Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

:C :C :C , jo kis vas. Aldasom nem adom amig nem linkelsz par eredmenyeket az 5-5.3 GHz-en jaro FX-rol!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#2) ViZion válasza MiklosSaS (#1) üzenetére


ViZion
félisten

a-aa... :N
Elfelejted Sasss barátom, h a procikat nem én ÖLÖM meg ;] :D
Majd ha rákerül a ventis rész a radira, meg kap egy durcásabb blokkot, na akkor valamit tolok feljebb.

Megrajzoltam egy a berakottnál jobbat is, de rájöttem, h inkább előbb összedobom és mérek, mint saccolgassak a lemezvágáshoz...

Blokkban még variálok, van a Phobya, arra esetleg HF tetőt gyártatni már drága, de amúgy ócó és elég jó is, csak nagyon nagy ellenállása van. Van egy aprós D-tek, de azt annyira megpimpelte a tulaj, h 20 k az ára elvileg, kinézetre meg nem jön be. Másik az EK supremacy evo, az 25k kb... Neked a netezős gépbe a proci nem kerül ennyibe :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

ohhh, kellemes írás Mester... :K
és amin meglepődtem név szerint van említve szerény személyem
nem is tudom mivel érdemeltem ki ezt a... ööö nem is tudom mit ;]
de köszönöm...
én a sokadik senki a sorba, sorszámmal a kezemben toporogva, amikor kiosztották a beosztást, akkor már ott voltam :D
de nagyon jó írás. lassan összerakod azon gépet melyet AMD-ben én is megálmodtam anno, csak végül bekékültem (már ha kék az Intel matrica) és nem lett AMD-m
de az a kis ketyere feneséges Henceg számítógépe, ami neked sok munka árán, ugyan, de tuti egy csendes és jól szolgáló, hálás szerkezet lehet...
:R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#4) Lacielvtárs válasza Lacielvtárs (#3) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

"... köszönet Lacielvtársnak a jó üzletért. :R Elégedett vagyok vele és a kártya is fain! :DDD... "
ez most esett le ;] :C :DD
tudom,tudom, kicsit lassú felfogású vagyok, vagy vak :DDD
... és még csak nem is jó embernek címeztem, itt kislányos zavaromban :W

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.