Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fész86


Fész86
csendes tag

Hát,igen sajnos manapság a hazai piac el van árasztva szeméttel.gondolok itt mindenféle elektronikai termékre.A sok húzottszemű összebarmolja valahol,ozt kész.Nesze semmi bagóért,kapcsold be azt dobd is ki.
Maksának volt egy ilyen hasonló szövege: (persze kínai akcentussal)
"Pánászonik,én írtám rá,ván élémtártó,élém nem gurulni szét,bédugni fálbá,áztán futás...".
rátapintottam a lényegre? :D

[ Szerkesztve ]

Biztos vagyok benne,hogy a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni...

(#2) Rive


Rive
veterán

Bocs, de alap, hogy barkácseszközzel nem kezdünk ipari melóba... A barkácsáruházas occcsó cuccok a dekopírtól a csiszológépen és a hőlégfúfón keresztül a flexig - bocsánat: sarokcsiszolóig - csak bohóckodásra jók.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3) Xantomas


Xantomas
őstag

Ezeket az olcsó vackokat arra jók, hogy amikor az embernek hirtelen szüksége van egyre, szomszédtól kölcsönkérni nem tud, vagy nem akar, normálisat bérelni drága, akkor elugrik valamelyik áruházba, és vesz egyet.
Szvsz a Kinzoval nagyon jol jártál volna, hülye neve van. És? A hollandok mindennek hülyén hangzó nevet adnak.
Arra hogy az ember hobbiból néha nekiálljon barkácsolni, arra ideális. Nem egy Skill, vagy egy B&D, és nem bír ki 10 évet, de a fát fel fogod vele aprítani, az tuti.

Rive, igaz, ha az ember ipari méretekben akarja űzni, nem áll meg a Hilti alatt, és még az alja.

[ Szerkesztve ]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#4) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem van egy régi B&D fúróm, tizenöt éve volt 13k, ami akkor sok pénz
volt, de marha gyenge.
Tescoban vett 3,2k kínai megeszi reggelire :((

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5) plömplöm


plömplöm
őstag

én már rájöttem, hogy nem ez a spórolás módja. pld dekopírból megvettem a blekkendekkert, valami 6-7ezer forint volt akcijósan a prakkerben egy műanyag kofferben, két vágólappal, átpántolva biztosan bontatlanul. mindez úgy 3 vagy 4 éve volt és ha nem is ipari a felhasználás módja de kertesház tulajdonosként azért bizony megberregtetem néha, a fentemlített 25perc üzemidőnek többszörösét teljesítette már, jaés a gyári vezérműszíjjal, janem, szénkefékkel :)

asszony meglepte magát egyszer ocsanban jártakor valami nóném fűkaszával, meg sem nézte persze ahogy ezt az asszonyok szokták, itthon nézem ki van lopva belőle a damildob, namost hogy mész vissza reklamálni, érted... esztergáltattam bele egy tákolmányt, működött is úgy 13 hónapig aztán seképsehang. most abból is van egy b&d, idén harmadik éves, az első damildob mostanra fáradt el és a hozzá csomagolt ajándék második dob most következik csak.

kis pénz, kis foci

[ Szerkesztve ]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#6) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem van egy régi B&D fúróm, tizenöt éve volt 13k, ami akkor sok pénz
volt, de marha gyenge.
Tescoban vett 3,2k kínai megeszi reggelire :((

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.