Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tibko8


Tibko8
senior tag

Hasonló a véleményem nekem is. Röviden van még mit fejleszteni rajta. Én ma léptem a 13. szintre minden féle csalás nélkül. Egyedül a kamion motorján kéne fejleszteni pénz meg van de a szint még nincs meg :( . Általában csak akkor ülök le játszani vele amikor valami kis nyugtató zenét akarok hallgatni. :)
Én szerencsére Logitech Driving Force GT vel gyűjtöm a kilométereket így azért jobb mint bill-el. :)
A tolatás azt viszont szokni kell ETS2-höz képest. De tetszik hogy belehet állítani a nehézséget parkolásnál, én véletlenszerűre tettem így van amikor csak nagy gázzal orral beállok de van hogy 10 percet szöszölök.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#2) Tibko8 válasza Tibko8 (#1) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ő vele nyomulok :D

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.