Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Kapáláshoz pont ideális fehér színben.

(#2) TESCO-Zsömle válasza F_Zolee (#1) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Úgy néz ki szegény, mint egy vasaló.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3) F_Zolee válasza TESCO-Zsömle (#2) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az hagyján de ki "néz" így tv-t? Akkor már elég ha csak felhangosítják a forrást azt jól van.

(#4) doggie


doggie
aktív tag

Ez csak valami tréfa lehet....

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#5) BE4GLE válasza F_Zolee (#3) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

Kivéve, ha ezzel lakótársat, családtagot, vagy szomszédot zavarna. Csakhogy erre több jobb megoldás is létezik.

Redmi Note 9 Pro

(#6) Möhe


Möhe
addikt

A gyártók,dizájnerek miféle kávét isznak ott a "gyárban"? Egyre hülyébb, logikusnak nem igen nevezhető izéket kezdenek a fogyasztói társadalomnak beadni,hogy az kell.
Mint az LG HK-s hangszórói pl, ez a vacak is amit fejhallgatóval ki is lehet váltani.
Agyam eldobom mennyi szemetet csinálnak és még pénzt is kérnek érte. :W

(#7) darkarthur


darkarthur
senior tag

Megláttam és elkapott a röhögés! :DDD

Samsung S23 Ultra 5G

(#8) Garada


Garada
őstag

Ez borzalmas valami vicc.

(#9) BE4GLE válasza Möhe (#6) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

Egyébként nekem már ismerős volt valahonnan ez a forma.
Meg is van: Sony srs-btm8

Redmi Note 9 Pro

(#10) Just486


Just486
senior tag

A jeleket egy transmitteren keresztül kapja, amelyet a tévé 3,5 mm RCA kimenetéhez kell csatlakoztatni

3,5 mm RCA csatlakozó nincs. Vagy 3,5 mm TRS ("Jack"), vagy RCA.

[ Szerkesztve ]

That unconquered country we call the future.

(#11) twine


twine
addikt

Valóban mocskos csúnya,,de a felhasználási szokásokról egy szó...mert mindenki magából indul ki...én is:
Egy példa:
1 éves a fiam!
A hálószoba,és a gyerekszoba egymás mellett van,,,
Gyerek elalszik, a feleségemmel együtt filmezünk a hálóban,,,(mert ott este már kényelmesebb mint a nappaliban) a megjelenítő olyan távolságra van a fejünktől, hogy nem halljuk rendesen a filmet, mert halk,,ha felhangosítjuk felébred a gyerek....
A két vezeték nélküli fejhallgató nekem egy vicc lenne a hálóban,,az kilőve, hogy az asszonnyal fejhallgatózzunk egymás mellet.... :N
Megoldás,,,;
bt. hangszoró a kettőnk feje közé...mindjárt közelre kerül a hangforrás a fülünkhöz,,,halljuk a filmet , és nem ébred fel a gyerek, mert tök halkan cicereg a hangszóró....ellenben elég hangos/közeli ahhoz, hogy tökéletesen halljuk...
Szóval szvsz igenis van létjogosultságuk az efféle b@szoknak,,,legfeljebb nem mindenkinek van rá szüksége...
Ettől még ezt nem venném meg, mert b@szott ronda :DDD :N

[ Szerkesztve ]

(#12) Zimmy88


Zimmy88
tag

Az ötlet maga jó, én is látok lehetséges célközönséget. A probléma a formával van, de azzal nagyon :P
Az is lehet, hogy japánban az idősek erre a dizájnra buknak, csak mi nem tudunk róla :)

[ Szerkesztve ]

FZR2000 ®

(#13) bteebi válasza TESCO-Zsömle (#2) üzenetére


bteebi
veterán

Egy az egyben, ami elég gáz. TV-hez nem használnám, viszont árukapcsolás szinten lehetne értelme. Tök poén lenne egy wireless (akkumulátorral működő - elég durva darab kellene hozzá) vasaló beépített hangszóróval, Bluetooth-szal meg FM transzmitterrel (burzsujabbaknak szifon dokkolóval). Ha még esetleg egy 5-6"-os LCD kijelzőt is rápakolnának, akkor kész is lenne a full service mobil(is) szórakoztatóközpont ;].

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#14) MarQs válasza twine (#11) üzenetére


MarQs
senior tag

+1
A szituáció abszolút életszerű! Találkoztam már a problémával, vendégként... szal van benne valami. :)

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#15) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos nem éppen esztétikus,viszont volna létjogosultsága.A világon,hazánkban is sokan nagyothallok,igy nékik kiválo segédeszköz lenne.Minden társadalomban sokféle az igény,kinek,kinek mire,mi hasznos,Conlusio,ami Ödönnek nem OK,Péternek-Pálnak megfelehet! :F

föolvaso

(#16) macilaci78 válasza TESCO-Zsömle (#2) üzenetére


macilaci78
nagyúr

+1

Majd T-Home felveszi a kínálatába. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.