Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy mennyivel lesz több az eddig is elérhető mobilos Worms-nél. Azt még Amazonon szereztem be ingyenesen több, más appal együtt. :)

(#2) Crytek


Crytek
veterán

Szeretem a szériát meg minden de kb a játékvilág legszarabb szériája a kezdetektől fogva kb 0 AZAZ NULLA újítás nincs egyik részbe sem.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#3) wolfman válasza Crytek (#2) üzenetére


wolfman
veterán

Újítottak azok, csak nem azt amit kellett volna. Folyton 3Dsíteni akarták meg alapjaiban revolucionálni, aztán meg is bukott rendre. Szóval a nézet legyen adott és talán most lesz plusz is benne.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) tepenzed válasza Crytek (#2) üzenetére


tepenzed
őstag

legnagyobbat akkor röhögtem mikor olvastam gamestaron múltkor,hogy jön az egyik 2D rész REMASTERED!!! verziója.

kiégek :W

(#5) oriic válasza wolfman (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A 3D-s epizódokkal szépen meg is buktak. A Worms 4: Mayhemet próbáltam megszeretni, de nagyon nem ment. :(

Live-Die-Respawn

(#6) szupermacs válasza oriic (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Én azt nem értem, hogy a második rész után miért folytatták. Kellett bele egy 3D-s rész, mert mindenki kíváncsi lett volna rá. Megbukott. Abba kellett volna hagyni.

(#7) oriic válasza szupermacs (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem nem baj hogy folytatták, csak a 3D részeket felejtsék el, és jöjjenek csak 2D-s részek. :D

Live-Die-Respawn

(#8) deakpeti


deakpeti
tag

En orulok neki hogy viszzater:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#9) Wlac


Wlac
Ármester

A 3-4 a nézet miatt nem jött be, eléggé átláthatatlan volt számomra a csatatér. Az Armageddonnal még anno a suliban sokat játszottunk, de a rajzolási stílust azóta sem tudtam megszeretni. Számomra z első Worms volt az igazi minden téren, pedig én aztán nem vagyok nosztalgia függő.

“The wha-"

(#10) szupermacs válasza oriic (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Jöjjön, ha lesz újítás az előző mobilplatformos részhez képest. Különben két ugyan olyan terméket lehet majd megvásárolni. Annak nincs értelme.

Esetleg egy oldalnézetes szép 3D grafikával és különböző gravitációjú és fizikával ellátott pályákat tartalmazó Worms lehetne. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) Gebriel válasza Crytek (#2) üzenetére


Gebriel
veterán

Valami úgy jó ahogy van, nem kell rajta változtatni.

(#12) szupermacs válasza Gebriel (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

Vagy csak jól kell csinálni a változtatást. Nem lehetetlen.
Ha kijön egy jó játék, pár nap után már a következő részét várják, mert nem elég nekik. Muszáj folytatni valamit aminek sikere van.

(#13) Xaels válasza Wlac (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Ja az első kis fejkötős pixelrambógilisztás mekkora volt. Ahogy kigúbadtak a szemeik meg ahogy elfejelték a gránátot :D

A 3d-s Worms-ök elég retkek voltak, nem sokat próbálkoztunk velük. Mondjuk 3d-ben többet próbáltuk a Hogs Of War-t ami lényegében ugyanez volt csak disznókkal...

Egyébként rohadtul nem értem mit szórakoznak ezek platformokkal. Ez a játék tökéletes lenne arra, hogy mindenki játszhasson mindenkivel. Akár tablet, akár pc vagy konzol mögött ül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) james001


james001
veterán

Hát a régi Worms Armageddon óta egyik Worms se tetszett nagyon,ez se hiszem hogy annyira a szívemhez fog nőni...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15) ddaydome


ddaydome
senior tag

Sziasztok!

A worms jó kis játék. A 3d is jó volt szerintem és az irányításával sem volt gond. Jó lehet majd szerintem az új.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#16) HKorn


HKorn
addikt

Nyehehe-hee :D

Run&Ride

(#17) wolfman válasza james001 (#14) üzenetére


wolfman
veterán

Word Party is jó volt csak azzal meg az a baj hogy annyiban volt más hogy elindult Vistán meg Win7-en, de ugyan azt tudta.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#18) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Hát a worms 3-at is eléggé húzós áron adják, kiváncsi leszek a 4 megüti-e a 2000ft-ot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.