Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) veector


veector
senior tag

Tegnap megtaláltam én is.
Az egy dolog hogy alaptalanul baxtatják a népet, de mennyire kell idiótának lenni ahhoz, hogy csatlakozz egy ilyen csoporthoz/csinálj egy ilyen csoportot? Minél többen vannak, annál jobban látszik hogy idióták.

(#3) tkazmer válasza Kalandor (#2) üzenetére


tkazmer
addikt

remek ötlet, csatlakoztam én is:) mármint a reportolók táborába...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4) mephi666 válasza Kalandor (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is... mintha ez már erősen rasszizmus kategóriába esne :U (ha tippelnék, azt mondanám, hogy biztos valami nagyon hazafias érzelmű tizenpáréves p*cs hozta ezt létre)

ui: most kiderül, hogy fb-on mennyire aktívak az "ügyintézők" és mennyi idő kell, hogy eltűnjön ez a csoport a föld színéről...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Csemike


Csemike
csendes tag

Mi a franc bajuk van ezeknek a szlovákoknak? :)

(#6) Lenry


Lenry
félisten

nem lájkolom, hányingerelem

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) veector válasza Kalandor (#2) üzenetére


veector
senior tag

Le se szarják az ilyen jelentéseket. Pedig egy csomó csoportot jelentettek többszázan de még ma is élnek.

(#8) Samus


Samus
addikt

Biztosan hatalmas intelligenciaszinttel rendelkező egyének keze munkája eme gyönyörűséges profil. És persze ilyen maradhat. Bezzeg Fankadeli profilját törölték jútyúkról. Én kérek elnézést a világ nevében is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) CséZé válasza Csemike (#5) üzenetére


CséZé
őstag

a diagnozis: kisebbségi komplexus
csak nehogy halálos betegség legyen.

(#10) Probber válasza CséZé (#9) üzenetére


Probber
őstag

Ezt így nem túl pontos, mert bizony szörnyű kimondani, de náluk mi vagyunk a kisebbség. Itt, pontosabban náluk a probléma mással van, de szerintem ezt mindenki tudja, én nem ecsetelem. Egyébként ha valaki aki olvassa ezt a blogot és fent van a Facebook-on, az tényleg megtehetné, hogy jelenti a dolgot, akár email formájában is.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#11) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

A szlovákoknak úgy tanítják, hogy Magyarországot tőlük csatolták el.

(#12) dabadab


dabadab
titán

Lám, lám, az internet tényleg közelebb hozza egymáshoz az embereket, itt is milyen szépen egymásra találtak a szlovák meg a magyar nacionalista hülyegyerekek.

DRM is theft

(#13) webdeejay válasza Probber (#10) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Én is jelentettem. Na de könyörgöm, nálunk a cigány a kisebbség, mégse látni olyat, hogy Anti-cigány. Ez csak a szlovákok intelligenciáját mutatja meg.

[ Szerkesztve ]

(#14) veector válasza Peter Kiss (#11) üzenetére


veector
senior tag

Én meg ezért "szeretem" a történelmet. Mindenki máshogy tudja...

(#15) sviba válasza dabadab (#12) üzenetére


sviba
tag

Egy moderátortól egy erősen flame gyanús hsz, nohát dabadab... :) (már ha az "itt"-et a phra értetted)

a cikkhez: Amúgy nem igazán értem hogy ez így mi, mert ha jól értem, egy anti magyar klubnak a rajongói fényképei között vannak ezek az anti slovensko képek?

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#16) veector válasza sviba (#15) üzenetére


veector
senior tag

Bárki tölthet fel rajongói képet. Gondolom nem a szlovákok rakták fel.

(#17) dabadab válasza sviba (#15) üzenetére


dabadab
titán

Nem, nyilván a facebookra értettem, lsd maga a csoport meg a "rajongói" képek.

DRM is theft

(#18) Probber válasza webdeejay (#13) üzenetére


Probber
őstag

Én ezzel nem vagyok hajlandó tovább foglalkozni, ahogy a (#10) hozzászólásomban is írtam, "én nem ecsetelem" a dolgot.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#19) brownus válasza Kalandor (#2) üzenetére


brownus
veterán

én is

(#20) Avicularia


Avicularia
veterán

Valahol hallottam,hogy a tótok egy közvéleménykutatás alapján jobban utálják a magyarokat ,mint a cigányokat.
Egyszer volt fuvarom Pozsonyba,volt vele egy kis gond.Akkor megtapasztaltam,mennyire szeretnek bennünket.Legszívesebben leköptek volna és még ez a legenyhébb dolog.
A vicc az,hogy jelentős részben rendelkezem tót felmenőkkel,dehát ez nincs a homlokomra írva.

(#21) dabadab válasza webdeejay (#13) üzenetére


dabadab
titán

"Ez csak a szlovákok intelligenciáját mutatja meg."

Nem, ez egyes konkrét hülyegyerekek intelligenciáját mutatja, akik pont szlovákok. Vannak ugyanilyenek a magyarok között is, én is kikérném magamnak, ha valaki pl. annak az íkúbajnoknak az alapján ítélne meg, aki "PUSZTULJANAK A SZLOVÁKOK!!!" címmel rak fel videót a tecsőre.

Egyébként ha meg emlékszel egy kicsit, nem is olyan régen annyira sikerült pár hazánkfiának beleélnie magát az anticigányságba, hogy durva sorozatgyilkosság keveredett belőle. Na, az ő tetteik alapján sem kellene megítélni a magyarság egészét.

DRM is theft

(#22) tkazmer válasza veector (#16) üzenetére


tkazmer
addikt

ehh, mi megy ezek alatt a rajongói képek alatt a hozzászólásoknál, hihetetlen :))
de egyébként maga a csoport már nem mai darab, a képek közül is vannak, amik már több, mint 1 hónaposak...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#23) FF23 válasza dabadab (#21) üzenetére


FF23
senior tag

"durva sorozatgyilkosság keveredett belőle"

Nem csodálkoznék túlságosan rajta, ha kb. fél éven belül sorban jönnének ki a "terroristák" az előzetesből, és érdekes dolgok derülnének ki a háttérben.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#24) webdeejay válasza dabadab (#21) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Igazad van, nem szabad általánosítani.

(#25) nem_tom


nem_tom
őstag

Ilyen embereknek internet hozzáférést adni... :Y

(#26) eastsider


eastsider
nagyúr

nem lájkolom

azért a képek közül az első.. :D

(#27) Csemike


Csemike
csendes tag

Nah, jelentettem ezeket a szerencsétlen nyomoroncokat. :)

(#28) tkazmer


tkazmer
addikt

haha, már van olyan oldal is, hogy Jelentsd a a Facebooknak az Anti-Hungary oldalt! :))

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#29) dízelracer válasza Samus (#8) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ezt ki mondta neked? [link]

A témához is hozzászólva. Szánalmas az egész. :N

(#30) CséZé válasza dabadab (#21) üzenetére


CséZé
őstag

moderátor létedre gyönyörűen tudsz te is flame-elni,
jut eszembe, a tegnapi blogbejegyzésem miért lett törölve?

(#31) dabadab válasza CséZé (#30) üzenetére


dabadab
titán

Hol látsz te flame-et?

A moderációval kapcsolatos problémáidat a Moderálással kapcsolatos kérdések - válaszok [Mielőtt írsz, olvasd el az első hozzászólást!] topikban jelezd, én nem is láttam azt a bejegyzést.

DRM is theft

(#32) Psychonaut válasza CséZé (#30) üzenetére


Psychonaut
addikt

Köze nincs flamehez annak a hsz-nek.

(#33) művésznő4 válasza Lenry (#6) üzenetére


művésznő4
csendes tag

+1 :R
úgy szintén...:(((

(#34) CséZé válasza Psychonaut (#32) üzenetére


CséZé
őstag

igazad van. a hsz-e második fele nem flame, hanem flame-elésre való ok.

(#35) Viktor77 válasza CséZé (#30) üzenetére


Viktor77
titán

Hol a jó viharba látsz te abban a hsz-ben flame-et?

MOD: Érdekes, eddig csak te látod annak.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36) Psychonaut válasza CséZé (#34) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ezek vitathatatlan tények. Nem szubjektív vélemény.
Ennélfogva nem is adhat okot flamere.

(#37) CséZé válasza Psychonaut (#36) üzenetére


CséZé
őstag

ha fordított esetben történik az eset, akkor valamiért nincs ekkora sajtóvisszhangja az egésznek.

visszaolvasva még egyszer azt a hsz-t úgy tűnik nem tűnt fel az utolsó mondat.
ez esetben visszavonom a flame-es kijelentésemet.
elnézést a figyelmetlenségért.

off befejezve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.