Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

Köszi, hogy kiraktátok :D

(#2) djculture


djculture
félisten

Nem lesz ehhez semmi komoly patch, annyi hiba van benne hogy minden platformon egy komplett csapatot igényelne a javitás... Így meg már hogy eladtak ennyit belőle elégedetten hátra dőlhetnek.

[ Szerkesztve ]

(#3) DaemonX válasza djculture (#2) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Én sem azt írtam, hogy lesz, hanem hogy csak orvosolhatóak lennének ezen hibák egy patch által. Sajnos a Ubisoft kezd elkényelmesedni...

(#4) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Az egyik legfőbb érv (amit egyenesen next-gennek állítottál) a single és a multiplayer összemosása már PS3-on, a Demon's és Dark Soulsokban is megvolt. Ott is volt lehetőség belépni (betörni) egy másik játékos világába, hogy megkeserítsük az életét.

(#5) DaemonX válasza mentoloshypo (#4) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Ebben részben igazat adok neked, mindazonáltal ez még nem egy túlzottan elterjedt dolog a játékoknál, eléggé újszerű, ha így jobban tetszik, ezért bátorkodtam ezt next-gennek titulálni. Sajnos ezen kívül ilyen téren semmi mást nem tud felmutatni a játék, ez volt az egyetlen, amit kiemelésre érdemesnek találtam.

(#6) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

A robotpókos game tök jó. Azt a gépet kéne normál küldetésben is használni. Motorcsonakázni is jó a belvárosi részen. Nekem leginkább a bandák levadászása tetszik, a favágó telep/strand volt a legjobb helyszín A konvoj vadászat meg túl nehéz, plusz az idióta rendőr se a bűnözóket kergeti, hanem a főhőst. .

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#7) DaemonX válasza Victoryus (#6) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

A konvojvadászat tényleg nehéz, volt egy, amiben vagy 15-ször meghaltam. Viszont ha megszerzed a Pusztító nevű fegyvert (azzal szoktam online free-roamban trollkodni), akkor azzal nagyon könnyen teljesítheted őket.

(#8) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Azért az masszívan érződik, hogy sokkalta többet vártál a játéktól és így is állsz hozzá.
Nekem 1 órát sikerült eddig játszani vele, de nekem nagyon tetszik. Mondjuk, nekem 2 héttel ezelőttig dunsztom nem volt mi az watch dogs. Soha nem foglalkoztatott az ilyen "hype-olt" játék. Nagyrészt úgyis pofára esés a vége.

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Fura iras. Marmint az egesz 70%-ban lehuzo, aztan a vegen jon ,hogy itt egy video, hogy kedvet kapjunk :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) DaemonX válasza Fr0z3n (#8) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

A cikkben pont írtam, hogy az első fél-egy óra még kifejezetten érdekes :D

Nézd, a játékban olyan triviális hibák vannak, amik ellehetetlenítik a játékba való belemélyülést, mert minden egyes sarkon idiótábbnál idiótább hibákba lehet ütközni. Olyan sok van belőlük, hogy felsorolni sem lehet. Ezek megölik a játékélményt. Talán nem vált világossá a cikkből, de én korántsem vártam ettől a játéktól sokat, azt meg egyenesen nonszensznek találtam, hogy valaki úgy vélekedjen, hogy ez aztán leveri a GTA-t. Maximum a többség vélekedett így.
Nem, itt arról van szó, hogy az alapvető open world játékok iránti elvárásoknak sem tudott eleget tenni ez a játék, amit a világ mára már legnagyobb fejlesztői bázissal rendelkező stúdiója fejlesztett, 5 és fél éven keresztül.

(#11) DaemonX válasza Graphics (#9) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Akkor nem nézted meg a videót :D A "Watch Dogs Gameplay Bugs Promo" név szerintem már elég árulkodó. Ez pont a játék hibáinak kifigurázása trailerbe öntve, elég poénos egyébként. :D
Szóval a kedvkapást tessék ironikusan érteni :D

[ Szerkesztve ]

(#12) aizen92 válasza Victoryus (#6) üzenetére


aizen92
addikt

Konvojvadászat a legegyszerűbb. Kb a végcél 1/3nál keresztbe állítasz két-három kocsit. Megvárod őket. 3-4 shot grenadelauncherrel és ennyi volt. Kicsit sokat kell várni és berendezni a helyszínt,de a siker garantált. Esetleg IED és ha rámennek BOOM.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#13) gianni85


gianni85
veterán

Mindenki negatív véleményen van az autók irányításáról, szerintem teljesen rendben van. Örültem volna, ha mondjuk a Seeping Dogs-ba ilyen kerül. Nyilván még egy normális arcade autós játékkal se veszi fel a harcot, de nekem sikerült az elejétől fogva problémamentesen vezetni benne.

(#14) Graphics válasza DaemonX (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hopp jogos

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) nebulo


nebulo
tag

El lett sietve ez az egész "next gen" úgy, ahogy van. Ilyenkor azért fogom a fejem, hogy milyen fejetlenség van egyik-másik nagy vállalatnál is.

Barátnőm nagyon várta a játékot, én azért fentartásokkal kezeltem az adagolt infókat. De türelemre intettem: nagyjából jövő karácsonyra ha lemegy az ára és a közösség felmoddolja arra a szintre, ahogy ki kellet volna adni, rácsekkolunk, becsszó. :)

(#16) halkow


halkow
őstag

jó teszt lett :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#17) attak79


attak79
tag

Én nemrég kezdtem el játszani vele...tetszik eddig,de sajnos egyetértek az írással.

Ubisoft: Hyping is our weapon :U

[ Szerkesztve ]

(#18) Sanchez638 válasza gianni85 (#13) üzenetére


Sanchez638
addikt

Mindnight Club 2-nek volt ilyesmi irányitása

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#19) DaemonX válasza Sanchez638 (#18) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

És tényleg :-D

(#20) asvald


asvald
senior tag

kb 8-16 percet játszottam a játékkal ismerősömnél ,és egy életre azt mondom : köszönöm ez is megvolt
Amúgy jó kis teszt :R

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#21) Sanchez638 válasza asvald (#20) üzenetére


Sanchez638
addikt

Én is így voltam, virágboltit kipróbáltam, de nem jött be :))

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#22) mentoloshypo válasza DaemonX (#5) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Tudom, és igazad is van. Nem csak te, de minden normális teszt (igen, volt ami nem nevezhető annak, de ez más tészta) kb csak ezt tudta kiemelni mint érdemleges pozitívum. Az meg igenis bosszantó, hogy sokan úgy állították be ezt a módot mintha tényleges újítás lenne, "megfeledkezve" megemlíteni azt, hogy ilyen volt már más játékokban. Mert mennyivel másabbul hangzik, hogy ilyen a WD van először, nem? :DDD Nem akadnék amúgy fel ezen, ha több újdonságot is adna a WD, de nem...
Nem várjuk el, hogy a WD tojja a spanyol viaszt (bár ilyen hype után... na mindegy) de hogy 6 év fejlesztés után ennyire futotta, hát ez csak a fejlesztőket minősíti. Örülök, hogy vissza mondtam az előrendelésem!

(#23) asvald válasza Sanchez638 (#21) üzenetére


asvald
senior tag

El is hiszem !

Nálam egy játéknál a fizika dönti el , hogy játszok vele vagy nem . Ettől az ocsmány fizikától még a gta 4 is 4x jobb

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#24) Sanchez638 válasza mentoloshypo (#22) üzenetére


Sanchez638
addikt

Nézd meg a Driver SanFrancisco-t, az is asszem 5 év volt, és mit kaptunk? Szinte semmit...

asvald Nekem maga ez az egész már nem jött be, mikor elrohantam a rendőrség mellet rám néztek nem vettek észre, nem voltam sehol gyanús, de az autó irányitása volt nekem a legidegesítőbb. Jó volt anno a M C-be, de már szerintem nem járja ilyet csinálni

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#25) mentoloshypo válasza nebulo (#15) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

A next-gen nem lett elsietve, a last-gen gépek már nagyon harmatgyengék voltak.
A WD sem lett elsietve, ugye tudjuk, hogy elég sok évig dolgoztak rajta, legalábbis ezt állítják.

Egyszerűen ennyire futotta a fejlesztőknek, nagy eséllyel ezt tudták is a Ubi-s marketingesek, ezért indították ezt a hatalmas, már már gerilla marketing szintű reklám hadjáratot.

A GTA5-t is hypolták elég szépen (mondjuk szerintem ennyire nem) de "érdekes módon" megjelenés után mindenki el volt ájulva tőle, Metacritic 97% senki sem hozta fel, hogy "jaj ez is csak túl lett reklámozva"

(#26) mentoloshypo válasza Sanchez638 (#24) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nem játszottam még vele, videók alapján erősen felejtős cucc.

(#27) Sanchez638 válasza mentoloshypo (#25) üzenetére


Sanchez638
addikt

kevés munkával sok pénz...Ill nagyon sok

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#28) hemaka


hemaka
nagyúr

Watch Bugz maximum. Eleg nagy problema, hogy az ubi ilyen hulladekert penzt mer kerni.

(#29) nebulo válasza mentoloshypo (#25) üzenetére


nebulo
tag

Átfogalmazom: vállalatként gondolom tudod, hogy milyenek a jövőre vonatkozó terveid és mit akarsz elérni, mint játékfejlesztő és/vagy mint platform gyártó. Aztán előállnak befejezetlen termékekkel - mint játék, mint konzol - és pénzt kérnek érte. Így értem, hogy "el lett sietve".

Az előző generációs kérdésnél meg ismert tény, hogy miért tartották annyi ideig piacon a konzolokat. Szörnyen veszteségesek voltak évekig. Másfelől pedig azt gondolom, hogy a konzolos játékok nagy többségével nem lenne semmi baj, ha túlnyomó hányaduk nem lenne multiplatform. Konzolt mindig is a rá megjelenő játékok miatt vásároltak. Tegyük fel, hogy a játékok 75%-a lett volna az adott konzolon exkluzív cím: lehet még ma sem váltottunk volna generációt. Nyilván ha mellé tudod tenni ugyanazt a címet ami sokkal jobban is kinézhet PC-n, akkor van a gond.

Áh... nem is nyavalyogni akarok, csak csalódott vagyok picit, no. :) "Kamu és kapkodás", ilyen címmel írhatnának novellát erről a generációváltásról. :D

(#30) MineFox54


MineFox54
őstag

Sad but true... És az a PC-s gépigény...

(#31) mentoloshypo válasza nebulo (#29) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nem venném egy kalap alá jelenleg a két next-gen konzolt...
LINK
Meglehetősen ordító a különbség, nem? ;)
Ha hardveresen el lett kapkodva valami akkor az a XO, de gondolom el fogja nekem magyarázni valaki, hogy ez valójában nem is így van, meg hogy ott van most az a +10% erőfelszabadítás (LINK) meg hogy mekkora fanboy vagyok, nem értek én hozzá. :DDD

(#32) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Jó volt a teszt, de annyit megjegyeznék, hogy a triviális szót nem jól használod. Mi az a triviális hiba? Magától értetődő hiba? Kicsit értelmetlen így használni.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#33) Dexar007


Dexar007
veterán

Egyetertek a cikkel,en is 70-80 koze lonem be,inkabb a 70-hez kozelitve.Ahogy az varhato volt,egy kozepszeru,SleepingDogs szintu jatekot kaptunk.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#34) DaemonX válasza Dexar007 (#33) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Mondjuk én személy szerint imádtam a Sleeping Dogs-t. Kaptunk egy marha jó, több szálon átívelő yakuzás sztorit, számos csavarral, nagyszerű jelenetekkel (pl amikor véres fehér öltönyben bemegyünk az esküvőre, az mekkora már), plusz egy remek harcrendszerrel, és a grafika is a helyén volt. A járművezetés bár ott sem volt különösebben kiemelkedő, de ott a legtöbb esetben gyalogosan vagy parkourözve kellett boldogulni, és jók voltak a mellékküldetések is. Persze ez is csak egy vélemény, de az én szememben az pl egy laza 9 pontos játék :)

(#35) DaemonX válasza Oppenheimer (#32) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

My bad. legközelebb jobban ügyelek rá :D
Tulajdonképpen úgy értettem, hogy olyan egyértelmű, magától értetődő, könnyen észrevehető hibák, amelyeknek nem lett volna szabad a játékban maradnia, olyan nevetségesek, és könnyen orvosolhatóak lettek volna. Pl ne akadjak meg egy patkában ha a 2 méteres kerítésen át tudok mászni, a vízbe ha belelövök a fegyverrel, legyen valami hatása, stb.

(#36) pakriksz válasza asvald (#23) üzenetére


pakriksz
őstag

a gta4 fizikája eléggé jó volt, a legtöbb direkt autós játékot is magasan túlszárnyalta... ezért az 5-ben jól le is butították.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#37) pakriksz válasza mentoloshypo (#31) üzenetére


pakriksz
őstag

nem biztos hogy marad ez az ordító különbség. 1000x le lett írva, hogy az új konzolokra még nem készült játék. Ami van rajta az előző generációról vagy pc-ről van áttákolva rá, nulla optimalizációval, az új konzolok semmilyen különleges képessége nincs kihasználva, szóval "brute force"-os játékportok vannak rá. Gyanítom hogy az Xboxone embedded memóriája az összes jelenlegi játék alatt üresen áll. Majd akkor lehet a viszonyokat látni, ha megjelenik mind2 egy egy nagyobb nevű, exklúzív játék, amiket már direkt az új konzolokra fejlesztettek.

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#38) boost


boost
addikt

Szerintem remek játék. Várom a folytatást. (PS4)

A bugvadászat meg baromság. Minden játékról lehetne készíteni buggyüjtemény videót, anno a GTAV-rol is mennyi készült, pedig az is egy remek openworld játék volt. A végigjátszás során EGY ilyen vicces, "kar, hogy nem vettem fel" bugba futottam, ahol egy fickó, aki állt a part szélén, duplavastag volt. ha kocsiban elhajtok mellette, valszeg észre se veszem, de pont egy motorcsónakról szálltam ki a partra.

[ Szerkesztve ]

(#39) Lenry válasza boost (#38) üzenetére


Lenry
félisten

A bugvadászat meg baromság. Minden játékról lehetne készíteni buggyüjtemény videót

azért fontos különbség, hogy a legtöbb játékban vadászni kell a bugokat, itt meg szembejönnek és ugrálnak az orrod előtt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#40) kirukris válasza Lenry (#39) üzenetére


kirukris
tag

A tökéletes hasonlat :DDD

(#41) Funky0220


Funky0220
csendes tag

gianni85 Nem akarlak kritizálni, de, ha számodra a Watch Dogsnak jó a fizikája van nem játszottál még normális játékkal.
A cikk remek, kitűnően megfogalmaztad mind azt amit én is érzek a Watch Dogsal kapcsolatban! Nagyon sokáig ez volt az év játéka számomra! Izgatottan vártam, hogy neki ülhessek... Aztán jött az első indítás és mindent amit hittem, képzeltem összetört. Szabályosan örülök, hogy nem adtam pénzt ezért! Felháborító és kiábrándító ez az egész! Ez nem játék... A San Andreas 1000x jobb volt ennél pedig, nem mostani játék!!!!! Vicc kategória! Nem is akarok tovább mérgelődni! Üdv :)

(#42) boost válasza Funky0220 (#41) üzenetére


boost
addikt

"Aztán jött az első indítás és mindent amit hittem, képzeltem összetört. Szabályosan örülök, hogy nem adtam pénzt ezért!"

Na, még egy torrent huszár, gratulálok. :D

Viccet félretéve, ennyire nem rossz a konzol változat. (PS4) Tegnap fejeztem be, és szabályosan tetszett.

(#43) Mokó


Mokó
aktív tag

Jó cikk lett,és jó volt olvasni,engem továbbra is érdekel a dolog,ha mindenben igazad van majd remélem nem felejtek el visszajönni hogy beirjam "igy van".Talán 3-4 éven belül.

(#44) Lenry válasza boost (#42) üzenetére


Lenry
félisten

bár nem szándékom védeni a torrentet, de azért undorító dolog, hogy nem tudod kipróbálni vásárlás előtt és utána lehetőséged sincs visszavinni, hogy "ez szar", ilyen téren jó a torrent, persze úgy tiszta, ha utána a t.user meg is veszi, ami tetszik neki.

nem ez az első eset a játékok történelme során, hogy egy játék messze elmarad a várakozásoktól, és gyanítom, hogy nem is az utolsó.
szép dolog, hogy az Ubi lenyilatkozta, hogy hány milliót adtak el a játékból, de arra azért kíváncsi volnék, hogy a vásárlók hány százaléka volt elégedett a szoftverrel...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#45) Funky0220


Funky0220
csendes tag

Igen torrent Huszár! :) De ami jó az jó! És azt meg is veszem! Akármennyire olcsó vagy drága egy játék a pénz pénz és nem szeretném ilyen játékokra "pazarolni" :)

(#46) Napfénysüti

A teszteket olvasva meglehetősen megosztó lett a Watch Dogs. Lehet jobb lett volna ha később adják ki de kiforrottabb formában.

Més que un club!

(#47) b. válasza Napfénysüti (#46) üzenetére


b.
félisten

sajnos ez lett a trend. Mostanában minden előre beharangozott nagy névből a legtöbb nem hozza az elvárásokat, pedig azok ( elvárások)szerintem nem túlzóak az ígéretekhez képest.
A másik meg hogy bemutatnak ilyen olyan képeket béta fázisban, aztán mire kézbe kapjuk már messze nem olyan vagy nem úgy néz ki. A régi arcok is eltűntek a fejlesztőstúdiókból, helyette veszik fel a programozó zseniket akik 1-2 játék alatt kaszálnak,minőségtől függetlenül, lásd példaként az említett épp hogy középszerű játékot, ami rekordokat döntöget eladásban. szánalmas, hogy akik ezt készítették , most büszkén feszítenek és vágódnak be az új sportkocsijukba, mert a Marketing eladta helyettük a félkész játékukat.
Valaki itt torrent huszárkodónak hívott egy usert. pont az ilyen silány játékok miatt van erre szükség, mert ennek a játéknak több helyen lenne a helye, de nem az eladási listák élén.Nálam a 70 százalékot alulról közelíti meg , de csak azért mert az ígéretek nem ennyiről és erről szóltak.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#48) edward2


edward2
addikt

Wow azt hittem ilyen alapvető játékbeli hibák már 5-6 éve nincsenek mint a videóban.

(#49) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

No, vannak benne szép hibák. Ha pickuppal beletolatsz egy gyalogosba, utána húzod a kocsi után végtelenségig.
A metro(hév) pedig képes átmenni az előtte haladó szerelvényen!!! Nem semmi!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#50) Diopapa válasza b. (#47) üzenetére


Diopapa
addikt

"A régi arcok is eltűntek a fejlesztőstúdiókból.."

Vagy stúdióktól függetlenül próbálnak boldogulni pl Kickstarteren mint pl David Braben v. Chris Roberts, esetleg elmennek kutyának a Facebookhoz mint ez a Carmack gyerek :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.