Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Jó a kép a macskáról. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Gergő_


Gergő_
őstag

Grat! Nagyon szép a macskátok van!

(#3) proci985


proci985
MODERÁTOR

grat a lakáshoz!

mi kétszer költöztünk cicákkal, ők jól bírták a strapát. a költöztető dobozokat imádták szintén:)

a szekrény az még oké (hacsak nem tölgyfa/cseresznye), a porcelás is megvan relatíve gyorsan. viszont örülj, hogy nem volt zongorád, amit daruval kellett volna kiszedni a lakásból:DDD

kapargálás/festés meg lehet macerásnak tűnik, de annyira nem az. pár nap alatt kész, utánna pedig évekig nincs vele baj.

beköltözésnél sok a dolog, de nagyon gyorsan látszik az eredmény is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4) Xirtam


Xirtam
veterán

Örülök, az első saját lakásotoknak. Enjoy Vistaboy :C

(#5) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Köszi szépen mindenkinek. :R Én is azt hiszem, hogy sikerült kellőképpen kikupálódnia annak a kis kölyökcicának, akit ajándékba kaptunk, lassan egy évvel ezelőtt. :DDD

A macskatopikban találhattok róla több képet is, mert elég sokat feltöltöttem már róla, amióta hozzánk került.

Összehasonlításképpen, így nézett ki négy hetesen, amikor elhoztuk.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) Zsoccc válasza Vistaboy (#5) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Ezek szerint Csipike meglett a múltkori elkalandozás után. :)

(#7) Vistaboy válasza Zsoccc (#6) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hála Istennek, visszajött, csak három napig volt csajozni. :P

Ki kellene ivartalanítani, de egyelőre megteszünk minden óvintézkedést, hogy ne szökhessen el ismét.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8) keIdor


keIdor
titán

De aranyos cica! :C Grat. a lakáshoz, szépen mutat ott a TV. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) Vistaboy válasza keIdor (#8) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, az biztos, hogy szép TV. :K

Csak azt sajnálom, hogy ha vártam volna még pár hónapot, akkor már LED TV-t tudtam volna venni. :O De hát ez van. Csak akkor esik drasztikusan valaminek az ára, ha előtte megveszel mást, amennyiben direkt várod, akkor nem lesz semmi sem olcsóbb.

Mindegy, ezzel is elleszek egy jó 10 évig. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Mostanra már teljesen berendezkedett a macska, elnyújtózott a kedvenc kanapéján, és már pár órája alszik. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) zH.


zH.
senior tag

jó közelről nézed azt a monitort.

just be

(#12) Vistaboy válasza zH. (#11) üzenetére


Vistaboy
veterán

Be van tolva az asztal kihúzható része, ennél távolabb ülök gépelés közben, de egyébként egyáltalán nem zavar.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13) Nashaba


Nashaba
tag

Szépen berendeztétek, gratulálok! :D Nagyon tetszik a TV-s szoba, szerintem szépen passzol minden. Mindig is szerettem az ilyen szekrényeket. :DD

(#14) nem_tom


nem_tom
őstag

Grat, az új kecóhoz! :C

(#15) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

szia cicus :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) Crystalheart válasza Vistaboy (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem spriccel, ha kandúr? o.O

Amúgy meg szép rendezett kégli, bár milyen is legyen friss költözés után... Hehe, a mienk úgy nézett ki, mint bombatámadás után, a nappaliba volt bezsúfolva minden. Mondjuk most sem sokkal jobb. :D Ez az átka, ha van egy csetreszmániás nő a családban.

(#17) Vistaboy válasza Crystalheart (#16) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem szokott, de egyébként is majd visszük ivartalanítani, csak most a felújítás kivett belőlünk minden tartalékot. Egy ivartalanítás is már majdnem 7000 forintba kerül. Csak lestem, amikor közölte az állatorvos. Úgyhogy Csipikének egyelőre nem kell féltenie a golyóit. ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#18) Vistaboy válasza Nashaba (#13) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi. Az asszonyé az érdem, ő gondolta ki az elhelyezkedést, én csak odaszállítottam az elemeket a kívánt helyre. :DDD

Kivétel a TV állványt és a készüléket, mert abban nem engedtem, hogy ne pont szemben legyen az ággyal. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#19) kpal


kpal
veterán

Gart a lakáshoz és szépen kialakítottátok ;) :K :R .

Sajnos nekem nem tudom hogy hogyan lesz mert jelenleg itthon lakok de nem akarok idővel albérletbe költözni és másnak a pénzt szaporítani . De a hiteltől is kiver a víz ha arra gondolok életem végéig kell fizetem minimalfizubol :(

(#20) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nem olvastam el még, de idebökök egy grat-ot hogy visszataláljak. :) (egyébként őszintén gratulálok :C )

[ Szerkesztve ]

(#21) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Végigolvstam. :) Rájöttem, hogy a bejegyzés már majdnem fél éves, úgy hogy gondolom túl vagytok a beköltözés, berendezkedés nehezén.

Ismerős a helyzet, mi kb. másfél éve vettünk lakást a párommal (használtat), és ott sem volt egy egyszerű menet az első körös dolgokat kitalálni, megtalálni, megvenni, berendezni. Nekem kellett egy majdnem komplett festés ahhoz, hogy igazán a magaménak érezzem a lakást, egészen addig úgy éreztem, mint ha másnál laknék.

Hogy álltok most? Mire haladtatok?

(#22) Vistaboy válasza DeFranco (#21) üzenetére


Vistaboy
veterán

Már megvagyunk mindennel, egyedül csak a fürdőszoba felújítása van hátra, ami sajnos picit csúszik, ugyanis az új melóhelyen nem nagyon akarnak többet fizetni a megszabott minimálbérnél. :( Úgyhogy majd talán ha letelik a próbaidő, és megemelik a pénzemet, akkor a százalékpótlékokkal esetleg kapok annyit, hogy érdemben elkezdjünk a felújításon gondolkodni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.