Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Képek alapján elég jónak tűnik! Hajrá! :C
Mivel csináljátok egyébként?

(#2) szupermacs válasza pulyka jocó (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

Poénnak indult az egész. Karácsonyi ajándéknak. A következő fázisokban sokkal szebb már, azt a folytatásban szeretném bemutatni, mert nagyon sok verziója volt már. Mindegyik egyre fejlettebb és szebb lett. Videó is készül róla, ez amiket a képen látsz még a legelső fázisa. Nagyjából 1-2 év alatt érte el ezt, de nagyjából még 3 évnyi változáson ment át.

(#3) szupermacs válasza pulyka jocó (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

A második kérdésre meg Game Maker 8. Arra elfelejtettem válaszolni. :DDD

(#4) pulyka jocó válasza szupermacs (#3) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Köszi :D

(#5) BoB


BoB
veterán

A grafikát (textúrák) ki csinálta?

Jöhetnek a további képek!

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6) szupermacs válasza BoB (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

A talajtextúrák nagy része fotókból lett csinálva amiket mi készítettünk, de van ami rajzolt. A HUD és annak az elemei viszont 100% saját, kézi rajz.

(#7) Bence_Monori


Bence_Monori
újonc

Sziasztok! ÉN vagyok a másik elkövetője a jegelt játéknak! Amennyiben érdekel titeket a dolog működés-mozgás közben, az alábbi linknél meg lehet tekinteni! :) https://www.youtube.com/watch?v=Jzq6XHGa-CA

(#8) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kár hogy abbahagytátok... Nem lehetne folytatni? Képek és leírás alapján ígéretes lenne...

(#9) Bence_Monori válasza icemad (#8) üzenetére


Bence_Monori
újonc

Én személy szerint nem kívánom, mai napig ha valami scriptre szükségem van akkor ehhez nyúlok, de olyan developer hell van a program mögött hogy lehet át se látnám ma már :D Ez a "játék" számunkra inkább tanuló pénz volt, azért is mert az ember hajlamos a fantáziáját szabadjára engedni elég durván ha elképzelésekről van szó, nálunk ez itt zabolátlan volt és olyan kavalkádos, bonyolult fejlesztésbe csöppentünk bele ami alatt én össze roskadtam. Először mindig kicsiben kell gondolkozni és ha az alapok megvannak akkor lehet tovább haladni! Mi itt rontottuk el. Úgy akartunk padlást építeni hogy gyakorlatilag alatta nem volt ház, alapok :/ :)

(#10) madgie válasza Bence_Monori (#9) üzenetére


madgie
titán

Hopsz, nemide, bocs.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.