Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bepken


bepken
veterán

a cikk szuper, igazi kedvcsináló! :R

nem érzem magam túl nagy cyberpunk rajongónak - bár maga a stílus bejön - a point-n-click viszont már nagyon régóta kedvencem (konkrétan a Submachine szériával történt első találkozásom óta), tehát oda fogok figyelni most már erre a kiadóra is :)

(zárójelben: a cikk címe csal egy picit... már ha a logót vesszük alapul a kiadó nevét illetően :P ;] )

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2) Balu972


Balu972
aktív tag

Nem tudjátok, hogy létezik valamelyikhez magyarítás?

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#3) tobal válasza bepken (#1) üzenetére


tobal
tag

Tééényleg, ezt eddig észre se vettem :D. Köszi h szóltál, javítom :D

[ Szerkesztve ]

(#4) kemotox


kemotox
addikt

Ezekből csak a Gemini Rue-t ismertem - ami fantasztikus játék! Se nagy noir rajongó, se nagy cyberpunk rajongó nem vagyok, de ez a hibrid valami fantasztikus, olyan feeling árad belőle, hogy nem igaz. Ki fogom próbálni a másik kettőt is. Köszi az ajánlót!

(#5) BomiBoogie válasza kemotox (#4) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, a sztorivezetése szerintem is zseniális!

Illetve a Blackwell szériából az első három címmel játszottam, azokat is ajánlom. :K :)

(#6) gbors


gbors
nagyúr

Jó kis összefoglaló, jó játékok :) A többségüket megvettem ilyen-olyan akciók keretében, de játszani egyelőre csak a Resonance-szel játszottam. Az alacsony felbonású grafikát az elején kicsit nehéz megemészteni, de aztán az események hevében fel sem tűnik.
Mondjuk a Resonance nekem helyenként igencsak nehéznek tűnt...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#7) sztanozs


sztanozs
veterán

Köszi a bemutatókat, azt hiszem ránézek majd ezekre.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#8) Madara-san válasza bepken (#1) üzenetére


Madara-san
tag

Nálam pont fordítva, imádom a cyberpunk világot, viszont a point-n-click annyira nem vonz. Eddig az egyetlen olyan játék, amit kitoltam az a Back to the future 5 részes kalandjáték, hát az valami zseniális volt :)

Viszont ezekre esélyes, hogy szintén ránézek, ilyen világképben mindig jó kalandozni.

Kábelek, tartozékok konzolokhoz + egyéb: http://hardverapro.hu/tag/madara-san

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.