Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KrAt


KrAt
veterán

Nagyon nagyon szépen kérek mindenkit, a flémet kerüljük el! Lehet véleményt nyilvánítani, de kultúráltan!

(#2) luw2win válasza KrAt (#1) üzenetére


luw2win
őstag

Nagyon jó teszt ,de majd a következő rész lesz az izgalmas sztem :)
:R

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#3) AS


AS
félisten

Már nagyon várom, nekem Vistával sincs bajom. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) KrAt válasza luw2win (#2) üzenetére


KrAt
veterán

Köszi :) Majd igyekszem a lehető legrészletesebben :)

AS: nekem sincs sok bajom vele :)

(#5) DarkByte


DarkByte
addikt

Most vajon a PH! nem Windows 7 Ready, vagy a Windows 7 nem PH! ready? :))
Már alig várom hogy nekem is legyen lehetőségem kipróbálni a saját gépemen. :)
Az írás pedig jól sikerült. :R

[ Szerkesztve ]

(#6) T.Peter válasza KrAt (#1) üzenetére


T.Peter
őstag

Gratulálok a cikkhez, szerintem jó lett, és számomra hasznos is volt. Így tovább. Várom a következőt. :R
Látom, 6801-es buildet használsz. Az új tálcát hogy tudtad előhozni? Én úgy olvastam, hogy ebben még nincs benne.

(#7) KrAt válasza DarkByte (#5) üzenetére


KrAt
veterán

na ezaz :D

(#8) Blue@X válasza T.Peter (#6) üzenetére


Blue@X
senior tag

(#9) HUNNIA1920 válasza KrAt (#4) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Szép írás, köszönjük! :R

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#10) T.Peter válasza Blue@X (#8) üzenetére


T.Peter
őstag

Köszi. :R

(#11) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem az tetszik nagyon hogy a Windows XP (talán már 2000?) óta az oprendszerben levő driver letöltési lehetőség itt működik is. Hány éve is van benne?
OK, nekem egyszer (fél éve?) egy fullos HP notin sikerült a winnyózzal letöltetni egy touchpad drivert... szóval egy rettenetesen fontos dolgot :D

Ha a többi dolgot is sikerül végre olyan működőre faragniuk mint a driver beszerzési lehetőséget, akkor már talán jó oprendszer lesz...

Mutogatni való hater díszpinty

(#12) KrAt válasza hcl (#11) üzenetére


KrAt
veterán

jaja, meglepődtem én is :)

HUNNIA1920: :R

[ Szerkesztve ]

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Ó, meglepődtem, hogy ilyen hamar már van teszt, igaz, h béta, de jó kis gyorsteszt volt köszi.
Egyébként igen, elvileg gyorsabb lesz mint a Vista, mondhatni Vista reloded. :D Így gondolom normálisabban is lehet majd használni a notikon, mint a nem túl nagy népszerűségnek örvendő Vistát...

(#14) blokad válasza hemaka (#13) üzenetére


blokad
senior tag

Nekem ez van fent, és nagyságrendekkel gyorsabb, mint a vista (gép az adatlapon, mármint noti)

(#15) ABE


ABE
őstag

IE8-hoz: van egy beállítási lehetősége, hogy kompatibilis módban jelenítse az oldalakat. Na, akkor nem lesz ilyen összetorlódós gond.

(#16) dew28 válasza DarkByte (#5) üzenetére


dew28
aktív tag

igazabol a ph! nem ie8 ready, bar KrenAtesz figyelmet biztosan elkerulte a frissites gomb melletti un. Compatibility view nevu 'gomb', amivel az ie8 az elodje motorjat hasznalhatja. :R

mod. ABE megelozott :)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#17) KrAt válasza ABE (#15) üzenetére


KrAt
veterán

Az ugyanaz, mintha IE7-el jeleníteném meg .. :)Szal :)

De jogos, csak ezt nem részleteztem :)

(#18) ody42 válasza dew28 (#16) üzenetére


ody42
senior tag

igazából azok után, hogy a PH xhtml és css valid, nem hinném, hogy nem az IE8-ban van a hiba :)

(#19) KrAt válasza ody42 (#18) üzenetére


KrAt
veterán

Na jah :)

(#20) k. válasza KrAt (#4) üzenetére


k.
őstag

Kicsi korrekcióra szorul a cikked:
Az ie 8nál van a frissités gomb melett egy kis papirlap.Azt nyomd meg.És tádááááá.Ie 7 kompatibilitás mód és minden honlap jó.Velem is ez volt de amióta ez megy gyakorlatilag ie8ra tértem át teljesen.(Mondjuk én operáról.És mielött az operások felzizzennek:Én igazán ie-t a 7es óta használok azelött ritkán neteztem szóval a pokolkorszak kimaradt.Szóval megszoktam az ie-t ennyi)
Szóval azt ird át mert pontatlan.
Egyébként hatalmas respekt jó volt olvasni. :R :R
Jah most látom már irták elöttem.Bocs az első 6ot néztem.Sorry.

[ Szerkesztve ]

(#21) Hunter2


Hunter2
addikt

A start menüt átlehet állítani hagyományos nézetre?Én mikor megláttam a Paintet a Win7-ben nem a bejövős szó jutott eszenmbe először hanem az hogy : Mi a fa*z ez?
dehát izlések és pofonok szokták mondani, majd megszokjuk.

(#22) KrAt válasza Hunter2 (#21) üzenetére


KrAt
veterán

Nem találtam, hogy át lehetne-e karni :(

Igen, a paint-re nekem is ez volt a legelső reakcióm, de utána jobban megnézve logikus :)

(#23) joey04


joey04
titán

Nagyon jó kis írás! :R
Ugyan nem az itthoni gépen, de én is kipróbáltam a 7est, csak nekem nem sikerült sehogysem belőni a netet.De jónak tűnik, az meg sokat jelent hogy windows ellenes oldalak is elismerően írnak róla.
Egyébként nekem a Vista szinte tökéletes rendszer, nem is értem azokat akik szidják szegényt, az sp1-ig nekem is sok gondom volt vele, ment is vissza az xp de amióta az sp1 kint van nekem semmi gondom vele, sokkal jobban tetszik mint az xp. azzal sem volt gondom, de nem szerettem különösebben.A Vista egy valóban szerethető rendszer, hamar megkedveltem, nagyon szeretem használni, szóval annyira nem várom az új verziót, nagyon jól megvagyok a Vistával.Egy bajom van vele, kicsit lassan áll le a rendszer.Ezért várom egy kicsit a 7-et de nem életbevágó, szóval csiszolgassák csak, hogy legalább olyan jó legyen megjelenéskor mint a Vista SP1.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) PuMbA válasza joey04 (#23) üzenetére


PuMbA
titán

Szerintem azért áll le lassan a Vistád,mert sok program fut a háttérben. Laptopomon (3éves,1magos szerkezet - adatok az aláírásomban) 10-11mp a leállási idő.

[ Szerkesztve ]

(#25) PuMbA válasza KrAt (#22) üzenetére


PuMbA
titán

Jó lett az írás! :R
Megéri feltenni hosszabb távra? Mindenhol azt olvasom,hogy ami fut Vistán az fut a 7-en is,sebesség meg egyértelműen jobb és stabilitási gondok sincsenek.

[ Szerkesztve ]

(#26) joey04 válasza PuMbA (#24) üzenetére


joey04
titán

szűz telepítésnél is lassúnak találom, de lehet hogy csak az én elvárásaim túlzóak. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) PuMbA válasza joey04 (#26) üzenetére


PuMbA
titán

Mennyi a leállási időd?

[ Szerkesztve ]

(#28) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Különben jó teszt, már a vistát 3x raktam fel és szedtem le mert egyszerűen olyan elviselhetetlen volt az fps esés xp után :Y :DDD

remélem ez azért javult ;) :R

Tartózkodj a PH. fórumain a warez témák feszegetésétől.

[ Módosította: Bordoi ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#29) KrAt válasza PuMbA (#25) üzenetére


KrAt
veterán

Meg :)

(#30) joey04 válasza PuMbA (#27) üzenetére


joey04
titán

19 mp volt most

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

A Vistát szkippeltük, talán a Windows 7 lesz az új XP, haha :) Jó írás amúgy, várjuk.

gottagofast

(#32) KrAt válasza msgt.fubar (#31) üzenetére


KrAt
veterán

A Windows 7 sajna nem érheti el (sztem) azt, mint akkoriban az XP, de majdnem :)

(valamikor összefuthatnánk)

(#33) Narancs


Narancs
őstag

Fura, én is kipróbáltam, de nekem elég instabil volt. Többször magától újraindult, kékhalál is volt, és baromi lassan indult, leállításnál meg legtöbbször egyszerűen lefagyott. Persze még csak béta. Memóriából grammra ugyanannyit eszik mint a Vista, már ha lehet hinni a gadgetes kijelzőnek.

Beauty is pain

(#34) KrAt válasza Narancs (#33) üzenetére


KrAt
veterán

Nekem szerencsére nem :U Érdekes..

(#35) Hunter2 válasza KrAt (#34) üzenetére


Hunter2
addikt

Nekem sem volt instabil.Most kaptam vissza garba egy DX 10-es kártyát, holnap csinálok egy vantage tesztet.

(#36) KrAt válasza Hunter2 (#35) üzenetére


KrAt
veterán

Oks :)

(#37) Blue@X válasza Narancs (#33) üzenetére


Blue@X
senior tag

Tényleg RAMból hasonló a fogyasztása, nekem 1GB környékén alakul netezés, msn, utorrent közben..

[ Szerkesztve ]

(#38) DeSanto válasza Narancs (#33) üzenetére


DeSanto
őstag

Nálam 1,41G-t írt a feladatkezelő. :D

Kár hogy egyetlen drivert nem sikerült igazából felrakni. :F

(#39) Blue@X


Blue@X
senior tag

Viszont amit észrevettem, mintha lassult volna az USB-s kapcsolatok.
Van egy 4gb-os Verbatim pendrivom, amire XP/Vista alatt bőven 9MB/s felett tudtam másolni, viszont Win7 alatt 3MB/s felé az istenért sem megy. A külső vinyó sebessége viszont hozza az XP/Vista alatti sebességet. Mondjuk azért befolyásolhatja hogy a Win7 az még prebeta, tehát ezért nem fogom szidni, majd biztosan javítják.
Ki érti ezt?

(#40) strife


strife
tag

Tetszik jó írás :R

A kíváncsi vagyok a következő verzióra is, h mennyire sikerül Redmondban helyrehozni a Vista hiányosságait.

[ Szerkesztve ]

(#41) KrAt válasza strife (#40) üzenetére


KrAt
veterán

Köszi :)

Szerintem jó úton járnak, alakulgat :)

(#42) Rossi


Rossi
addikt

Szívesen kihagyom a Vistát, ha van rá remény hogy a 7 tényleg 1-2 én belül kijön, és használható lesz (nem úgy mint a Vista SP0).

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#43) Szellem. válasza KrAt (#41) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Azt elárulod, hogy az új tálca, illetve Aero-t hogy sikerült elővarázsolni?
Ugyanis ez a build nekem is megvan, ami neked, és sajnos nem ez a külső jelent meg! Olyan ficsőrt meg nem találtam, ahol be lehet állítani az új külsőt.

Egyébként nekem nagyon bejön a Windows7. Gyorsabb mindenben.

[ Szerkesztve ]

(#44) Pompi válasza Szellem. (#43) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem hosszú a topik, de a kereső is segíthet ;)

Feel Good Inc.

(#45) PuMbA válasza Blue@X (#8) üzenetére


PuMbA
titán

Nekem nem sikerül,administratorként futtattam a command promptot és mikor inditanam az unlockedfeatures....exe-t kiirja ,hogy a program leállt és hiba...
Szereztem egy programot ami elvileg megcsinálja ezeket helyettem,de azzal se megy az új tálca. Valakinek ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#46) Szellem. válasza Pompi (#44) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm a helpet!
Nem olvastam vissza, igaz a topicot. De köszönöm.

(#47) HUNNIA1920 válasza KrAt (#41) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Azt szeretném kérdezni, hogy szerinted érdemes XP - t most lecserélnem a Win. 7 - esre. Most szeretnék op.rendszert telepíteni, de nem tudom, hogy vissza tegyem e az XP SP2 - t. SP3 - am egyenlőre nincs.
Azt írtad, hogy stabil, de pl.: netet be lehet állítani, játékok futnak rajta, stb.? Mert ha nincs vele gond, akkor lehet felteszem. 5 GB - os partíció elég neki?
Köszi előre is! :R
Üdv: Tamás

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#48) #54715584


#54715584
törölt tag

lehet figyelmetlenul olvastam, de van benne sidebar? :)

HUNNIA1920: eszedbe ne jusson... :)
igaz, a kovetkezo 1-2 evben mig kijon a vegleges verziop, fogsza meg rendszert telepiteni, de en tuti nem tennek fel egy - meg beta allapotban sem levo oprencert
bar ez csak szvsz

[ Szerkesztve ]

(#49) KrAt válasza HUNNIA1920 (#47) üzenetére


KrAt
veterán

5 giga édeskevés :)

Amúgy még a bétát nem érdemes felrakni :)

(#50) KrAt válasza #54715584 (#48) üzenetére


KrAt
veterán

Van benne, csak nem használom, nem szeretem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.