Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Köszi a tesztet, érdekes volt! :R

(#2) haxiboy


haxiboy
veterán

Köszi a tesztet. Sajnos engem az ilyen kínai cuccok mindig elgondolkodtatnak. Legyen az bármi. Szivesen meghallgatnám hogy hogyan szól, elég szubjektív ez a dolog :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#3) Kobe válasza haxiboy (#2) üzenetére


Kobe
veterán

Kinai alatt itt ne az alibaban es ebayen csencselos hamisitokat ertsd. A kinai audiofil gyartok igen szep termekeket tudnak produkalni, a par 10ezres minosegi fulestol a tobb mint 1 millas, arany vezerlokkel ellatott csucsszuper hordozhato dac ig.

A vsonic egy teljesen normalis ceg, csak kinaban van a szekhelye, de a fulesei 80-90 ezres beatset es sennheisert esznek reggelire. Siman vallalhato. Nekem is megvolt kb a fel palette toluk, sosem csalodtam pedig mindegyiket latatlanban vettem.
Most csak vsd3 es vsd5 van toluk, de gyurom felvaltva oket folyamatosan

(#4) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

attilasd: :R

haxiboy: Ha belépőszintű fülhallgató a kérdés, a Vsonic mindenképpen benne van a lehetséges jó válaszok között, korrekt cuccaik vannak.

(#5) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Pont ezt a tipust néztem ki,itthon be lehet szerezni valahogy,vagy rendelni kell kinából?
A teszt szuper lett!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#6) PR0JECTNR56 válasza *Mukeey* (#5) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Egyelőre csak külföldről rendelhető, a Vsonic sajnos nem rendelkezik hazai forgalmazóval, de a cikk végén két megbízható bolthoz is találsz linket, ahonnan beszerezheted (penonaudio, lendmeurears).

(#7) *Mukeey* válasza PR0JECTNR56 (#6) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Köszi!Már rendelem is😂

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#8) Bodz


Bodz
nagyúr

Koszi a bemuatot!
Ugy dontottem, hogy a jelenlegi 30 dollaros arert kiprobalom en is.

(#9) PR0JECTNR56 válasza Bodz (#8) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Annyit abszolút megér, a saját példányomhoz én is kicsivel 7000Ft felett jutottam hozzá.

(#10) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Na sikerült megrendelnem,Aliexpress-en free shipping,34$.
Lendmeurers-en 50$ most,azt sokalltam volna.
Nagyon várom😂

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#11) Kobe válasza *Mukeey* (#10) üzenetére


Kobe
veterán

Csaklendmeurearsen 100% hogy eredeti, mig aliexpressen kb 80-85% eselye van, hogy hamisitvany. Nem megijeszteni akarlak, de jo eselye van hogy nem megsporoltal 16 dolcsit hanem kidobtal 34et

(#12) Bodz válasza Kobe (#11) üzenetére


Bodz
nagyúr

Ezt honnan veszed?

(#13) Kobe válasza Bodz (#12) üzenetére


Kobe
veterán

Van "nemi" aliexpresses multam, igy tisztaban vagyok a termekek saccperkb eredeti \ hamis aranyaval, kulonbozo teruleteken.
Maradjunk annyiban, hogy elektronikai vagy precizios\ mernoki termeket soha nem vennek onnan. Max ebayrol, akkor is csak olyan kinai eladotol aki mondjuk 100000 vagy akozeli ertekelessel tartani tudja a minimum 97% elegedettseget. De azt is csak ebayrol....ha lehet akkor inkabb mas nemzetisegutol
Alin a vasarlok joresze orosz,akik kb eletukben nem lattak eredeti valtozatot, es legtobbszor 5*gal tapsolva ertekelik h atvertek oket, es torzitjak a valos eladoi statisztikakat.

(#14) Bodz válasza Kobe (#13) üzenetére


Bodz
nagyúr

Magyarul feltételezés. Eddig még nem találkoztam sehol (pedig elég sok fej/fülhallgatós, hifis fórumot követek) hamis Vsonic fülessel. Ettől persze még lehetséges, de azért nem kell rögtön az ördögöt a falra festeni. :)
A legtöbb eBay-es eladó Alin is megtalálható egyébként, csak meg kell kérdezni, hogy ott milyen néven futnak.

taobao? :DDD Ha az Alitól rosszul vagy, akkor ettől nem tudom mit csinálsz magaddal. ;] :)

[ Szerkesztve ]

(#15) *Mukeey* válasza Kobe (#11) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Persze tudom,olyan eladótól vettem aki megbizható,sok értékeléssel.De igazad van amúgy,alin sok a gagyi sajnos.Nagyon remélem original lesz😀

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#16) Kobe válasza Bodz (#14) üzenetére


Kobe
veterán

Nem feltetelezes, sajat, mert tapasztalat. Tobbszor csinaltam probavasarlast is ezekben a termekkategoriakban, hogy pl a hamisat es eredetit minosegileg osszehasonlithassam. Ebbol jutottam arra, hogy az elektronikai termekeknel nem eri meg rizikozni. Nem azert mert nem olyan aminoseg,hanem mertpar termeknelsiman becsuszhat hogy a hazad leeg mondjuk, ha szart fogsz ki....amasik meg hogyaz ali es az ebay \ paypal refundot ne is emlitsuk egy lapon....

(#17) Bodz válasza Kobe (#16) üzenetére


Bodz
nagyúr

Félreértjük egymást. A hamis Vsonic feltételezés, csak mert Aliról van.
A többi oké, sok a fake cucc, egyetértünk. Márkásakból, népszerűekből főleg. Mondjuk Musiland, SMSL, xDuoo, Matrix, stb, stb termékeket olyan mindegy honnan veszi az ember...

[ Szerkesztve ]

(#18) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Irok meg rakok fel képeket ha megkapom.Aztán meglátjuk eredeti-e.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#19) Bodz


Bodz
nagyúr

De hogy valami on szerű is legyen végre, Lend Me-n csak kék-piros VSD2S volt, kuponnal 30 dolcsiért. Ezért ott vettem. Alin lett volna fekete is kicsit drágábban, de győzött a skót énem... :) Az Astrotec GX40 után már mindegy mi van a fülemben az utcán... :D

Pont ma olvastam, hogy visít rendesen, remélem inkább az itteni bemutatóban sugallt, kellemes magas mennyiség lesz inkább. :D

[ Szerkesztve ]

(#20) PR0JECTNR56 válasza Bodz (#19) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Tessék Cowon J3-at venni, azzal nem visít. :D

(#21) Bodz


Bodz
nagyúr

A Sony hibrid nem lotyog rajta?

(#22) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Megkaptam ma a csomagom😂
Igy csomagból kivéve is parádésan szól,gondolom bejáratás után még javulni fog.Töltök fel képeket róla,sztem eredeti darabot sikerült megcsípnem ali-ról😉

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#23) *Mukeey* válasza Bodz (#19) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Kicsit igen nekem is a magas hangokkal van gondom,de ez lehet a Samu Note3 csippjének a problémája is.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#24) Bodz válasza *Mukeey* (#23) üzenetére


Bodz
nagyúr

Nem az. A gyari illesztekekkel (kiveve a duplaval, azzal sokkal jobb a helyzet) borzalmasan kellemetlenul, femesen visit.

(#25) *Mukeey* válasza Bodz (#24) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Mire cseréljem a gyárit?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#26) Bodz válasza *Mukeey* (#25) üzenetére


Bodz
nagyúr

Eddig ugy tunik a Sony hibrid lehet az egyik megoldas a bemutato alapjan. Tervezek is venni.
Van egy zacsko mindenfele illesztekem, de meg nem probalgattam vegig.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.