Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drenadar


Drenadar
veterán

megkell próbálni elkerüln az ilyen médiát. Még jó ogy a prohardveren nincs ilyesmi :)

TV-t már emiatt sem nézek, napját se tudom mikor volt bekapcsolva utoljára a tv-m.

jah és szerintem emiatt nem érdemes felidegesíteni magad :)

Ez a bulvársajtó, minden kis dolgot felfújnak, hírt csinálnak belőle hogy legyen miről írniuk.

(#2) Lenry


Lenry
félisten

pedig de...
én is ritkán nézek TV-t és olyankor mindig megbánom

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) szumoo


szumoo
senior tag

Felesleges magadat felhúzni ezen. Én nem is szoktam már ezekkel foglalkozni, tedd Te is ezt! :K

A nyúlon túl?

(#4) dabadab


dabadab
titán


(innen)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#6) danih


danih
addikt

Hehe, a címet úgy olvastam hogy "amikor csak a teszt számít" (hardverteszt, játékteszt) de így már érthető :)
Á, nem vagyok kocka

(#7) ollie


ollie
MODERÁTOR

TV, újság, internet. Van egy közös bennük; a buta embert butábbá teszi.

***

(#8) Rive


Rive
veterán

Ez az 'olyan kor' egy kicsit 'izé', hogy választékosan fejezzem ki magam... Asszed' mákor ez máshogy volt? A faluban a ház elé állitott kispad meg a templom utáni sörözés (amig az asszony elkészül az ebéddel) az mi volt? Meg a nemesi szalonok? Klubok?

Pletyka van, volt, lesz: a terjedési utvonal az, ami változik, meg, hogy épp ki van teritéken...

Meg, hogy a görögöktől idáig minden nemzedék (!) az erkölcsök, idők romlásáról panaszkodott.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#9) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

az ismeretlen senki legalja utolsó celeb

főleg az igénytelen tehetségkutatónak nevezett parasztrigóshow-ok....azok termelik ezerrel ezeket. "juujjj láttam a tabánit. - mondom ki az?

A Ratatouille-ben (magyar címe: L'ecsó) volt egy szlogen, hogy "főzni mindenki tud"

énekelni mindenki tud....sajnos.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Szerencsére az újság a tv és az összes többi fakultatív program, tehát nem kötelező. :)

(#11) mephi666


mephi666
nagyúr

"...semmit nem adnak ingyen akinek semmije nincs mi a faszban higyjen" :)

először azt hittem, hogy ez egy tankcsapda post lesz :B

engem sem különösebben izgat, hogy melyik semmirekellő/ingyenélő épp fingott-e reggel vagy sem... az agyam képes már kiszűrni ezeket az információkat és így egyáltalán nem izgat... pletykalapokat lesz@rom, mert soha nem vettem még egyet sem... ezt teljesen el lehet kerülni... egyedül az zavar, hogy a tv-ben (amiért fizetek, mert abban a csomagban, amiben bennevannak a sport/ismeretterjesztő csatornák, csomó szenny is jön) csomó értelmessé tehető műsoridőt elb@sznak ilyenekre... a színvonal persze már rég 0 alatt van... megoldás persze itt is van: "kérem kapcsojja ki!" aztán mehet be valami értelmes film, ami szökőévente van csak a tv-ben manapság... (sajnos a tv-társaságok rájöttek, hogy a nép nagy része vevő a "celebműsorokra" és sokkal olcsóbb egy ilyet összehozni mindenféle pénzcsináló betelefonálós játékkal egybekötve, mint valami értelmes film sugárzási jogait megvenni és azt leadni)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#9) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] csak gondolni kell rá.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

az ilyen megaszar és hasonló műsorok a legnagyobb pénzcsinálók szvsz a reklámok mellett... gondolj bele: szombat este 20-23:00ig van egy ilyen műsor... kitöltenek vele 3 órát... (ahelyett, hogy leadnának egy színvonalas filmet) közben mennek a reklámok, amik egyoldalról hozzák a lét... meg megy a(z általában) színvonaltalan tehetségkutató, amire a helyszínen is belépőt szednek a nézőktől... meg ott a betelefonálós/sms-ezős játék... ha a számokkal nem hazudnak és tényleg több tíz/százezres nagyságrendű az sms-ezők száma, akkor 1-2műsorból visszajön bőven az egész széria összes költsége, nyereményekkel, mindennel együtt... és mondjuk van 1 tucat adás... nem gyenge tiszta bevétel lehet szerintem :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#13) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kellene egy tv adó, ami ténylegesen a társadalom érdekeit szolgálná. de erős gyanúm, hogy az első 1-2 évben átnevelő műsoroknak kellene menniük :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) Móci


Móci
addikt

Én nem nézek tévét, nem olvasok szennylapokat, nincs is gondom. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) #19617792


#19617792
törölt tag

Újságokat nem olvasok, mind szar. TV-t szoktam nézni, akkor is csak Nat Geot, Nat Geo Wildot, néha RTL-en Showder Klub, meg a Cobra 11.

(#17) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

lennének ötleteim... egyiket 4éve mondtam is már így választás előtt ismerősöknek... mindenki díjazta volna: lényeg, hogy meg kellene fogni az összes politikust, aki indulni akar a választásokon és kitenni őket egy tanyára a csirkék/disznók/birkák/tehenek közé, adni nekik fejenként havonta 1 minimálbért, amiből rendelhetnének maguknak kaját/bármit, de ha kifúj a keret, akkor jöhet az éhhalál... ott kellene nap, mint nap tevékenykedniük: csirkét etetni/vágni, birkát nyúzni, libát tömni meg ilyenek... aki így túlél fél évet, az indulhat a választásokon :)

(remélem nem számít túlzott politizálásnak a kommentem és meg fog maradni :) )

a másik műsor egy túlélőshow (<- a tv-s túlélőműsorok neve is milyen idiótaság... megkapnak mindent, ki van nyalva a seggük... mitől "túlélő"? akkor lenne az, ha a nép 3/4-e beledöglene és csak páran élnék túl) lenne: fogni az emo-sok nagyját és fél éves katonai kiképzést tartani nekik... :) szerintem ez is marhára vicces lenne...

ui: hozzáteszem, szerintem mindkettőben megállnám a helyem :)

#18: kb... "túlélőshow" :W nagy lóf@szt... másik kedvencem: "valóságshow" :W ott is hasonló a helyzet... bedobják őket egy villába, ellátják őket mindennel... kaja+pia+cigi... melózni sem kell... akár reggel 8kor beb@szhat az ember jódolgában és végigihatja a napot... persze fizetnek mindent... ez mikor valóságshow? :U

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#17) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a másik műsor egy túlélőshow

arra gondolsz, amikor győzike műanyagpálmák között parádézott? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) cyanide válasza mephi666 (#17) üzenetére

Elég abszurd lenne, ahogy az emosok 90% az első lövészeten fejbe lövi magát.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#20) dabadab


dabadab
titán

Azert vicces, hogy minden ilyen topikban elojon, hogy a magaskulturat a Disco meg a NatGeo sekelyes es bulvaros musorai kepviselik.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#21) mephi666 válasza cyanide (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt a jelenséget is nevezzük akkor természetes szelekciónak :) ;]

#20: mi szoktunk néha alvás előtt mezzo-t is hallgatni :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) FixY67 válasza dabadab (#20) üzenetére


FixY67
senior tag

Egyáltalán nem vicces, hogy már ezeket sem lehet nézni épp azért, mert belőlük is csak a bulvármocsok árad. :(

...

(#23) Móci válasza cyanide (#19) üzenetére


Móci
addikt

Szerintem nem lenne az annyira rossz. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#24) CséZé


CséZé
őstag

egy szó: népbutítás.

(#25) whiz


whiz
aktív tag

Díjazom az olyan okosságokat, hogy "akkor ne nézz semmit", mert erre magamtól is rájöttem, de néha nem árt belenézni a hírekbe, hogy legalább azt tudjam, ki a miniszterelnökünk. Csak közben a nyakamba ugrik az utolsó legalja - manapság celebnek hívott röhejes - senki is, mert azt erőltetik, és ez igen, ez zavar. Akárhol nézem, akármikor nézem.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#26) dabadab válasza whiz (#25) üzenetére


dabadab
titán

A HVG-ben pl. nem nagyon szoktam Kiszel Tunderol szolo alhireket latni, sot, meg az Index belpol rovataban sem (a Velveten persze dogivel, de onnan amugy se nagyon lehet megtudni, hogy ki a miniszterelnok)

DRM is theft

(#28) brownus válasza whiz (#25) üzenetére


brownus
veterán

miért nem keresel más oldalakat? újságokat? meg szelektáljál b+
ha meg idegbeteg vagy, kezdj el jógázni, vagy sportolni....

pár ötlet, majdnem minden témát lefedve:

vg.hu
hvg.hu
news.google.hu
mti.hu
.
filmdroid.blog.hu
azsiafilm.hu
mozibabe.blog.hu
filmbuzi.hu
.
itcafe.hu
.
astoriafitness.blog.hu
body.builder.hu
nemzetisport.hu
.
napirajz.hu

és van rengeteg külföldi/angol nyelvű.... csak keresni kell
nyomtatott sajtóban is van sok hasznos újság...

a tv-re meg: ne nézd; torrenten bármit megtalálsz! amit nem az nem is létezik!

[ Szerkesztve ]

(#29) whiz válasza brownus (#28) üzenetére


whiz
aktív tag

"szelektáljál b+
ha meg idegbeteg vagy, kezdj el jógázni, vagy sportolni"

Ha unatkozol menj ki az utcára futni, ne ugass be, csak azért, mert olyanod van. Személyeskedni én is tudok.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#30) brownus válasza whiz (#29) üzenetére


brownus
veterán

lol, egy ilyen blog bejegyzés után...

(#31) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Jah, tényleg ez van.

Ezért nézek már csak Discovery-t és HBO-t.

(#32) dabadab


dabadab
titán

Sracok, a szemelyeskedest hagyjatok abba.

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.