Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Húúú, ezt a kitartást. :R
Én meghalnék pár emelkedő után. Na jó, ez azért nem igaz, többször feltekertem már a Kőris hegyre is a Bakonyban. Igaz, meg-megpihenve közben.
Versenyezni nem bírnék/tudnék. Kirándulás az más.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) venember83 válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


venember83
nagyúr

Én is csak most vágtam bele, másom sincs, mint a kitartás és az akaraterő, de ebben a sportban (is) ez bizony sokat számít.

Különben ne félj, megvolt nekem is a pihenés túra után, megfáradtam rendesen, másfél óra alvás után is úgy ébredtem fel, mintha másnapos lettem volna.

Köszönöm szépen a gratulációt.

(#3) Bubu79 válasza venember83 (#2) üzenetére


Bubu79
addikt

Szép teljesítmény, hangulatos írás - gratulálok mindkettőhöz :)

A lényeg, hogy jólérezted Magad és örömmel gondolsz vissza a túrára :)

Sok sikert a továbbiakhoz, kívánom, hogy legközelebb ennél is jobban sikerüljön a túra és lehetőséged legyen érezni a célbaérés örömét is :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4) rarri


rarri
senior tag

Büszke vagyok Rád ! :C Biztos vagyok benne, hogy legközelebb, kivédve a technikai baleseteket végig fogod csinálni a versenyt, és a célba érve büszkén mosolyogsz majd. :K

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5) venember83


venember83
nagyúr

Köszönöm mindkettőtöknek, remélem a szerencsecsillagom a kívánságaitok szerint fogja befolyásolni a sorsom ezután, legalábbis a hasonló bringás eseményeken.

(#6) Sianis


Sianis
addikt

Én anno ( :( ) azért hordtam pót-belsőt, hogy ne legyen defektem, nem is volt sosem.

Sianis

(#7) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Jó volt olvasni, örülök és gratulálok ! :)

90 87.5 87.8 87.5

(#8) Ariadne válasza venember83 (#5) üzenetére


Ariadne
őstag

Eltévedés plusz defektek, ennél nehezebb kezdést nehéz elképzelni. Ha ez sem vette el a kedved, akkor már nem lesz gond később sem. ;)
A tt-k nagyon jók, én is csak egyen voltam eddig, meg egy versenyen, de hatalmas élmény, szép tájakon jár az ember, a legjobb szórakozás.
Ezen a honlapon a K betűvel jelöltek mind kerékpárral is teljesíthető teljesítménytúrák, hatalmas a választék az ország minden részén. :)

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#9) Tim82


Tim82
nagyúr

Jövő nyáron jobb lesz. ;)

Ariadne: Öregúr nem Magyarországon bringázik. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10) Ariadne válasza Tim82 (#9) üzenetére


Ariadne
őstag

Igaz. :B A beszámolóra koncentráltam. :) De a tt az tt, határon innen és túl is. ;)

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#11) csaba54


csaba54
tag

jó kis beszámoló
szeretek ilyeneket olvasgatni

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#12) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ah, milyen jó volna egy bicaj nekem is. :\ Már egy 70-80 ezressel kiegyeznék, csak lenne már egy aránylag használható cross bicajom, mert így drága és körülményes is utazni. De ahogy az anyagiak állnak, még évekig nem is számíthatok rá...

(#13) csaba54 válasza Crystalheart (#12) üzenetére


csaba54
tag

multiknál már 20ért kapsz elfogadhatót

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.