Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

:W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3) Skynet258 válasza wwenigma (#1) üzenetére


Skynet258
veterán

Az egyesen főleg a táncosokra fókuszáltak, és valahol igazat kell adnom... tévén úgysem jön át a látvány. Szerintem a mostani közvetítés még a normálisabb kategória volt, nem volt felesleges duma, a zene jó volt, a dübörgést meg Dolby Surround-ban hallottam, mert itt van az iroda nem messze a Dunától :D

https://geekpulse.hu

(#4) blueMerle


blueMerle
veterán

A közvetítést az rtl klubon néztem, itt is kapkodott az operatör, mindenesetre nekem tetszett, a zene is nagyon jó volt, szerintem jobb mint tavaly.

(#5) KrAt


KrAt
veterán

Engem már sajna tökre nem izgat ez az egész.. :(

(#6) brownus válasza Kalandor (#2) üzenetére


brownus
veterán

mi is, a tűzijátékra kész "utcabál" kerekedett itt a práteren, úgyhogy lementünk. ennyi embert én még nem láttam itt:) (innen rálátni a szabadság szoborra) szép volt

(#7) Tom5


Tom5
addikt

Nagyon nemhoz lázba ez az egész augusztus 20.-ai mizéria. :(

(#8) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Elég lenne, ha minden évbe felvételről közvetítenék az egészet és a pénzt meg más "hasznos" dologra költenék az országban. (persze nem egy másik BMW-re gondoltam :D )

(#9) #54715584


#54715584
törölt tag

en a 600 meterest vartam...nem volt az sem...

(#10) Pukkancs


Pukkancs
tag

Csatlakozom KrenAtesz-hoz, már engem sem izgat az ilyesféle látványosság, pedig régen nagyon szerettem a tüzijátékot.
Legutóbb Horvátországban, Dubrovnik egyik féligmeddig üdülőfalujában ragadott meg egy utcai látványosság, ott kb 6-8 ember dobolt, de nagyon hangosan, szinte bezengte az egész környéket, klasszul játszottak, ráadásul mi éppen egy étterem tetőteraszán voltunk, a hangulat leírhatatlan :D .

(#11) peterszky


peterszky
őstag

Ott a hiba, hogy így akarják közvetíteni. Bőven elég lenne egy kamerát használni és adni egy nagytotált az egészről. Szerintem. Így talán, akit érdekel, jobban látná a tvben.

What else you gonna do on a Saturday?

(#12) anjani182 válasza peterszky (#11) üzenetére


anjani182
őstag

A TV2 már fel sem vállalta a közvetítést, én hallgattam, néha rá-rá pillantottam a retekklubbon.

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#13) blueMerle válasza peterszky (#11) üzenetére


blueMerle
veterán

A pekingi olipia nyitója se volt semmi, egy hatalmas csalás, a tv-s közvetités tele volt virtuális effektusokkal :((( :(( Ott meg ugye direkt erre mentek

(#14) anjani182 válasza blueMerle (#13) üzenetére


anjani182
őstag

Tüzijáték nagy részét előre felvették, én csak ezt hallottam. Volt más is?

Forever and ever, let's make this last forever.

(#15) blueMerle válasza anjani182 (#14) üzenetére


blueMerle
veterán

Igen, a tv-s felvetelre rengeteg olyan effektek rákevertek, ami egyáltalán nem volt valós. Elég gáz, mert szvsz enélkul is szép lett volna :U

(#16) shankeesham


shankeesham
tag

Valahogy én is úgy vagyok vele, hogy már nem nagyon érdekel. Amikor az ember még kölyök volt, akkor ez tényleg óriási látványosság volt. A mai gyerkőcöknek is biztos az, mint nekem volt ifjonc koromban. Ebből egyetlen konzekvencia biztosan levonható, hogy öregszem.

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#17) Thunderzolee

Áhh, tévében nem volt sosem jó.. :(

Tűzijátékot élőben érdemes nézni, anélkül elveszik a varázsa.
Sajnos már nincs Budapest Parádé, régebben akkor is volt még egy kis látványosság pluszba. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#18) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Az m1-es közvetítéssel nem volt bajom, a táncosokat tolták inkább, mert a tüzijátékot úgysem igazán lehet TV-n, úgy semmi pláne. A táncos előadás pedig talán még idén volt a legjobb. Azt mindenesetre megjegyzem, hogy furcsa dolgok is voltak benne, pl összesen egy táncoson láttam bajuszt, és néha százéves táncot toltak ezeréves ruhákban, de elment... :) Százszor jobb volt némely tavalyinál, ahol béna midizene szólt és alápofáztak.

A mesterségek ünnepe, a fő turistaszórakoztató napközben maga viszont évről évre romlik. Én utoljára kisgyerekként voltam, fergeteges volt az akkori körülményekhez képest, és az emberektől el sem lehetett sehol férni, akkora tömeg volt. A mostaniakról ismerősöktől hallok, akik még néha-néha elmennek. Egyre kevesebb az ember, mert nincs pénz vásárolni, vagy nincs mit venni. Egyre kevesebb az árus, mert egyre kevesebb az ember, és egyre több a helypénz. Egyre rosszabb a kaja, mert kábé az összes kajastandot már egy ember tartja a kezében, 0 verseny. Nem mellesleg a Vár is egyre koszosabb... Hajrá, Budapest :((( :((

(#19) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Én szeretem nézni a tüzijátékot (csak élőben, TV-n sz.ar sztem), viszont egy bajom van vele: miért van az, hogy erre mindig van pénz, viszont amire tényleg kéne arra sose. Nem akarom elvinni a témát politikai vonalra (ezért is teszem ezt OFF-ba), csak bosszant, hogy erre el tudnak cseszni mindig több száz millát (?milliárdot?), és a másnapi hírben pedig azt hallom, hogy nem tudják, hogy mi lesz ennek a korháznak a sorsa, nem tudják fenntartani stb. :( :( :(

(#20) Jégkokó válasza Thunderzolee (#17) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én inkább azt mondom, hogy szerencse, hogy már nincsen, világ életbe utáltam a bukarest parádét.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#21) Thunderzolee válasza Jégkokó (#20) üzenetére

1. Semmi köze nem volt Bukaresthez.
2. Örüljél. Az meg ne zavarjon, h több mint fél millióan jól érezték magukat rajt.
:((( :((

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22) Crystalheart válasza Thunderzolee (#21) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Elhiszed, ha rajtam múlna, kultúráltabb és jobb szórakozás lehetne aug. 20-a többmillió ember számára? :) Meg egyáltalán, nagyon kevés a kikapcsolódási lehetőség, a kultúrát építőek pedig méginkább.

(#23) Jégkokó válasza Thunderzolee (#21) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én pl kifejezetten rüheltem, sok primitiv bunkó ember, akkora tömeg volt a villamososn, hogy alig lehetett felférni. Meg mellettem verekedtek össze, hát tényleg marha jó volt. Szerintem az emberek többségének nem volt jó szórakozás.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#24) Thunderzolee válasza Jégkokó (#23) üzenetére

"sok primitiv bunkó ember"

Az mindenhol van. Most sokat voltam strandon a napokban itt a Balcsin, tele van primitív, falusi pa×asztokkal a part, mégse fordul meg a fejemben, h meg kéne szüntetni a nyári leállást a gyárakban.

"akkora tömeg volt a villamoson, hogy alig lehetett felférni"

Ez máskor is előfordul. Metró is sokszor tele van. Főleg reggelente.
De hogy Neked adjak igazat: a BKV a rendezvény idején sűrűbben is közlekedtethette volna a körúti villamosokat.

"mellettem verekedtek össze"

Ezt én is átéltem, illetve mellettem is verekedtek. Az amerikai kamion (csőrős Kennworth, vagy Peterbilt volt asszem) sofőrje a szemem láttára kiugrott a kamionból, és leütött egy csávót, nem tudom min kaptak össze, de jót r×högtem, eszembe se jutott, h e miatt soha többet ne legyen Parádé.

"az emberek többségének nem volt jó szórakozás"

Azért ez egy kicsit erős, nem? :F
Nyilván azért ment oda évről-évre egyre nagyobb tömeg, mert mindenki rosszul akarta érezni magát. Logikus.

A Szigetet is ellenzed, ugye?
Meg az összes olyan rendezvényt, ami hangos, sokan vannak rajt, és több köbméternyi szemét keletkezik utána; igaz ugyan, h rengetegen érzik jól magukat, de egy maréknyi hangos ellentábornak köszönhetően rendre sikerül betiltani mindent, ami egy kicsit is Életet adna Budapest ódon falai közé.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#25) legiaap


legiaap
nagyúr

Akkor én is megosztom a véleményem a 20-ai napról.

14:00

Kimentünk a párommal megnézni a repülős versenyt. A Lánchíd budai részénél néztük. Mondhatni nem volt túl izgalmas. A híd alatt senki se ment át...gondom arról lemaradhattunk.

17:00

Indulás haza, hogy egyet kajáljunk még a Tüzijáték előtt. Elkezdtünk a Parton visszasétálni az Erzésbet híd felé és ekkor jött a meglepetés. A magyarnak és értelmesnek nem mondható rendőrök körbezárták kordonnal az egész hegyet. Mi a Móricznál lakunk, ami kb. 20-30 perc gyalogút lett volna. Ehelyett mehettünk el egész a Déliig, majd onnan haza. Na ez ám a szervezés... :W Nekem azzal semmi gondom, hogy körbezárták az egész Gellért hegyet.
Nekem a következőkkel van gondm:
- Nem tájékoztatták időben az embereket a lezárás idejéről
- Megvárhatták volna míg az emberek haza mennek (mert a tömeg így tett) és utána zárják le a környéket
- A rendőröktől kérdeztük mégis most hogyan menjünk haza. Erre a válasz...figyeljetek...METRÓ. Azt hittem ráburítom a kordont, hogy itt szórakozik velem. Természetesen vidéki volt. Szerintem azt sem tudta merre van most épp.
- Az embereket úgy kezelik komolyan mondom, mint az állatokat. Kordont nekik. Mi ez kérem... :F

21:00

Gellért szálló elé mentünk le. Természetesen tömeg mindenhol. Nagy hangfalakon magyarul elkezdik mondani, mi is ez az aug. 20-a...mintha nem tudnánk és amin felhúztam magam, hogy angolul is elmondták. Könyörgöm most magyarok vagy az angolok ünnepelnek... :W Ki a tökömet érdekelnek a külföldiek. Engem nem és szerintem még sok magyar embert sem. Magyar vagyok és magyar hangot szerettem volna hallani nme pedig az angolt. Szégyen kérem szépen. Szégyen.
A tüzijátékról ne is beszéljünk inkább. Én semmi koreográfiát nem fedeztem fel.

Szomorú, ami kis hazánkban történik...de én hiszek benne, hogy igenis lesz még itt aranyélet.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#26) Thunderzolee válasza legiaap (#25) üzenetére

Csak jönne már az az aranyélet. :( :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.