Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beefjeez


beefjeez
senior tag

Megvolt.

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Kész. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#3) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Google Play, nem Market.

Ja, és kitöltöttem.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4) Samus


Samus
addikt

Megvolt. A Gmail, mint szolgáltatás csak nekem hiányzott?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) kovsol


kovsol
titán

"elektronikus médiumok szakirány"
milyen szakon van ilyen szakirány ?

May the Force be with you!

(#6) Blaise


Blaise
veterán

"A felhő alapú szolgáltatások azok, amikhez más adja az erőforrást, mi csak kihasználjuk, legyen szó teljesítményről, tárhelyről, közösségi hálóról, távoli elérésről, vagy akármely, alább felsorolt példákról."

Ez azért meglehetősen pontatlanul van megfogalmazva.

A Facebook, Google+, AppStore, és a hasonlók mióta "felhők"?

[ Szerkesztve ]

(#7) beefjeez válasza Blaise (#6) üzenetére


beefjeez
senior tag

Végülis ami képet feltöltöttél le is töltheted ha gépnél vagy, esetleg mobilon...

(#8) Thunderzolee

:D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) whitezo88 válasza Samus (#4) üzenetére


whitezo88
nagyúr

sajnos annyifélét be lehetett volna írni példának, hogy a levelezőszolgáltatásokat kihagytam, az annyira nem tartozik szűken ide (mégha a gmail és tsai is tárhelyek is egyben).

blaise: a social hubok is felhők, mert képeket, blogot, szöveget, satöbbit tárolsz ott a neved alatt. tehát nem a gépeden, és ezt telefonról, tabletről, gépről elérheted. a felhő nagyon tág fogalom. gyakorlatilag majd' az egész internet az lassan.
és igen, pongyola, de a részletes meghatározás a szakdoliban van benne, sok-sok oldalon át taglalva :)
az app store is felhő, mivel programot megvesszük amit aztán a telóra, vagy tabletre leszedhetünk, azfiókunkon át. Már az iTunes is felhő ('iTunes in the cloud" fedőnevű akció az Apple-nél)

kovsol: a KJF, ott van Komm. és Médiatudomány, és a média orientációnak az egyik szakiránya.

[ Szerkesztve ]

(#10) Zjunior


Zjunior
veterán

Kész.. :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#11) GabN73


GabN73
addikt

Done.

(#12) Воланд válasza Blaise (#6) üzenetére


Воланд
titán

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Töltve.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Megvolt! ;)

Mentalita'

(#15) Samus


Samus
addikt

Én igazából a felhőz úgy képzelem el, mint szinkronizált tárhelyet. Ha már itt tartunk, a Skydrive is kimaradt...Ilyen például a Microsoft megoldása, és a Dropbox megoldása is. És igazából ilyen a Google Picasa webalbuma is. Ha droidos telefonod van, azzal kérdés nélkül szinkronizál, ha felrakod az asztali klienst, akkor is minden képet leránt. Bármi változás történik valamelyik eszközön, az az összes többit érinti.

A tárhely, ami nem szinkronizált, nem tudom, sorolható-e a klasszikus felhőbe...akkor a Youtube is az...Én a Minus-t használom, bár nem szinkronizált, de bárhonnan elérhetem, nagy a tárhely, nincs fájlkorlát (legalábbis 290 mega egyben probléma nélkül felment), nincs hirdetés. És gyors.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) whitezo88 válasza Samus (#15) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az is felhő, igen. Soltál te is továbbiakat, de nem tehetek bele mindent.

és mindenkinek köszönöm persze aki eddig kitöltötte, még a héten mindenképp él a gyűjtés, minél több, annál jobb :)

(#17) csƵ


csƵ
őstag

Én is cloud computing-ről írok.

(#18) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Én is nyomtam egyet.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19) Skynet258


Skynet258
veterán

Toltam... ;)

https://geekpulse.hu

(#20) kisbandima


kisbandima
tag

Kitöltve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.