Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Nesíjá várósi tahó! Bezeg itten vidékön. Itten óránkint gyün a busz... :(

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Én már nem buszozok városon belül (Szombathely), de vidékre kijárok barátnőmhöz.

Viszonylag korrekt időpontokban jön megy a busz, de a városival se volt bajom.

De az is igaz, hogy azért Szombahely nem egyenlő Budapesttel. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#4) FRENK1988 válasza D1Rect (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ez olyan South Parkos volt.
Témához: Igazad van. De aki kocsival jár annak nincs sok baja a busz késésekből ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5) #43960832 válasza Kalandor (#3) üzenetére


#43960832
törölt tag

(vidék: 50 ezres városka)

Az egy dolog, hogy van menetrend, de ez csak amolyan közelítés inkább. Van, hogy előbb jön a busz 10 perccel, van, hogy 20 perccel később. Hozzáteszem, megmagyarázhatatlan okokból, értsd nyáron is, reggel is délben is este is. Ahol én lakok, átlagban 1 óránként közlekedik a helyijárat. Nem, nem a világvégén lakok egy kis faviskóban, hiszen itt él a város lakosságának kb 1/4 része. Az utolsó busz este 10kor indul. Nincsenek éjszakai járatok. Folyamatos a járatcsökkentés, emellett szokássá vált, hogy a csuklós buszok helyett (amik sz@rrá vannak tömve) most kisbuszt indítanak. Nem egyszer fordult már elő, hogy nem tudtam felszállni, inkább hazabattyogtam a következőig. Az alap, hogy fűtés nincs a matuzsálem Ikarusokon, de nem azért, mert nem működik, hanem a sofőr hazaviszi a saját kocsijába az erre szánt gázolajat. Személyesen ismerek sofőröket akik ezt játszák.
Gondolom a penetráns hullaszagban való utazás az Pesten is megvan, a cigányok kötözködése, bömbölő telefonzene hallgatása már kevésbé.

Jelenleg egy vonaljegy ára a sofőr bácsinál: 310Ft, elővételben 195Ft.
Egy havi tanulóbérlet ára: 1990Ft

Ugyanez Budapesten: 400, 300, 3700Ft.

Kérdezem én, ez az ár amit én fizetek, nem irreális kicsit a szolgáltatás minőségéhez képest?

(#6) whiz válasza #43960832 (#5) üzenetére


whiz
aktív tag

"Kérdezem én, ez az ár amit én fizetek, nem irreális kicsit a szolgáltatás minőségéhez képest?"

De.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#7) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Debrecen:

Debrecen mellett van egy kis "falu", ide még helyi busz jár. Hétvégente óránként, hétköznap reggel húsz, délután szintén napközben 30 percenként. Este bent alszok a városban, általában próbateremben ( :D ), mert 22:15-kor haza rongyol az utolsó busz.
Késik, szar, tömve, bunkók a sofőrök(tisztelet a kivételnek).
3200 Ft a tanuló bérlet.

ez se jobb, nehogy azt hidd..

Oda mentem, ahol vagyok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.