Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Bakker, ennyi ventit egy gépbe!
Én csak az egy szem CPU hűtőt tűröm meg, azt is leszabályozva 800 rpm-re.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) norbert1998


norbert1998
veterán

Komám, maga teljesen beteg! Orrmányát hivatott illusztrálni eme cső halmaz? :Y
;]

(#3) ViZion válasza Syl (#1) üzenetére


ViZion
félisten

Jajj neeem :DDD
A radin csak a 20 cm-es megy, le van az is szabályozva, de kell, mert amúgy csak 1,5 óra BF3-at enged passzívan. Ezért is akarom ventivezérlőre kötni azt is, hogy netezés, filmezés alatt kapcsolja le, mint a házban a ventiket. Házban elől 2, fent 1 venti van. VGA befűti ám, ha játszom, szal. akkor ezek kellenek. Amúgy a vezérlő kikapcsolja mindet. :K

Norbertó: máshol volt a radi, ahhoz vágtam anno a csöveket. Mivel nem túl ócó, így nem vágom el, pedig lehetne rövidebb. Viszont így tudom pakolgatni a gépet az asztalon.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#4) norbert1998 válasza ViZion (#3) üzenetére


norbert1998
veterán

De a core-on nem ezek a csövek voltak, nem? Azt tudom, hogy emiatt a cooler miatt kerültek rá a lyukak.
Mindenesetre, kihajcsa? ;]

(#5) lotTóni


lotTóni
tag

Eredeti az a fali dísz,de nem inka ahogy elnézem...... ;]

Amúgy tetszetős,vártam már a végkifejletet.Bár nem hinném,hogy ez lenne az... :D Gratulka hozzá!

....two beer or not to be....

(#6) ViZion válasza norbert1998 (#4) üzenetére


ViZion
félisten

Nem, akkor még 10/8 csövezés volt, ez vaskosabb és hajlékonyabb is.

lotTóni: köszi! :R Még alakul, meg ugye egy jó vizes 290/390 esetleg 290X még jól mutatna benne :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7) Syl válasza ViZion (#3) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem a fali díszre gondoltam :B hanem ami magában a gépben van. Ennyi ventivel engem a világból ki lehet kergetni...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8) ViZion válasza Syl (#7) üzenetére


ViZion
félisten

Azokat is csak játék alatt kapcsolja be.
Ezek nélkül nem lehet, mert a VGA-n nincs víz és befűti a gépet.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#9) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Edes Draga jo Mesterem. Gratula a cikkert. En magam is vartam már :) most mobilrol potyogok. Majd rendes geprol irok valami noieset es keretlent :P de elismeresem a ketyeredert :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#10) ViZion válasza Lacielvtárs (#9) üzenetére


ViZion
félisten

Elvtársam! :R
Előre is köszönöm kéretlen dícsérő szavaid ;] .
:DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#11) Lacielvtárs válasza ViZion (#10) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

A kis Optimista (gonosz smile) mobil nezeten nem nagyon van idevalo, megfelelo smile :) de te hogy a konyvtamaszaid ott a falon majdhogy nem vetekednek egy komolyabb soksok hengeres auto hutojevel :D. De te hogy eredeti az otlet. Nekem nagyon bejon... No most lusta dog vagyok felkellni a teve elol, ezert mosr ennyire futi (tekintve hpgy a nagy boszme ujjaimmal mindig melle nyomok :P ) folyt. Kov...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#12) ViZion válasza Lacielvtárs (#11) üzenetére


ViZion
félisten

"folyt. Kov..."

OK, megijjedtem. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Kihajcsa-e?

Gratula! Jo cuccok!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#14) FID


FID
őstag

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#15) ViZion válasza MiklosSaS (#13) üzenetére


ViZion
félisten

Helló!
Örülök, hogy kijózanodtál és benéztél... ;] :D Kihajcsa, Tibi árulja a Titánt, lehet bele kellene dobni... :K

FID: Helló Mester! Látom Téged lassan már a fél HW ipar támogat cuccokkal :R Nekem jóval visszafogottabb a fantáziám, csak pár furat és egy kivágás a tápnak, ennyi volt a mod... még a ledeket sem raktam be, szerintem tavassz óta várják a sorsukat... :(( Hogy a fenébe van nektek időtök moddolni? Ezt szeretném egyszer megtudni, ez lehet a kulcs a mod készítéshez... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16) Rakeem válasza ViZion (#6) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Ha 390/390X-ben gondolkozol akkor tényleg vagy vizesítve vagy nagy kereszthuzattal ajánlom.
Én most szereztem be egy 390X-et. Cudar amit művel. Igaz a többi komponensem se hűvös természet. (Cikk lesz róla.)

Én még csak most tesztelgetem hogy milyen ventiprofillal érdemes játszani.

De hogy a cikkhez is szóljak: Szép kis gép lesz ez. :D Grat hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#17) ViZion válasza Rakeem (#16) üzenetére


ViZion
félisten

fHD van, igazán a 280X-el is annyi a baj, h nem hangtalan...
380X-et is néztem, az árban jó, kevesebbet kajál, nem ennyire fűtős. Teljesítményben meg az is közel 280X... a fene tudja. Ha lesz aprón ócó 290 vizesblokkal, akkor azt megveszem majd.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18) Lacielvtárs válasza ViZion (#12) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt, újra átolvastam és megnéztem alaposan a képeket, és a helyzet a következő... ;]
szavaim nincsenek, nem hogy keresetlenek lennének :)
nekem nagyon teCCik..
és akkor ha jól értem passzívban is tud menni a géped mondjuk amikor netezel rajta?
azért nem semmi hogy egy kazánkockát passzívan is tudsz használni :)
azért nem vagy semmi hogy ilyen modd dolgokra van időd, még ha csak évente akár eCCer is :R

én sok sikert kívánok a jövőben történő módosításokhoz, és/vvagy fejlesztésekhez :R

no és itt is ezúton kívánok neked és családodnak Boldog Új évet...

jah: és most BUÉK-ra lesz lehet aktuális amit az OFF-ban írtam, karácsonyra ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19) ViZion válasza Lacielvtárs (#18) üzenetére


ViZion
félisten

HElló ismét!

Passzívan igazán csak a proci, mert ugye a VGA és a táp nem vizes. De mindegy is, netezés, filmezés, ilyesmi hangtalan, csak a játék az, ami felpörgeti rendesen.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#20) Lacielvtárs válasza ViZion (#19) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jah, de gondolom játék közben akár helyből is fel tudna szállni, mint a hellikobakter :D
vizes táp? :Y
olyat is lehetne akár csinálni? :R
nem is rossz ötlet, mert ha a vga vizesedne, mint az én lábfejem ;] és a táp is vizes lenne akkor lehetne a házad akár full passzív is? :DD
én is nagy csend rajongó vagyok, igaz ezért dolgozgatni, barkácsolni, vagy moddolni, no az amit én magam soha nem fogok megtenni :W

de az tény hogy elismerésem minden egyes csavar meghúzása iránt, minden egyes plusz forrasztás iránt, no meg ezúton is szeretnék felajánlani neked egy 20 cm-es ventit ha kell az építményedhez - ami roppant gondos építmény, szilárd mint a beton - :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#21) ViZion válasza Lacielvtárs (#20) üzenetére


ViZion
félisten

Játék alatt is a VGA ventik a leghangosabbak, többinek a ventivezérlővel megtaláltam már, h mi az elviselhető szint még. JAh, tápban azért kell a légmozgás, de passzív tápokat lehet átalakítani, szerintem annyit nem ér, normális tápnak nincs hangja igazán.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22) Syl válasza ViZion (#21) üzenetére


Syl
nagyúr

Rakd olajba az egészet ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#23) Kroni1


Kroni1
veterán

Az első kép alapján mondom na milyen szép kis moddolt gép lesz ebből itten. Aztán megláttam a másodikat éééés.....

....Hát ez nagyon beteg! De hát az esztétikum nem minden! És ezt így használod? Mint egy infúzióra kötött korházi beteg.. :)

(#24) MiklosSaS válasza ViZion (#15) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ahogyan megláttam egybõl kijózanottam még a jövõ piálásból is ;]

Tibi Titánja frankó, valszeg sohasem volt 60 %-nál jobban terhelve. Az is csak benchekben.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#25) Joe-Soft


Joe-Soft
tag

Gratulálok a gépedhez!

Nagyon brutálisan néz ki :) :R

(#26) ViZion válasza Kroni1 (#23) üzenetére


ViZion
félisten

Ehh, szép ez! :K
Vagy nem értesz a művészethez, nem látod, h ez úgy máshogy szép? :D
Egy éve nyaggatnak a képekkel, mostanra mertem felrakni... szerinted akkor előtte milyen volt? :B Maradjunk annyiban, h a gányolós topikból is bannolták volna...

Van még egy kosár cucc, ami várja a sorsát. Meg igazán a tavaszt várom, h átpakolhassak az új helyre a nappaliba és ott átküldöm a falon amit csak lehet... Agyaltam azon is, h lehetne kintről fújni be levegőt a gépbe... eltűnnének a ventik is.

Jövő karácsonykor frissítem a cikket :B

Sass & Joe-Soft: :R

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27) Kroni1 válasza ViZion (#26) üzenetére


Kroni1
veterán

Persze, a cél szentesíti az eszközt, nem akartam leszólni, biztos sok munka volt vele!

Engem az asszony viszont tuti kib#szott volna, ha egyszer egy ilyenre érne haza.. :)

Még azon gondolkodnék, hogy - ha már ilyen szép a házikód - azt az oldallapot csak visszaraknám a helyedben, az infúziónak meg valahol lyukat csinálnék a ház hátulján.

(#28) ViZion válasza Kroni1 (#27) üzenetére


ViZion
félisten

Visszaraktam az oldalát! A kanócoknak van lyuk, ott futnak. Ma rakok fel még képet, csak még most is olyan, mintha este lenne, lámpával meg ilyen szar képek lettek sjnos. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29) Kroni1 válasza ViZion (#28) üzenetére


Kroni1
veterán

Helyes! :C

(#30) mokus1


mokus1
addikt

Nekem csak az lenne a kérdésem, hogy most az autód hűtő nélkül megy? :DDD

(#31) ViZion válasza mokus1 (#30) üzenetére


ViZion
félisten

OK, ezt most nem olvasom el... :((
Komolyan: autó hűtő nem jó, túl vékonyak, nem ~50°C vízhez és alacsony légáramláshoz vannak tervezve. Klíma radi, fűtő radi már jobb lehet.

Dobok be pár képet még.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#32) mokus1 válasza ViZion (#31) üzenetére


mokus1
addikt

Remélem érezted, hogy csak vicceltem a méretével :) Egyébként nem tervezed ,,eldugni" valahová?
Egyébként irigykedek mert én egy laptopot nyúzok brutális hőfokokkal(i7+hd5850). Terhelés alatt 90-98 fokokat simán elérek mind gpu mind cpu téren.

(#33) ViZion válasza mokus1 (#32) üzenetére


ViZion
félisten

Értem a viccet :K ...ha olvastad volna: szeretném kirakni a falon kívülre. Vágj bele a vízhűtésbe, elverheted a konfig árát ismét... és semmit nem kell cserélned :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34) mokus1 válasza ViZion (#33) üzenetére


mokus1
addikt

Még konfig sincsen csak laptop:)
Majd ha költözök reményeim szerint jövő ilyenkorra már elkészülök majd jöhet a pc de addig... marad ez:)

Egyébként VGA-t még miért nem kötötted rá a vízre? Tervben van ? :)

Régi képeket megnéztem abból tudom hogy a konnektornak is szép szekrény épült :D

(#35) ViZion válasza mokus1 (#34) üzenetére


ViZion
félisten

VGA vizezés picit drága, ehhez a VGA-hoz meg nem is nagyon van blokk. Ha 20k-ért vennék rá blokkot, akkor már 290-et kapok, sőt, 85k-ért volt vizes blokkos 290 is aprón... csak pont karácsonykor :o

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Te Mester, újfent gratula az ápdét 2-höz :)
nem akarok kötekedni, DE!
Az íróasztalon lévő lámpa - ami a képeken van -, az nem jó irányba világít, nem? ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#37) ViZion válasza Lacielvtárs (#36) üzenetére


ViZion
félisten

...akkor ne kötekedj :D

Már nincs lámpa, RGB ledsor van a gépben, hamarosan jön a monitorra is. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#38) Lacielvtárs válasza ViZion (#37) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ertettem Fonci :D
Lehet kerni kepeket majd? A led feny brutal látványos lehet :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.