Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Cybertrone válasza Baryka007 (#100) üzenetére


Cybertrone
veterán

Tudod mi annál már kicsit okosabbak vagyunk hogy bedőljünk a dobozon szereplő vevőcsalogatásnak... ott is 4gb van írva közben meg csak 2gb-ot használ a kártya mert mind a 2 gpu a saját memóriájában számol... ;) kezd ez részedről meddővé válni addig kellet volna a hülyeségek ontását abbahagyni míg nem könyvelünk el olyannak akinek fingja nincsen semmiről, és csak a marketing hülyeségekre tud alapozni... :(

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#102) Baryka007 válasza Cybertrone (#101) üzenetére


Baryka007
őstag

Persze meg 1gpu is működik a vga ba... xD na mind1 itt lezárom a részemről a vitát nem vitatkozok ilyenen....... legyen igazad... felteszek egy költői kérdést! Akkor az AMD weblapjára miért van 320 írva?

[ Szerkesztve ]

(#103) Cybertrone válasza Baryka007 (#102) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hogy az olyan hozzá NEM értő emberkék mint te benyalják a fagyit, és utánna verjék a mellkasukat a sok hülyeségre ;) :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#104) ZetorGumi válasza Baryka007 (#102) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Előbb elhangzott a kérdésedre a válasz: MARKETING! K.vajól néz ki, hogy 320...

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#105) Youri válasza Baryka007 (#102) üzenetére


Youri
veterán

Ugyanazért, amiért az 5Ft-os hangszórókra ráírják, hogy másfélkilówatt... jól hangzik

RTX ON

(#106) Cyberpunk válasza subaruwrc (#84) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ahogy elkezdet az nem ezt mutatja. Mellesleg nem lett le gyenge fosozva a 7970-es. Csak megsúgom. Talán ha leszállnál a magas lóról látnád ezt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#107) Anfänger


Anfänger
őstag

UP!

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#108) kpal


kpal
veterán

Végre itt az igazi király !

(#109) Youri válasza leviske (#71) üzenetére


Youri
veterán

A GTX690 két darab 680-asból áll, a HD7990 várhatóan két darab 7970-esből fog állni. A 680-as elveri a 7970-et. Vond le a konzekvenciát.
Levontam, és arra jutottam, hogy a GTX 580 erősebb volt a 6970-nél, mégis a 6990 volt a király :DD

RTX ON

(#110) Mans20


Mans20
addikt

Jöhetne végre már négy magos is:)

(#111) radi8tor válasza Mans20 (#110) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Simán, elvégre a hátulján még van hely. :DDD :C

⭐ Stella

(#112) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Úgy látszik nem lett igaza azoknak, akik 2 éve temetik az NV-t, mégis csak jó ösvényt kezdtek kitaposni anno, és a vélt előny semmisé vált az AMD oldalán, amikor ekkora késéssel jöttek az új gpu-val.

Amúgy tényleg ma járt le a számláló? Nem is gondoltam volna, hogy pont vasárnapra időzítik.

A marketing amit látunk NV-nél lehet kicsit túlzó, de ha csak a fele igaz is, akkor az elkövetkező években is számíthatunk sok jó dologra.

(#113) TTomax válasza Youri (#109) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mert az 580 többet fogyasztott... no de most melyik fogyaszt többet?Most kb amivel jobb a 680 annyival lesz jobb a 690 is a radeonoknál... viszont mindkét megoldás hüvösebb marad... cserébe a radeonok olcsóbbak lesznek... én továbbra is várom a 7990-et.... Azt,hogy miért nem jött ki az a nagyon furcsa.... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#114) Youri válasza TTomax (#113) üzenetére


Youri
veterán

Feltételezések.... Mielőtt kijött az 590 mindenki mondta, hogy így meg úgy fog alázni. Nem jött be. Ahogy az sem jött be az 5000 széria után, hogy a 6970 jobb lesz az 580-nál. Nem lehet mindent megjósolni.

RTX ON

(#115) TTomax válasza Youri (#114) üzenetére


TTomax
nagyúr

Finoman kitértél,de a tények adottak... a 690-et tudjuk,meg azt is hogy miböl épitkezik.. (680).. a 7990-et nem tudjuk,de látjuk miböl lehet megcsinálni... a fizika nagy ur,átverni nem lehet,mint ahogy nem lehetett az 590 esetében sem... :))

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#116) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Nofene! Ezt a kártyát jól összekalapálta az nvidia ... a vaskos pénztárcájúaknak :D

(#117) Cybertrone válasza TTomax (#115) üzenetére


Cybertrone
veterán

Meredeken csökkentet órajelű 7970-es gpu-k lesznek rajta... vaaaaaaaaagy 7870-es gpu-k amik nagyon jók fogyasztásba, viszont esélyük nincs majd a 690 magjai ellen! :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#118) TTomax válasza Cybertrone (#117) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az a baj a 7870 is GCN...én inkáb a tahitire tippelnék olyan 850MHz környékén amit boost-al ki lehet tolni 925-re... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#119) laceeeboy


laceeeboy
tag

Tényleg pöpecül néz ki.

(#120) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

SZép nagyon.

Srácok ki lesz az első aki tol nekünk egy quad sli tesztet? :DDD

Live-Die-Respawn

(#121) Abu85 válasza stranger28 (#24) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az It's coming az maximum a usereknek várható dolog. Mi általában két-három hétre előre tudjuk, hogy mi jön most pedig a semmiből jött egy ilyen. Emiatt szakítottam meg szupi vasárnapi programomat másfél órára. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#122) Balrog


Balrog
tag

Szerintem is gyönyörű lett a hűtése. A két plexi ablakocska sokat dob rajta.
Eddig nagyon szimpatikus az nvidia 6xx sorozata. Jöhetne már végre valami ár háború a zöldek és a pirosak között. :DD

Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

(#123) ZetorGumi válasza Abu85 (#121) üzenetére


ZetorGumi
addikt

De szemetek ezek a mai gyártók, megszakitják sok-sok ember szuper programjait. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#124) McSpy válasza Kiki18 (#37) üzenetére


McSpy
őstag

Mire ez ide ér 250000ft-lessz

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#125) Abu85 válasza Jack@l (#67) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem rejtegetik. A GK110 csak Teslaba és Quadroba lesz, mivel óriási a lapka, és több grafikai feladat alatt lassabb mint a GK104. Ez a termék tele lesz DP feldolgozókkal és cache-sel. A GK104-ben ezekből viszonylag kevés van. Az NV szétválasztotta a compute és a gaming vonalat.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#126) siriq válasza antikomcsi (#112) üzenetére


siriq
őstag

Mar regebben irtam idezojelben hamiskasan a "nagy gpu"rol, a 4GB-s verziokrol es beszeltem egy ph forumtarsal a varhato orajelekrol stb. Itt pedig igazabol az ellenkezoje jelent meg. Jelenleg nincs sok info itt. Ha meg bemered irni, akkor meg szinte leneznek. A temetes nem kezdodott meg el Nv reszerol.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#127) lenox válasza Abu85 (#121) üzenetére


lenox
veterán

Az fura, mert amennyire en tudom ket hete mar lehet tudni legalabb, de mar kartyak is szet vannak kuldve.

(#128) Abu85 válasza lenox (#127) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Két hete azt tudjuk, hogy lesz valami 28-án, de ennyi. A kártyák lehet, hogy máshova ki vannak küldve, de nekünk nem küldtek, és a környező országon cikkíróitól is kérdeztem és nem kaptak. Valszeg erősen limitált a teszttermékek száma, így csak a nagyok kaptak. Ilyenkor persze rendszerint a kisebb európai országok szívnak, de hát ez van. Drága a termék, így Közép-Európa nem prioritás.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#129) Youri válasza Abu85 (#128) üzenetére


Youri
veterán

És még a kihozatal is akadozik

RTX ON

(#130) lenox válasza Abu85 (#128) üzenetére


lenox
veterán

Mondjuk egy letezo gpu-bol dupla kartyat csinalni, ennek amugy nincs tul nagy jelentosege szerintem... A gk104 startja erdekesebb volt.

(#131) Löncsi válasza subaruwrc (#96) üzenetére


Löncsi
őstag

Alap.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#132) D-evil válasza Baryka007 (#93) üzenetére


D-evil
aktív tag

ha egymás mellett megy két ugyanolyan autó 160al,akkor azok 320al mennek? :D nem.segítek.160al :D szar és hülye példa,de hátha így megérted.

(#133) Abu85 válasza Youri (#129) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az most nem számít. Ez a kártya nagyon kis részét fedi le a piacnak. Brutálgyenge kihozatallal is megoldható az ellátás. A teszttermékeknél már megfigyeltük, hogy a mennyiség a gyártók döntése, és nincs köze a valós ellátáshoz. Ha kevés, akkor azt el kell fogadni.
Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy a start nagyon hirtelen volt, amire utal az, hogy nem volt telekonferencia, nincs bemutatóanyag, sajtóanyag, review guide is hiányzik. Az NV ftp-jén van pár kép és kész, amikor máskor még a legpitiánerebb termékekről is többszáz megás anyag van fent videókkal, meg mindenféle leírással ... Szóval talán nem volt idő mindenkinek kiküldeni időre a tesztterméket.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#134) xlife11 válasza Baryka007 (#102) üzenetére


xlife11
senior tag

Massive Facepalm

(#135) Youri válasza Abu85 (#133) üzenetére


Youri
veterán

Érdekes az is, hogy mindez vasárnap délután esik meg

RTX ON

(#136) lenox válasza D-evil (#132) üzenetére


lenox
veterán

De ha mindket auto 10 litert fogyaszt 100 kilometerenkent, akkor egyutt is csak 10-et fogyasztanak? Hulyeseg ezen vitatkozni, attol fuggoen, hogy mi a kerdes akar az egyik akar a masik szam is jellemezheti jobban a kartya tudasat, szoval aki csak az egyik szamot akarja elfogadni, az mindenkepp hianyos tudas.

(#137) #56573440


#56573440
törölt tag

ez számomra még mindig olyan mint a forma 1. körönként kap valaki egy tized másodpercet, az már a mezőny vége. egyetlen ezreddel. ott sem az a lényeg hogy ha győznek az mennyit fizet, ahogy nevetek mindig amikor a kommentátorok hozzák a kötelező "pontszerző hely és ingyen tengerentúli szállítás" köröket, mert az autó költségeihez képest egy ilyen szállítás bagatel összeg még a "kicsiknek" is.

itt sem az ár számít. csak az, hogy a tesztek alatt hozzon a konkurenseken akár 1-2%-ot. presztizs, hogy leírhatják övék a tuti. eladások alig vannak ezekből, bevétel dettó. nem azért van, puszta erődemonstárció. meg tudjuk csinálni. ahogy a túloldal, a vevő részéről is ez a hozzáállás legtöbbször. meg tudom venni. nem kell ehhez valós igény vagy játék ami kihajtja se ahhoz hogy eladják se ahhoz hogy megvegye az a maréknyi ember akinek a gépében kiköt és nem promós céllal kapta ingyen. ez az egész arról szól hogy akár egy hajszálnyival is jobbak vagyunk e. nomeg cirkusz kell a népnek aki úgyse veszi meg, de örül vagy dühöng az eredményeken.

szerintem. aztán persze ez is csak egy vélemény... egyébként tetszik a kártya de kezdeni vele semmit nem tudnék úgy érzem ;]

[ Szerkesztve ]

(#138) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Látom úgy megy az okoskodás, hogy gyári adatokon kívül lényegében senki nem tud semmit..

Csodás! Csak így tovább. :D (kinek nem inge, nem veszi magára..)

Ennek a kártyának is valahol az egyedi dolgokra vágyó ügyfelek a célközönsége, és nem az "átlag?"felhasználók... Ezt el kéne már fogadni, és nem azzal vagdalózni, hogy minek van értelme, és minek nem. A másik apróság, ha nem lenne rá semmiféle igény, egyik gyártó sem csinálná meg ezeket a kártyákat.. Ezek szerint van rájuk igény...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#139) oliba válasza Cybertrone (#117) üzenetére


oliba
őstag

De ha három lesz egy nyákon, akkor már gyorsabb

(#140) Löncsi válasza hackeeeee (#138) üzenetére


Löncsi
őstag

Ezek szerint van rájuk igény...

2 hét és Tirexi úrnál már párba lesznek kötve. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#141) hackeeeee válasza Löncsi (#140) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:DD :DDD

Véleményem szubjektív...

(#142) Cyberpunk válasza Löncsi (#140) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért remélem a gyári hűtővel elégedett lesz nem végzi úgy mint az Intel hűtő. ;] :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#143) helkis


helkis
addikt

vajon ezzel a desing-al azt is átvették amd-től, hogy egy 690 mellé tri-way-sli-be be lehet tolni egy 680-ast?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#144) subaruwrc válasza helkis (#143) üzenetére


subaruwrc
félisten

nem valószínű

(#145) Borgi


Borgi
aktív tag

Me like :D

bár asszem a procim nem hajtaná ki :( meg a PCI-E 1.1 16 sávval is elég sovi lenne hozzá :D

Nameg kicsi barkás hogy beférjen... a 450-es épp befér :D

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#146) stranger28 válasza Abu85 (#121) üzenetére


stranger28
addikt

Hát pedig elég nyilvánvaló volt, hogy jön valami, csak nem a levegőbe tesznek ki egy számlálót.. [link] Persze nem olyan hivatalos, mint amikor megkeresnek titeket a kártyával, de nem nagyon van még kártya, gondolom ezért a félmegoldás. Sokakat meggyőztek szerintem, így előre is. És nem volt váratlan. ;]

[ Szerkesztve ]

(#147) Chrys_


Chrys_
addikt

Lehet DVI-ről HDMI-re alakítani, és erősítővel összekötni a hang miatt? A kép továbbra is monitora menne, a displayport-n.

(#148) hackeeeee válasza Chrys_ (#147) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem.

DVI-n nem megy hang, csak kép.

Véleményem szubjektív...

(#149) xlife11 válasza hackeeeee (#148) üzenetére


xlife11
senior tag

De a VGA se fog hangot küldeni HDMI-n keresztül :DDD

(#150) stranger28 válasza hackeeeee (#148) üzenetére


stranger28
addikt

Elvileg megy rajta, valamelyik topikban volt róla szó régebben. De én még nem próbáltam, illetve megfelelő távolságtartással kezelem. :D

(#151) D-evil: Én is így tudom/tudtam, de most felvetettem, hátha kiokosít valaki. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.