Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vladi


Vladi
nagyúr

no? :U

YES! :C

A vulkánokban legalább meg lehet bízni. :R

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2) planbmokus válasza Vladi (#1) üzenetére


planbmokus
senior tag

Ti hogy vagytok?
Én még élek!
Mellé megjött végre a könyvem is:
Richard Adams : Gesztenye, a honalapító (Watership Down)

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#3) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Elvileg 12:12-kor kellett volna történnie valaminek. Aztán olyat is olvastam ma, hogy 21:21 vagy 0:00. Majd meglátjuk. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4) h3lios


h3lios
addikt

Világvége ? Az valami új event ?

B-tag: H3lios#2825

(#5) Bjørgersson válasza h3lios (#4) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Dehogy, csak egy frissítés az egész.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6) h3lios válasza Bjørgersson (#5) üzenetére


h3lios
addikt

Már szedem is. :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#7) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Tudtommal a mexikói idő szerint kell nézni,így a világvége holnap reggel 7-kor lesz:P...

(#8) Vladi válasza planbmokus (#2) üzenetére


Vladi
nagyúr

Én vacakul. :( Legalább valami halálos vírus... vagy valami influenza járvány lenne... :O

:DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9) zolee5016


zolee5016
őstag

A magyar gazdasági helyzetre való tekintettel ,a szponzorok elmaradásának eredményeképp a VilágVége Nap-Fesztivál elmarad!!!! A jegyek visszaválthatóak az ismertebb pénztárakban!!!!
Mivel a Világ országainak 80%-ban ugyanez a helyzet állt elő,így sehol nem tartották,tartják meg..
Megértésüket köszönjük.......
:DDD :DDD

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#10) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Engem mar visznek a Sziriuszra a megmentok, mikozben folyamatosan fiatalodok es emelkedik a rezgesszamom.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.