Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anjani182


anjani182
őstag

nekem van egy ilyenem, bburago makett :D

Forever and ever, let's make this last forever.

(#2) Vicoo válasza anjani182 (#1) üzenetére


Vicoo
senior tag

Nekem csak egy fekete 1:18 méretű Diablo van (BBurago), és egy zöld 1:18 méretű Murcielago (Maisto),de lesz még Countach!

(#3) Zolaash válasza Vicoo (#2) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Nekem piros van, méretarányát nemtom' mivel egy lézerkép. Egy fekete példányt elfogadok én is, küldheted! ;)

Rip and tear

(#4) Yutani


Yutani
nagyúr

Test Drive Unlimited Carpack-ban van 25th Anniversary Countach, vettem is egyet, sárga színben. Kuriózum! :)

#tarcsad

(#5) Vicoo válasza Yutani (#4) üzenetére


Vicoo
senior tag

Én is elsőként azt vettem,fehérben. De sajnos tuninggal sem valami észveszejtő a gyorsulása:) 0-100ig nagyon jó de utána,míg eléri a 340-et...hát kell neki idő.

(#6) Bordoi


Bordoi
őstag

" Sokan leszólták már a külseje miatt "

Nem tudom, szerintem nem sok szebb autó van a 70-es évekből .
Azt gondolom még a mai napig is komolyan csődületet tudna csinálni bárhol . :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#7) Vicoo válasza Bordoi (#6) üzenetére


Vicoo
senior tag

Biztos,de a Discoveryn is volt egy műsor a Top 10 sportkocsiban,azt hiszem 10. volt. Ott is azt mondta mindegyik megkérdezett , hogy hivalkodó , és ronda.... Szerintem nem, mondom ,olyan mint egy mi-24 vagy HUMMER, persze szigorúan H1.

(#8) Bordoi válasza Vicoo (#7) üzenetére


Bordoi
őstag

Persze,hogy hivalkodó . :)
Gondolom a traktorgyáros tulajdonos így akarta megmutatni a világnak mire is képes .
Szerintem sikerült is neki . :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#9) Bordoi


Bordoi
őstag

Mondjuk szerintem a videóban a Ferrari sokkal rútabb :DDD
Jut eszembe azokból az időkből a másik nagy szerelmem Lancia Stratos :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10) Yutani válasza Bordoi (#8) üzenetére


Yutani
nagyúr

A traktorgyárosnak nem ez az első sportkocsija (hanem a második). Az első a Lamborghini Miura volt. Top Gear: Lamborghini Muira

Egyébként asszem a legfelső kép, a piros Countach, ugyanaz a modell, ami a TDU-ban is benne van, a 25th Anniversary kiadás.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#11) Bordoi válasza Yutani (#10) üzenetére


Bordoi
őstag

Az Lamborghini Miura :)
Nem mondtam én, hogy az elsőn volt, de szerintem nagyobbat ütöttt mint a Miura, bár az sem volt gyenge eresztés .

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#12) Yutani válasza Bordoi (#11) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ha a TDU-ra írtad, hogy az a Miura, akkor tájékoztatlak, hogy a nemrég kiadott TDU Carpack-ban van benne a Countach.

#tarcsad

(#13) Bordoi válasza Yutani (#12) üzenetére


Bordoi
őstag

Mégcsak azt sem tudom mi az a TDU :DDD

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#14) Yutani válasza Bordoi (#13) üzenetére


Yutani
nagyúr

Akkor mire írtad, hogy az Miura?

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#15) Bordoi válasza Yutani (#14) üzenetére


Bordoi
őstag

" Top Gear: Lamborghini Muira " de nem bántó szándékkal, mégmielőtt azt hiszed .

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#16) Vicoo


Vicoo
senior tag

Én már nem értem ezt a vitát :B

(#18) tupacamaru


tupacamaru
veterán

"gí ugyanis jobban szellőztek" Egy pici hiba. :B Most akkor jöhet a következő a Diablóról. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Az első és az utolsó képen, ami van, az gyönyörű.
Nekem sokkal jobban tetszik a Countach, meg a Diablo, mint a Gallardo, meg a Murcielago.

(#20) Vicoo válasza makpadi (#17) üzenetére


Vicoo
senior tag

Szia ! Kösz, hogy a szaros reklámaidat ide posztoltad! Még kérünk!

(#21) Bordoi válasza Vicoo (#16) üzenetére


Bordoi
őstag

Nem is vitázunk :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#22) Vicoo válasza tupacamaru (#18) üzenetére


Vicoo
senior tag

Javítva, plusz a "külsön" ----> külsőn lett.

(#23) Vicoo


Vicoo
senior tag

Hoppá megtaláltam a Matchboxok között! Jah és elfelejtettem ,hogy van két 1:43 méretű is!

1.
2.
3.
4.
5.

[ Szerkesztve ]

(#24) IDZ válasza Vicoo (#23) üzenetére


IDZ
tag

váo
az a piros nekem is megvan
sőt 1:24ben egy fekete is :DD
űberszép

Gigabyte GA-990FXA-UD3 | AMD FX-8150 | 16GB DDR3-1866 | nVidia GeForce GTX260-216

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.