Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iZed


iZed
aktív tag

neeeee :DD

(#2) Nunder


Nunder
őstag

Hú, de jó kis játékok. Nekem legjobban a Ferrari GT-s játék tetszik, mondjuk a többi se rossz. A Ferrari-s "teszt"-nél az első kép az tényleg ugyanabból a játékból van? Mert sokkal jobban néz ki grafikailag :F

iZed: Építő jellegű hozzászólás...

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3) atike


atike
nagyúr

Jó kis válogatás.... Ingyenes WinMo-s játékokról nem lehetne egy cikket kérni? :)

(#4) iZed


iZed
aktív tag

elsore eszembevillano szo: kvarcjatek:D

(#5) Wajk válasza atike (#3) üzenetére


Wajk
addikt

az első vállogatásban is volt egy és lesz is, de így is kissé sok lett így ebben a csomagban a létszám, de lesznek ingyenesek is, természetesen...

pl, a következő válogatásban, ami a mászkálós játékoké lesz, ott lesz ingyenes is, ami elég dögös ráadásul. :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6) FoxiestFox válasza iZed (#4) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az a baj hogy nem ájfón, mi? Ezekben nincs 3D gyorsító, vazze. :D

(#7) Wajk válasza FoxiestFox (#6) üzenetére


Wajk
addikt

nehéz is lenne azért, mert valljuk be, aki iPhone-ra fejlesztett annak adott a hardver és annak lehetőségei.
Ezeknek a játékoknak meg a kompatibilitási listáját meg lehet nézni, elég széles, ami érthető is mert az az érdekük, hogy minnél többet adjanak el a fejlesztők.

cserébe viszont az adott gépet valószínűleg nem hajtja ki 100%-osan...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#8) FoxiestFox válasza Wajk (#7) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát igen.
Mondjuk úgy, hogy a WM-es gépek nem műmájerkedésre vannak tervezve. :)

(#9) nagygabor519 válasza Wajk (#7) üzenetére


nagygabor519
tag

Igen, épp azt akartam mondani, hogy a kompatibilitási lista elég széles lehet, bár nem láttma itt leírva. Ahogy megláttam az Ashplat-ot egyből az jutott eszembe, hogy elég csúnyáska egy játék... Aztán rájöttem, hogy ez nem iPhone :D

Nagy Gábor

(#10) sekli


sekli
addikt

jó írás lett, érdekes, hogy ennyi WinMo-s játék használja a giroszkópot, symbianon meg nagyon kevés, pedig szerintem sokkal jobb, mint a képernyőt, vagy a gombokat nyomogatni...

(#11) Wajk válasza nagygabor519 (#9) üzenetére


Wajk
addikt

vásárlásnál ott van, azért nem írtam le,
meg elég hosszú lenne, úgy gondoltam csak a helyet foglalja

akit érdekel, hogy az ő telefonján megy-e, úgyis hamar megtudhatja.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#12) atike válasza Wajk (#5) üzenetére


atike
nagyúr

Anno indítottam egy ilyet, ha gondolod segíthet is, na meg annak is örülnék, ha más is írogatna ide... :)

(#13) gtamate2


gtamate2
veterán

Sajnos a grafikában eléggé alulmaradnak ezek a játékok az iPhone-tól, inkább olyan mobil szintűek, az én sony telóm is kb ilyeneket tud :) kár érte pedig, de mondjuk ha valaki touch hd2-n játszana, azért ahhoz a telóhoz képest elég szégyen, de mondjuk egy vario vagy 3-4 éves win-es mobilok esetén még egész jó grafikájúak..

*Sn0w

(#14) aram01


aram01
nagyúr

jók ezek

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#15) Beantech válasza Nunder (#2) üzenetére


Beantech
tag

az első játék az iphone-s Ferrari gt játék verziója.

(#16) Wajk válasza gtamate2 (#13) üzenetére


Wajk
addikt

#7, ha ezt nem tudod megérteni, az inkább rád nézve szégyen :U

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#17) gtamate2 válasza Wajk (#16) üzenetére


gtamate2
veterán

Értem én, de akkor is készíthetnének már a felsőbb kategóriás telefonokra is játékokat, a ppc tulajok már előrébb járnak nekik már sikerült portolniuk a heroes of might and magic 2-t, quake 2-t,quake 3-at és még sorolhatnám

*Sn0w

(#18) Wajk válasza gtamate2 (#17) üzenetére


Wajk
addikt

jaja, de azért gondolom nem kell mondanom, hogy 1-2 éve milyen játékok voltak Windows-os mobilokra :)

szóval ezen a téren örülni kell, mert ez a kezdet. az is csoda, hogy a g-szenzor annyira még nem elterjedt mégis ennyi játék támogatja.
A következő válogatásra akkor majd azokat szedem össze ami szerintem a legszebb játékok erre a platformra. ;) Bár az NFS szerintem elég szépre sikeredett és elég simán megy a gépemen is. :K

vannak szép demók is, amik a 3D lehetőségeket mutatják be, de fejlesztők is kellenek akikra összerakják a játékot, és mint lentebb írtam ez nem olyan egységes piac, mint az iPhone esetében.

és mint írtam egyre több, szebb játék érkezik, ami valószínű minőségi javulást is hoz majd szépen sorban. Szép kis listám van most is amit bemutatni akarok majd, csak gyõzzem idõvel.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#19) korpicschess válasza FoxiestFox (#6) üzenetére


korpicschess
veterán

Jó kis cikk így tovább! :K

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#20) Nunder válasza Beantech (#15) üzenetére


Nunder
őstag

Akkor jól éreztem, hogy nem egy kaptafa. Köszönöm a megerősítést.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#21) peba0706


peba0706
csendes tag

Szívem szerint nem vagyok egy apple fan, de haver telóján láttam működés közben azt a jó kis giroszkópos NFS-t, és hát ez ahhoz mérve igencsak messze elmarad. :D

(#22) madarasz92


madarasz92
őstag

Jó kis gamek holnap kiprobálom őket az Omnia-mon..
Kősszi a jó tesztet.. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.