Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FET-MEN


FET-MEN
veterán

:)

Iphone 7

(#2) lako05 válasza FET-MEN (#1) üzenetére


lako05
tag

Ugyanilyen tab-ot nyúzok pár hete. 4 nap után küldhettem vissza, mert a digitizer megadta magát, de ezt leszámítva teljesen megvagyok vele elégedve. A hardverhez képest tényleg fürge. :)
CustomROM-ot egyelőre csak egyet találtam, de azt sem tettem fel mert a Stock teszi a dolgát. Helyette "rendszergazdásítottam" : :D

Egyébként a kínai Cube Talk 7x egy az egyben ugyanez a készülék, ha esetleg külföldön keresnénk hozzá alkatrészt, fóliát (1200ft-ért vettem 3db-ot) érdemes ezen a néven is keresgélni.
Szerencsére nem Cube-ot rendeltem, mert szívtam volna a garanciával, de a WayteQ gyorsan tette a dolgát. (Tanulhatna tőlük pár szervíz).

Nekem személy szerint csak az mágneses mező (íránytű) hiánya fáj egy picit, mert így nem lehet vele kergetni a geoládákat a szigetközben. A fosch hátlapi kamera helyett tényleg belefért volna ez is.

Ennyi pénzért BestBuy. Ajánlom mindenkinek :)

(#3) Graphics válasza FET-MEN (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Botrányosan öregszek , úgy érzem :D

Cube Talk 7x-em van, nem bántam meg, először úgy volt elviszik, de most már beépült a mindennapjaimba :D

Tepsifonként használom, szégyengyalázat

Kiváló hangminőség, gyors rendszer, igaz játékokkal telipakolta kisöcsém, így már azért néha csinál egy-két érdekességet. De amúgy én is raktam rá appot rendesen.

4magos verzióra fogom cserélni szerintem, mert az még korrektebb, és nagyobb az aksija

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) glutamin


glutamin
őstag

A hátlapi kamera kell QR kódokhoz valamint doksik gyors scanneléséhz és emailes továbbításához. Fényképezni valóban nem ezekkel az eszközökkel fogunk, de kár lenne a fentiek miatt kihagyni belőlük.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#5) Rick4


Rick4
félisten

Remélem segítségnek veszed a következő pár sort:

Személy szerint javítanám a dobozról készült képet, lehetőleg vízszintesen legyen már a szöveg, illetve a sim bemenet az nem bemenet, hanem foglalat. "A kijelző a saját árkategóriájában rendben van " miért, mennyibe kerül egy ilyen kijelző? Ja, hogy a készülék árkategóriájában? Akkor írd azt. A keret mérete egy dolog, a centiméterben mérhető vastagsága viszont fontos infó, ne hagyd ki. Nem belső kamera van, hanem előlapi. Olyan szókapcsolat nem létezik, hogy a hátlap kényes lehet a karcolásokra, vagy kényes, ezért hamar karcolódik, vagy bármi, csak ne ez. "Ez nyers erőben nem tűnik egy hú de erős kooperációnak" ez is hülyén néz ki, miközben a következő mondat már villámgyors gépezetről beszél. Ezt is javítanám: "Sok egyéb program nem az alap Androidban megszokott". "A kamera, avagy az a pont, amit a legjobban nem értek a tableteknél" Most vagy legkevésbé érted, vagy szimplán csak nem érted, bárhogy másképp jó, de ez így nem oké. " azonnal talál jelet szinte" akkor most azonnal, vagy csak szinte? Böngészőről nem derült ki, hogy flash támogatás van-e benne, pedig ez a legfontosabb rész. "Az akkumulátor személyes véleményem szerint kicsit alulméretezett, bár ebben a kategóriában megfelelő. " Milyen kategória? Kétsimes tablet? GPS-es tablet? Mi a kategória? Ja, hogy árkategória? "Összességében elégedett vagyok nagyon a gépezettel" felcserélődtek a szavak, max ami elmegy, nagyon elégedett vagyok, akkor viszont nem kell az összességében. "Összességében elégedett vagyok nagyon a gépezettel. Fő előnyei a gyorsasága,és a bő funkcionalitása. Gondolok itt a GPS-re vagy a SIM foglalatokra. Sokoldalú ezek által a készülék. Az ára 30 ezer Ft " ez így gáz. " Ez sokkal olcsóbb, mint ha külön vennénk navigációs programot magunknak"

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6) Graphics válasza Rick4 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én javaslatom feléd , tördeld a szöveget.

Mert ez az egybe behányunk mindent , nem épp stílus, ha már nyelvtan tanácsokkal látsz el másokat :D

De azért írj előbb egy cikket Te is, hogy abban találsz-e kivetnivalót.. Mert így a Te hozzászólásod rettentően átláthatatlan...

Amiket meg felhoztál.. Nos szövegértés? Azon javíts, amit Te írsz, ne más szemébe keresd a szálkát...

Ez szőrszálhasogatás... Bocs, de címlapra kerülés előtt korrektúrázták a cikket.

Nagyon felesleges beleokosítani még, főképp így, ahogy ez a hozzászólás kinéz... Szedd rendbe.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Rick4 válasza Graphics (#6) üzenetére


Rick4
félisten

Szőrszálhasogatás? Leírtam az elején, segítségnek szántam, ha bárki is korrektúrázta, akkor az az ember ne korrektúrőzzon többet, hamradrészt ez egy 3 perc alatt megírt hozzászólás volt, ahol ha akarom, kihagyom a mondatok elejéről a nagybetűt, ha akarom, gépelési vagy fogalmazási hibát vétek, teljesen más kategória, mint egy cikkben hasonlókat elkövetni. Ha tördelni akarnám, megtettem volna, de ha emiat tnem érted, az nem az én bajom.. :D Ha a segítséget akarnád látni benne, akkor azt láttad volna, ikkább szőrszálhasogatásnak minősítetted, holott segítő szándék egy csepp se volt benne... Szövegértés? Te mit értesz azon, hogy egy káva se nem vastag, se nem vékony? Én konkrétan semmit, de ha az neked úgy jó, az sem az én igényességemet minősíti. Miért is kellene cikket írnom? Az kinek, mire kell? Einsteinnek be kellett mutatni a relativitáselméletet, esetleg teret kiellett ugrania ahhoz, hogy hiteles legyen? Ne haragudj, de most kiröhöglek.. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8) Graphics válasza Rick4 (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oké , hagyjuk...
Úgy látszik, akkor a fórumba való írás igényessége konvergál a nullához...

Szép így a hozzászólásod, remélem minden fórumban ilyen "átlátható".

További jó fórumozást. A kiröhögés meg 1-1, mert rettentően zavaró , ha valaki így ír egy szakmai fórumban, és nyelvtani szabályokról, meg mondatokról ír kiegészítő javaslatokat... Mikor nem rendezett amit írt.

Kb. mint amikor a természetgyógyász mondja egészségesen kéne élni, aztán rágyújt egy betonszofira... :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Graphics válasza Rick4 (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem szóltam, látom ,hogy évekre visszamenőleg így írsz :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Zoja™


Zoja™
őstag

Oh, srácok, minden komolyságot félretéve:

Szívesen megnézném ezt a ,,meccset" pár sör/feles kombó után, ahol a megengedett fizikai kontaktus kimerülne a koccintásnál.

Én meg szépen hátradőlnék egy adag pattogatott kukoricával, esetleg felcsapnám a 3D-s szemüvegem... :DDD :DDD :DDD

(#11) Tutu7030 válasza Zoja™ (#10) üzenetére


Tutu7030
veterán

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#12) lako05 válasza Zoja™ (#10) üzenetére


lako05
tag

:DDD

(#13) FET-MEN válasza lako05 (#12) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD

Nem itt kéne offolni srácok, köszi :)
Igen, aki ennyire jól tudja, az írjon cikket, vagy csapjon fel korrektornak :R

Iphone 7

(#14) inteltunder válasza Rick4 (#5) üzenetére


inteltunder
tag

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#15) <Adamsky> válasza inteltunder (#14) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Az is trollkodásnak számít, ha megjegyzem, hogy egy-két kép igen rossz minőségű? Egyébként nem értem mi a bajod (bajotok)? Rick4 normálisan leírta, hogy szerinte mi nem jó a cikkben, ill. mi félreérthető. Erre itt mindenki, mint egy sértődött kis kamasz, nekiesik. Nőjetek már fel!

(#16) Graphics válasza <Adamsky> (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A normálistól még azért sajnos messze volt, de majd csiszolódik..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) testo92


testo92
csendes tag

Hátsó kamera még akkor jó, ha mutatni akarsz valamit pl skypon ( esetleg egy lakást ) és nem kell forgatnod a tabletet csak kamerát váltani. Legalábbis nekem ekkor nyert értelmet :D

(#18) Thauxeeb


Thauxeeb
tag

A kamera felesleges tabletbe, egészen addig, amíg - ahogy már előttem is leírták - nem kell pl. QR kódot olvasni vele, akkor meg felmerül az emberben, hogy miért spórolták ki azt a 2000 forintot amibe a kamera kerül...

(#19) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Támogatom, hogy a hátlapi fóliát ne vegyétek le. Pár hetes használat után olyan lett a hátlap, mintha csiszolóvászonnal estem volna neki.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#20) FET-MEN válasza mrlujoak (#19) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1
Nekem ahol nincs fólia, ott már most látszik,pedig sosem teszem le az asztalra, csak terítőre, zsepire, rongyra stb.

Iphone 7

(#21) halkow


halkow
őstag

elégé visszafogottan fogalmaztál "magokat" gondolom 2db vagy 4db van benne .

A felbontás lehetne hd :(

Alcatel onetouch idol2s the king

(#22) FET-MEN válasza halkow (#21) üzenetére


FET-MEN
veterán

Kétmagos processzor hajtja. Felbontás teljesen tendben van.

Iphone 7

(#23) mrlujoak válasza halkow (#21) üzenetére


mrlujoak
veterán

Van két és négymagos verziója is.
Igaz ebből - jelen infóim alapján - a WayteQ csak a kétmagosat hozta el nekünk.

(CUBE) Talk7X - 4 magos
(CUBE) Talk7X - 2 magos

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24) Garada


Garada
őstag

Remek kis iromány lett ez, ki tudja lehet még a végén én is beszerzek egyet :D

(#25) FET-MEN válasza Garada (#24) üzenetére


FET-MEN
veterán

:R
Támogatom az ötletet. Igaz én most ezt kaptam szülinapra, de a nyáron venni akartam egyet. Ennyi pénzért szuper a tudása. Főleg,ha megérkezik az autós tartóm :)

Iphone 7

(#26) Garada válasza FET-MEN (#25) üzenetére


Garada
őstag

Szerintem ár/érték arány tarol :D
Igen, terveim szerint a hónap végén be is szerzek egyet egy S4 mellé jól fog jönni egy tablet mert eddig úgy voltam vele nekem nem kell ennyi pénzért ilyen meg olyan táblagép de most elhatároztam magam :)

(#27) FET-MEN válasza Garada (#26) üzenetére


FET-MEN
veterán

Teljesen jó hozzáállás :R

Iphone 7

(#28) Garada válasza FET-MEN (#27) üzenetére


Garada
őstag

Minek nekem egy csúcstablet ha ez is bőven kiszolgál nemde? :)

(#29) FET-MEN válasza Garada (#28) üzenetére


FET-MEN
veterán

Így van. De sokkal többet nem nyújtanak. Viszont árban akár 100ezer ft is lehet a különbség.

Iphone 7

(#30) Graphics válasza FET-MEN (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jo ez a tarto, de fuggolegea feluletű szellozonel nem lehet feltenni. Majd fabrikalok kicsit rajta.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) No1joepapa


No1joepapa
csendes tag

Sziasztok!

Megjött nekem is a Xtab.. ennyi pénzért nem kell jobb és szerintem nem is lehet többet elvárni.
Hétköznapi dolgokra használva bőven elég (Böngészés, GPS ..) :C
Bőven jó! :K
Kérdésem viszont az lenne: nem tudjátok véletlen autós tartót és fóliát hol tudok rá venni?
Mert gyárilag nem túl szépen sikerült rátenni a fóliát és válik.

(#32) FET-MEN válasza No1joepapa (#31) üzenetére


FET-MEN
veterán

Autóstartó nem sokára kapható lesz itthon is, gyári. Közölte a gyártó a weboldalán. Fóliát levetted vagy mi? Mert a gyári fólia a legjobb

Iphone 7

(#33) intelMMX


intelMMX
senior tag

Valamiért nekem az alcor d714i jutott eszembe róla. Mondjuk ez azért többet tud, viszont az a 4GB kevés azért. Egy 8GB-vel teljesen jó lenne az is. A forgalmazó oldaláról tölthető le rom?
A Stock rom viszont a videóban tényleg marha jó. Mondjuk nekem a d714el is hasonlót produkál :DDD Gondolom az MTK a jobb :DDD
Játékokkal hogy birkózik meg?

(#34) Graphics válasza intelMMX (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kintről már csak 8GB-osok vannak szinte, szóval lehet ez is fog majd változni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) intelMMX válasza Graphics (#34) üzenetére


intelMMX
senior tag

Akkor már tényleg jó a cucc :K
A hátsó kamera tényleg gyenge (ugyanúgy nálam is). Annyi baj legyen. Azért én hasznát veszem :P

(#36) Graphics válasza intelMMX (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amire írták, arra jó hogy van.

Remélhetőleg idehaza majd a 4magos is megjelenik, hasonló árban. Akkor az is bestbuy lesz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) intelMMX válasza Graphics (#36) üzenetére


intelMMX
senior tag

Azért szerintem az drágább lesz. Olyan 38K körül szerintem.

(#38) Graphics válasza intelMMX (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Beszerzési ára ugyanannyi. Szóval nem látom reálisnak a drágulást.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) intelMMX válasza Graphics (#38) üzenetére


intelMMX
senior tag

Az üzletek biztos fognak variálni azért az árral. Miért adnák a jobbat ugyanannyiért?
Mindamellett ha tartósabb ideig bírni fogja, akkor azt a 38at is megéri simán.

(#40) Graphics válasza intelMMX (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Évek óta megfigyelt tendencia, hogy ugyanannyiért jobbat kapsz :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) intelMMX válasza Graphics (#40) üzenetére


intelMMX
senior tag

Egy idő után biztos. 35K szerintem biztos lesz minimum az ára.

(#42) FET-MEN válasza intelMMX (#41) üzenetére


FET-MEN
veterán

Kétem ne találgassunk. Kiderül amint megjelenik. Én inkább azt remélem,hogy nem fehér lesz a színe.

Iphone 7

(#43) Graphics válasza FET-MEN (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig de :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) intelMMX válasza FET-MEN (#42) üzenetére


intelMMX
senior tag

Majd amilyen granulátum lesz a fröccsöntőben :U

(#45) Indy69


Indy69
aktív tag

Sziasztok ,nem volt még tabletem ,de kell vennem valszeg .Kérdés megéri a+5k a gyári navis ,vagy fellehet rá varázsolni valamit eu térképeset ami jó és frissíthető sok macera nélkül :U esetleg a gps hez van rajta valami útvonal navigáció :F

(#46) kelzsoca válasza Indy69 (#45) üzenetére


kelzsoca
félisten

Készülékkel együtt olcsóbb a navigációs szoftver, mintha ugyanazt a szoftvert külön vásárolnád meg a Play áruházban.

https://vertigostore.eu

(#47) Indy69 válasza kelzsoca (#46) üzenetére


Indy69
aktív tag

Ok. akkor inkább +5k :R

(#48) No1joepapa válasza FET-MEN (#32) üzenetére


No1joepapa
csendes tag

Nem vettem le.. és a gyári van rosszul felrakva :( .. sajnos az egyik sarka válik.. ezért kérdeztem, hogy létezik e rá .. mert én nem nagyon találtam sehol :(

(#49) kelzsoca válasza No1joepapa (#48) üzenetére


kelzsoca
félisten

Speedshopnál érdemes érdeklődni, ők minden általuk forgalmazott készülékhez egyedileg gyártatnak méretpontos a készülékhez való fóliát.

https://vertigostore.eu

(#50) FET-MEN válasza kelzsoca (#49) üzenetére


FET-MEN
veterán

Ezt nem is tudtam :R

Iphone 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.