Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Na! Megjöttem!:D Lehet oltani a BMW-t..:P Ha meritek! :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) whiz válasza gamerkiller (#1) üzenetére


whiz
aktív tag

Hát ezen a gépen max. annyi fogást lehet találni mint egy Ati 5970-en - csak hogy ne menjünk túl messze a PH!-tól: drága, és sokat fogyaszt. :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#3) BITBOYS válasza whiz (#2) üzenetére


BITBOYS
addikt

drága, és sokat fogyaszt

...de megy is rendesen :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) #53246592


#53246592
törölt tag

ezt en is elfogadnam. majd eladnam, vennek egy normal autot es maradna egy csomo penzem masra :)

(#5) EczkE


EczkE
addikt

Good :K
De én nem vagyok BMW párti, ellenben a nővéremmel. :D

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#6) trassher


trassher
addikt

A G power egyre elborultabb dolgokkal jön ki mostanság. :) De ha már hetes akkor én ezt kérném.

Redmi Note 7

(#7) Depression válasza trassher (#6) üzenetére


Depression
veterán

Fujj, ez BMW legdurvább elcsúfítása.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8) <NewL> válasza trassher (#6) üzenetére


<NewL>
addikt

ugornyára ,hogy mennél le ezzel?:DDD vagy megállnál az atlantikánál,és onnan gyalog?:D

hát ez a hetes meg nagyon vad

There's an app for that

(#9) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Így jobban tetszik: [link] :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#10) Móci


Móci
addikt

Az ára kellene inkább, bár feketében azért elfogadnám... ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11) trassher válasza <NewL> (#8) üzenetére


trassher
addikt

Hát ez már a fekvőrendőr látványától is fejreáll de az atlantika pakolóban se lenne jobb helye. Megkérném bodzay-t hogy hadd álljak fel a fehér 5ösük mellé az udvarra. :))

Redmi Note 7

(#12) Fecogame


Fecogame
veterán

Inkább ez, a napokban láttam is egyet élőben... Brutális :DD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#13) 7600 GS


7600 GS
addikt

Nekem bőven elég lenne egy M3 E92. Esetleg egy Hamann-os változat. ;]

(#14) .bableWes


.bableWes
őstag

elfogadnám én is, de itt rohadna el az udvaron... vagyon ado, meg ugye tankolni is kell... az ukrán olcso üzemanyagot meg gondolom nem szereti a kicsike... meg a megyar utakon nem lehetne kihasználni, max auto pályán...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#15) Fecogame válasza .bableWes (#14) üzenetére


Fecogame
veterán

Ott meg van a matrica, szóval totál bukta anyagilag... :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#16) Depression válasza 7600 GS (#13) üzenetére


Depression
veterán

Én meg megmaradnék az ócska X6-osnál. Pár hete láttam itt egy tuningolt példányt, és még horgászni is tudnék menni vele. :)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#17) zoo8800


zoo8800
veterán

Én egy kiváló állapotú, sorhatos benzines E36-os kupét szeretnék. :U
Egy ilyet:

rip and tear, until it is done

(#18) gamerkiller válasza zoo8800 (#17) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ezek nagyon jó autók én is valami ilyesmit szeretnék egy két éven belül. :K 6-700.000 körül már lehet kapni egy ilyen csodát.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#19) zoo8800 válasza gamerkiller (#18) üzenetére


zoo8800
veterán

kiváló állapotban? :))
vagy széthajtva, lelakva, lebiztosítózva?

rip and tear, until it is done

(#20) <NewL> válasza Móci (#10) üzenetére


<NewL>
addikt

fekete :F ettől sokkal világosabb ezüst áll jól a 7eseknek. minél nagyobb egy kocsi annál jobban áll neki a világos szín. (a reklámokban is ezüstbe szokták nyomatni)
a fekete szin a legrosszabb...takaritani:D ne tudd meg,3 órán keresztül mosom,takaritom,vileda,paszta csili vili. 5 perc kocsikázás,40es tempóval és vége. sirni tudnék ilyenkor:D 2 szem eső leesik és vége,pöttyes gyász. egy ekkora kocsit meg azért nem piskóta megtakaritani. (most nem konkrétan erre hanem a nagyótófeketeafaja kocsikra céloztam)

trassher : :DDD

There's an app for that

(#21) <NewL> válasza gamerkiller (#18) üzenetére


<NewL>
addikt

csoda?:D 500K kilóméterrel ha neked csoda :U
első 10K km plusz 250ezerbe lenne + benzin:DDD

There's an app for that

(#22) whiz válasza .bableWes (#14) üzenetére


whiz
aktív tag

Hagyjuk most a negatív hullámokat. :D
Én se tudnék mit kezdeni vele, mert a fizetésem elmenne egy óra alatt benzinre, és akkor még nem beszéltünk biztosításról, meg egyéb "apróságokról" amik szóba jönnének egy ilyen gépcsodánál. Nem beszélve arról, hogy ekkora böhöm géppel nem tudnék mit kezdeni. Nekem max. egy hármas kéne mindennapokra (de még inkább egy egyes kupé - ami minden csak nem kupé, a nevét leszámítva). :)
Btw említette itt valaki a Camarot. Amcsi izomgépek közül nekem is az az aktuális nagy kedvencem. De ha az, meg egy bimmer között kéne választani, nem sokat vacillálnék, hogy melyiket vigyem először próbakörre. :))

NewL: a fekete azért jól állna a gépnek, meg legalább optikailag összenyomná kicsit, mert azért jókora nagy baromállat ez. :)

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#24) <NewL> válasza whiz (#22) üzenetére


<NewL>
addikt

pont a lényeget kell kiemelni,mint a csajoknál a nagy csöcst egy fehér pólóval itt egy ezüst vagy fehér szinnel:)) pont ez a lényeg,h baromi nagy legyen
kár ,hogy nincs 7es kombi ;] 5literes diesel motorral:D

There's an app for that

(#25) zoo8800 válasza <NewL> (#21) üzenetére


zoo8800
veterán

Az a csoda, ha még megy ;]

rip and tear, until it is done

(#26) Mobi28


Mobi28
tag

Ez pont az az autó aminek az ég világon semmi értelme. De azért kéne! Gyorsan eladnám és vennék egy Audit! ;] A front spoiler levegőbeömlőin okádék az a lámpasor, mint valami homasitás utólag odabiggyesztett gagyi szar. Törném le mindkét kezét a tervezőjének. :W

[ Szerkesztve ]

(#27) whiz válasza Mobi28 (#26) üzenetére


whiz
aktív tag

Mondjuk azt én is inkább levenném, mert a legkevésbé attraktív eleme a verdának (nem, nem akarok rá semmi rosszat mondani, mert amúgy annyira tetszik az egész :D )...

Btw. a másik a mérete (erre a feketénél is kitértem). Nekem akkor lenne tökéletes, ha hármasból csinálnák meg ugyanezt. De segond, ebben az életemben nem leszek ilyesmik tulajdonosa, úgyhogy marad az álmodozás. :))

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.