Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) Samus válasza Bonyi96 (#15) üzenetére


Samus
addikt

Nekem is van egy érdekes "panaszom". Öt éve volt egy balesetem, eltört a bringámon az elülső villa, én pedig estem, egy jó nagyot. Bal oldalra, a bal vállam is jól felhorzsolódott. Korházban összevartak, de vállammal senki sem törődött, rendbe is jöt magtól, mára már rég nincs semmi nyoma (ellenben az arcomon a hegnek, de ez most lényegtelen). Azóta a bal kiujjamom furcsa dolgot érzek. Olyan, mikor mikor az ember elfekszi az egyik kezét. Érzem, rendesen mozog, "engedelmeskedik", de az érzés megvan. Ha kicsit megmasszírozom a vállam, az olyan, mint mikor elfordulsz az elfeküdt kezedről. Akkor a kórházban azt mondták, lehet pici vérrög, de veszélytelen, konkrétumot ők sem tudtak. De lehet egy idegszál rossz helyen van, vagy rossz helyre került (a seb kb. 4 cm átmérőjű volt, de olyan sűrű a vérem, hogy nem is vérzett, szinte azonnal elkezdett alvadni, ez egyébként jó dolog, a sebeim gyorsan megalvadnak). Érdekes egy dolog, azóta is megvan. Nem tudom, mi okozhatja a fura "zsibbadást", ami nem is igazi zsibbadás.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.