számolgatás nélkül, forinttal fizethetünk a játékokért a megszokott módokon" Inkább maradok a külföldi lemezes játék akcióknál. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) dunc


dunc
nagyúr

Éljen!!! :))

(#3) Raysen623


Raysen623
addikt

A szoftveres oldalon kimaradt egy lényeges dolog: mi a helyzet az online TV műsorokkal és videónézéssel rajta kishazánkban? Nálam speciel nagyon sokat nyomna a latba a dolog....gondolom a skype ugyanúgy működik meglévő acc-al :K Köszönöm a válaszokat előre is.
A magyar áruház tényleg pofás dolog, igazából ez lenne a normális minden esetben. Játékok tekintetében nem nyilatkozom, van amit megnéznék, de nincs igazi kedvenc a "zöld oldalon".

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) vg válasza Raysen623 (#3) üzenetére


vg
addikt

major nelson oldalán volt hír, hogy sok app jön ONE-ra, és a listában ott volt a Filmbox live, ami egész jó, és magyarul is elérhető lesz. Több nem hinném, hogy lesz egyenlőre. ITT a lista. szerk: most látom, hogy a Filmbox live is csak xbox360, szóval még az se lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az a forza kép elég brutális, de a youtube-on megnézve pár real time gameplay-t, viszont néha elég gagyinak tűnt a grafika.

[ Szerkesztve ]

(#6) section9


section9
őstag

Még mindig nem döntöttem, hogy melyik legyen, ez vagy a PlayStation 4. Még várok egy-két évet aztán a nyertest elviszem egy körre. :)

(#7) ΞΔGLΞ válasza section9 (#6) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Gondolod, hogy kell még 2 év? Elég soknak tűnik már ez 2014-ben és utána, hogy még ennyi idő kellene, hogy egy konzol kiforrja magát.

(#8) gianni85 válasza ΞΔGLΞ (#7) üzenetére


gianni85
veterán

két év múlva legalább lesz már mindkét gépre 5-10db értelmes játék

(#9) ΞΔGLΞ válasza gianni85 (#8) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az is igaz, de én soknak találom, hogy még mindig ennyi idő kelljen, hogy végre (jól) tudjon dönteni a vásárló. Bár én most úgy látom, hogy egyelőre a PS4-nek magasabban áll a zászló, persze ez nem jelent semmit.

(#10) dunc válasza ΞΔGLΞ (#9) üzenetére


dunc
nagyúr

Miért áll magasabban a zászló?

(#11) ΞΔGLΞ válasza dunc (#10) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én csak a netre támaszkodva és amiket olvastam idáig, az alapján mondom ezt, de mint írtam ez nem jelent semmit. Jóval többen dicsérték a PS4-et, mint az xbox-ot, de azt is eltudom képzelni, hogy ennek a 70-80%-ka egy idióta elfogult hozzáállás. :U

(#12) Def26 válasza ΞΔGLΞ (#9) üzenetére


Def26
félisten

Én is azt mondom, hogy aki pc -ről vált ps4 -et vegyen. Xbox one -t csak a kinect hívők és a box mellett elkötelezett emberek vesznek (pl. én)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13) vg válasza Def26 (#12) üzenetére


vg
addikt

Te biztos van ebben? :U

(#14) Def26 válasza vg (#13) üzenetére


Def26
félisten

Én magamból indulok ki. Igen, biztos vagyok benne.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) Polllen válasza section9 (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

Dönts az exkluzív játékok alapján. Mondanám, hogy a körítés is számít, de jelenleg egyik sem nagy szám magyar acc-l.

Ezt a ki honnan jön, meg merre tart dolgot engedd el a füled mellett. Pc-ről jövök, de xbox-t veszek a halo széria miatt. Ps exkluzívok nem mozgatnak, (a Last of us-n kivül, de azt végig toltam ps3-n), így hiába erősebb...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16) syl5 válasza Def26 (#12) üzenetére


syl5
őstag

És aki 360-ról váltana?

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#17) Def26 válasza syl5 (#16) üzenetére


Def26
félisten

Az a box mellett elkötelezett.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18) section9 válasza ΞΔGLΞ (#7) üzenetére


section9
őstag

Nem a konzolok sebessége és képessége érdekel majd, hanem a mögötte álló community és a majd várható életciklus. Plusz az emulátorok miatt a homebrew betörését is megvárom majd. :)

(#19) syl5 válasza Def26 (#17) üzenetére


syl5
őstag

Való igaz, hogy a box felé húz a szívem. Szeretem nagyon a forzát, és kényelmetlen a kezemnek a ps controller analog elhelyezkedése is.
Viszont racionális döntést szeretnék hozni, és régi igazi vágyam a gran turismo.
Akkor mit csináljak? Mondjuk az évben még annyira nem veszélyeztet szerintem a dolog. :)

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#20) Polllen válasza syl5 (#19) üzenetére


Polllen
nagyúr

Használtan vegyél egy ps4-t, próbáld ki és ha nem tetszik beszerzési áron, esetleg némi bukóval továbbadod.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21) Mr President válasza Def26 (#12) üzenetére


Mr President
senior tag

Én nemvagyok elkötelezett egyik mellett sem. Tervezem a konzol vásárlását 1 éven belül. Viszont ha veszek valószínű box lesz a Forza miatt.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#22) dunc válasza syl5 (#19) üzenetére


dunc
nagyúr

Vársz megjelenik a GT, ps4 és kormány.

Mr President plusz nagyon nagy EGY FORZA! És főleg a Forza HUNGARY miatt!

[ Szerkesztve ]

(#23) gianni85 válasza syl5 (#19) üzenetére


gianni85
veterán

Vegyél most X-et, a GT jó, ha kijön 2016ban

(#24) ΞΔGLΞ válasza syl5 (#19) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem mindig is a Gran Turismo volt az etalon, meg az MGS.
De a HALO miatt meg muszáj az xbox is. Mondjuk egy frankó Resident Evil nálam rögtön eldöntené, hogy melyiket vegyem, hacsak egyikre jelenne meg, de csak akkor, ha a második epizód hangulatát hozná, de valószínűleg a mostani igények miatt, inkább az akció kerül előtérbe lassan mindenhol.

Jó volt anno rejtvényeket fejtegetni. Ide-oda rohangászni a zombik között a rendőrségen és megtalálni a megoldást, persze eszeveszett horror hangulat alatt.

(#25) hemaka


hemaka
nagyúr

hülyevagyok áruházban is ennyiért lesz, de 15hónapra (vagy kevesebbre) el lehet hozni 0% THM-re, az elég baráti úgy, ha esetleg érdekel valakit.

(#26) kovsol válasza Def26 (#17) üzenetére


kovsol
titán

Én xbox360+pc+ps4 tulaj vagyok :)

May the Force be with you!

(#27) ΞΔGLΞ válasza kovsol (#26) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

És neked mi a véleményed? Xbox one-t is veszel még?

(#28) kovsol válasza ΞΔGLΞ (#27) üzenetére


kovsol
titán

Ha veszek Xbox One -t akkor az majd max ha lesz már megfelelő mennyiségű One exkluzív cím, hogy megérje. Ez majd valószínűleg évek múlva fog bekövetkezni, egy új verziós xbox one hardver képében.

May the Force be with you!

(#29) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

jó van... ki vesz ilyent ? :DDD

Szépnapot!

(#30) Raysen623 válasza vg (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

Köszi a listát. Megnéztem és el vagyok képedve, de leginkább kiábrándulva...Se az NBA se az NHL nem lesz itthon, szóval mehetnek az apjukba...idióta ez az MS de tényleg :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#31) HKorn


HKorn
addikt

ezek az új gen-ek is majd kb 3-4 év múlva forrják ki magukat, mint az előző gen esetében is, addigra jönnek majd a hw-t kihasználó szép gamek, meg lesz annyi használtan is, hogy megérje venni ilyet, addig még kicsit sokallom az árukat.

Run&Ride

(#32) Polllen válasza HKorn (#31) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem 1-2 évnél nem lesz több. A vásárlók szépen áttérnek az újra, aztán az majd felpörgeti a piacot.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#33) HKorn válasza Polllen (#32) üzenetére


HKorn
addikt

lehet, hogy annyi is elég lesz, de még kell neki idő az biztos.

Run&Ride

(#34) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Media Marktban már egy hete láttam Xbox One játékokat, és kontrollert. Mi ez a magyarországi premier?

(#35) ΞΔGLΞ válasza Fitzgerald (#34) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Épp az előbb értem haza, MM-ban is jártam, és én is láttam, hogy ott virít a polcon már.

(#36) dreampage válasza vg (#4) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Amit egyelőre tudni lehet, hogy Magyarországon sem Xbox Video sem Xbox Music nem lesz a közeljövőben. Hogy ez változik-e jövőre vagy néhány éven belül, nem tudom.

A játéknak soha nincs vége.

(#37) laceszgamer válasza ΞΔGLΞ (#5) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem is az volt az egyetlen amin kicsit megakadtam, de sajna megint csak a marketing képek ugye...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#38) llll


llll
senior tag

én is az xbox felé hajlottam inkább
egyrészt mert anno hasra ütve a 360-at választottam a ps3 helyett és teljesen meg voltam elégedve vele
másrészt sztem is vhogy sokkal jobb érzés az xbox kontrollerét kézben tartani
(már aggódtam hogy ez biztos csak az én hülyeségem, meg elfogultságom, de most megnyugodva olvastam a cikkben hogy nem az:) )
és végül, de nem utolsó sorban az öcsém úgyis ps-drukker és valszeg most is meg fogja venni (majd vmikor) a ps4-et
tehát az is meg lenne

viszont némileg megdöbbenve olvastam, hogy az oculus rifthez mindkettő kevés :F
pedig nálam ez lett volna a végső perdöntő részlet
de így most egyelőre konkrétan le is tettem a konzol vásárlásról

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#39) AndrewBR válasza Fitzgerald (#34) üzenetére


AndrewBR
senior tag

+1

Én is láttam. :)

[ Szerkesztve ]

A.

(#40) Chereiose


Chereiose
addikt

Kíváncsi leszek rá, hogy ezeknek az új konzoloknak lesz-e akkora èletciklusuk, mint a mostaniaknak.

(#41) Def26 válasza Chereiose (#40) üzenetére


Def26
félisten

Remélem nem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42) Polllen válasza Chereiose (#40) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem nem, bár ez azon múlik majd, hogy a nappaliba sikerül-e betuszkolni a casual rétegnek egy pc-t (akár apu-val) meg hogyan terjednek a nagy felbontású TV-k. 4K-n tuti élmény lehet a 720p/900p.

Amíg veszik a népek, nem lesz új generáció.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#43) dunc válasza Chereiose (#40) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem, kérdés az írány! Most, hogy közeleg a 3. világháború, lehet nem lesz szempont új konzolok fejlesztése.

(#44) Diopapa


Diopapa
addikt

" Microsoft szerencsére hamar felismerte, hogy a vásárlók egy részének nincs szüksége a Kinect mozgásérzékelőre"

Bocsánat, ez az évszázad vicce.. :D Kb mindenki előbb felismerte az MS-nél.. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#45) #52815360


#52815360
törölt tag

2 x360-am is van, de engem a kinectnél elvesztettek. A "nappali" szolgáltatások sem érdekelnek.

(#46) Chereiose válasza Polllen (#42) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát ja X360-ból is sokat vesznek mèg, de azèrt szerintem lesz jó pár ève az újaknak is.

(#47) #52815360 válasza Chereiose (#46) üzenetére


#52815360
törölt tag

Én erre azért kiváncsi leszek. Wii - WiiU váltásnál is eltűnt a vásárlók 90% -a.

(#48) temes69 válasza llll (#38) üzenetére


temes69
aktív tag

a sony csinál a ps4nek vr szemüveget. az a neve hogy morpheus.

(#49) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az a baj, hogy a szolgáltatások fele így is csak az USA-ban elérhető... az MS kb. magának korlátozta be a piacot ezzel, nagyon bíznak az amcsikban. :D

(#50) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Például már lehetséges egy USB eszközről szinte bármilyen formátumú videó lejátszása - Ezt a 360 is tudja?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.