Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xtremez


xtremez
aktív tag

Miért hozzá nem értő embereket alkalmaznak ? :F

(#2) dejaris válasza xtremez (#1) üzenetére


dejaris
addikt

Mert a hozzaerto emberek nem ertenek hozza. A marketing is olyan mint a dota, konnyu megtanulni, nehez mesterien csinalni.

(#3) .mf válasza xtremez (#1) üzenetére


.mf
veterán

Első reakcióm nekem is ez volt. Aki ezzel foglalkozik, eltölt vele x órát, hogy elkészítsen és jóváhagyasson egy posztert, az ennyi fáradtságot nem vesz, hogy utánanézzen? Ezek ennyire felszínes, hanyag munkáért pénzt kapnak?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#4) Vekko válasza xtremez (#1) üzenetére


Vekko
aktív tag

Akik ezt csinálták nagyon is értettek hozzá.. :K

(#5) Stauffenberg válasza .mf (#3) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Dolgoztam olyan ügynökségnél, mely márkák számára végzett internetes kommunikációt. Szinte mindig "hozott anyagból" kell dolgozni, ha pedig házon belül készül valami, azt validálni kell. Mindkét esetben ha baki van, akkor a megrendelő hibázik.

Nem gondolom, hogy szörnyű nagy katasztrófa történt. Megeshet, hogy a kép még egészen más szöveg mellé készült, de végül az exkluzív játékokkal foglalkozó posztba került be. Az emberek néha hibáznak, rossz helyre kattintanak vagy elnéznek egy fájlnevet.

(#6) xtremez válasza Stauffenberg (#5) üzenetére


xtremez
aktív tag

Elég gyakran fordul ez elő! Azt is elhiszem, hogy valamikor direkt csinálják ezt, na de ennyiszer ?

(#7) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Most őszintén: mi is történt? Semmi. Fog erre emlékezni valaki? Nem. Van jelentősége? Nincs.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) steven84


steven84
tag

És ezért kap valami idióta egy halom pénzt havonta marketinges címen. Szép volt :W

(#9) Pöttön


Pöttön
őstag

Ciki... Ez a marketing egy új lépcsőfoka.... :C

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#10) Sundesz


Sundesz
őstag

A marketing lényege, hogy a vásárló képébe hazudjunk úgy, hogy azt ne vegye észre. :)

Hörcsög Powa'

(#11) Bad Pritt válasza Stauffenberg (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na jó, de kirakja Twitterre, amit utána egyből lát és nem veszi le 2 mp múlva, hanem fennhagyja percekig órákig? Aki egy kicsit is figyel arra, hogy a cég, aminél dolgozik, mit is ad ki exkluzív címként, az az ilyet kapásból kiszúrja. Fail volt, de nem a világ vége.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Köszönöm a cikk valóságot tükröző címét! :W :W :W

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13) Stauffenberg válasza Bad Pritt (#11) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Viszonylag hamar feltűnt nekik a hiba és korrigálták. Nem itt van a probléma, hanem azoknál az ostoba lapoknál, amik emiatt rögtön lehozták hírként, hogy ezek a játékok Xbox exkluzívok lettek. Szerintem ez sokkal nagyobb és ostobább szakmai mulasztás, mint egy teljesen ártalmatlan, benézett Twitter poszt.

De hát ugye már megszoktuk, hogy a gamer lapoknál általában nem feltétel a sajtóetika betartása, az meg főleg, hogy az legyen hírszerkesztő, aki ért is hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#14) Bad Pritt válasza Stauffenberg (#13) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kell a klikk tudod. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15) NightBagoly válasza ledgeri (#12) üzenetére


NightBagoly
tag

Mi a probléma a hír címével?

"Azt mondják, mielőtt meghalsz, minden lepereg a szemed előtt. Ez igaz is. Ezt hívják életnek." Terry Pratchett

(#16) mightymo3


mightymo3
tag

Mikor fent voltam 11 felé , akkor jelent meg, gyors fel mentem internetre utána néztem a játékoknak! :D Fel is tűnt hogy sok helyen multiként irják a Cod, mondom itt valami gebasz lesz.

(#17) gyuribácsi88

LOL :DDD no comment :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18) szeksziboj


szeksziboj
tag

Bármilyen hírverés jól jön nekik és ezt vagy direkt vagy véletlen, de jól eltalálták.

1. típusú esetben: ha nem írják el akkor ez megjelenik 1x a hírportálokon és kész.

2. ha rosszul írják akkor megjelenik a rossz hír, majd a javítás is, ez már dupla jelenlét a médiában, nem is szólva arról, hogy mindenki ezen csámcsog, hogy húúú elírta valami nemhozzáértő.

A 2. esetben könnyen lehet, hogy valaki röhög a markába a cégnél, hogy bizony bejött a számítása ;] :P :))

A klasszikus példával összhangban mindegy mit csak beszéljenek róluk.

(#19) Mate


Mate
nagyúr

1. Sok ember bedőlt annak, hogy csak xboxon lesznek ezek a játékok?

Igen.

2. Olcsó volt a reklám?

Igen.

3. Uborkaszezonban lehozta egy csomó oldal ezt a baromságot?

Igen.

Összefoglalva:

Jó csinálták a dolgukat?

Igen.

szerk: Most nézem, hogy elhangzott már ez :D

[ Szerkesztve ]

(#20) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Jaj de érdekes hír volt ez is.. várj.. nem

(#21) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

A képen lévő nem exkluzív játékokhoz viszont elsőként érkeznek majd az extra tartalmak, DLC-k, úgyhogy gondolom valaki ezért rakta őket egy kalapba. Egyébként meg igen, az ilyen anyagokat általában nem a tűzhöz közeli emberek állítják össze, ügynökségek sora dolgozik a marketing anyagokon - valószínűleg nemcsak a videojáték iparban, hanem mindenhol.

A játéknak soha nincs vége.

(#22) tDr1v3r válasza dreampage (#21) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Te itt? Azt meg hogy?

Mindenesetre üdv itt. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23) Sundesz válasza dreampage (#21) üzenetére


Sundesz
őstag

Csatlakozom az előttem szólóhoz, welcome. :)

Hörcsög Powa'

(#24) Stauffenberg válasza Mate (#19) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Kik csinálták jól a dolgukat? Ne tulajdonítsunk már egy ügynökség vagy kapcsolattartó hibájának ekkora jelentőséget.

Az egész "botrány" nem lenne, ha az ostoba, tyúkeszű, információk hitelességét ellenőrizni képtelen újságírók nem cumizták volna be. Nagyjából zéró embert érdekelne ez most, ha nem a gamer lapok bénázzák el és egy hibás tweetből rögtön világraszóló hírt koholnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.