Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#278) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Már megvannak a vasárnapi beköltözők. A cikk, és a videó.

Mit mondjak, a válogatásnál tényleg kizáró ok lehetett az 50+ IQ, és a műveltség. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#279) WOT-H-A-C válasza Vakegérke (#278) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Eeeezzzzzz tényleg gáz lesz!!! Évről évre nagyobb szemetet találnak!!! :D Csak nekem tűnt fel a Kolosi feminìm formája?? :DD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#280) Vakegérke válasza Vakegérke (#278) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kifelejtettem, ez a hivatalos oldal. A műsorvezetők ismét Lülüke, és istentelen Bence lesznek.

A BeleNyalót meg Bukó Éva, és Helikopterurélió vezeti majd.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#281) lacy86 válasza Vakegérke (#278) üzenetére


lacy86
addikt

Ezaz , megint lesz egy kis "húsos" csajszika!
Majd mikor beveti a bajait :DDD

(#282) Vakegérke válasza lacy86 (#281) üzenetére


Vakegérke
veterán

163 "magas", 80 kiló. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#283) zolikaDB válasza Vakegérke (#280) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hááááháááá, mekkora becenevek :D :R :C

(#284) Vakegérke válasza zolikaDB (#283) üzenetére


Vakegérke
veterán

;)

Közérdekű: állítólag a műsor online nézhető lesz.
Jó lenne, mert sehol nem találok működő stream-et.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#285) lacy86 válasza Vakegérke (#284) üzenetére


lacy86
addikt

Amugy nem tudom mennyire lesz jo otlet az RTLII-n kozvetiteni!

(#286) King Unique


King Unique
titán

Bizalomgerjesztő a promó videó... :DDD
Ez a Vikcsu, kb. Viki 2, csak még undorítóbb, tetkók is, jujj... ;]
Török D. cicimodell látom "betettette" magát a műsorba, vajon hogyan...? ;] Feltűnt már ÉNB-ben és egyéb helyeken is.
Amúgy annak örülök, h nem ez a 18-20 éves korosztály van csak.

(#285) lacy86: 6-os is azon volt, és ez is azon lesz/marad. Nekik nyilván jó, mert prémium csatorna lévén, kaszálnak vele vmennyit.

[ Szerkesztve ]

(#287) lacy86 válasza King Unique (#286) üzenetére


lacy86
addikt

Mondjuk ha kell ugy is atkapcsolnak az emberek! :)

(#288) zolikaDB válasza Vakegérke (#278) üzenetére


zolikaDB
veterán

(#289) donjohnson válasza Vakegérke (#278) üzenetére


donjohnson
addikt

atyaég, micsoda fazonok lesznek megint :P
fókuszt is láttátok? első riport, nem kell végignézni a teljes műsort.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#290) Vakegérke válasza donjohnson (#289) üzenetére


Vakegérke
veterán

Örömhír a DIGI-seknek. A kábelcsatornán már fogható a rötölö2. A műholdason hamarosan fogható lesz.

Hol is tartunk?
1...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#291) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Na, ezek a széparcok... Nem tudom szánalmas lesz-e vagy vicces az egész :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#292) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#291) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez még csak a kezdet. Nem tudjuk, milyenek lesznek a többiek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#293) lacy86 válasza Vakegérke (#292) üzenetére


lacy86
addikt

Kolosi elmondtam , minden evben szeretnenk ugy arcokat a VV-be!
Ha visszagondolunk tavaly mi volt es most mi lesz akkor :DDD :DDD :DDD

(#294) King Unique válasza lacy86 (#293) üzenetére


King Unique
titán

Akik kb. 1 év után full eltűnnek a süllyesztőben... Ha belegondolok, h VV6-ból is csak Aurélió (+ Zsófika a hátán :D ) tudott "továbblépni", többi meg szinte majdnem ugyanúgy él, mint előtte, az azért elgondolkoztató...

(#295) Vakegérke válasza King Unique (#294) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pillanatnyi csillogás, 15 perc hírnév.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#296) King Unique válasza Vakegérke (#295) üzenetére


King Unique
titán

Ja...cserébe egy életen át tartó bélyeg, égés, lásd Segal [link] :D
Csak tényleg annak éri meg az az egész, aki megnyeri, illetve, ha nem is, de utána tud élni a lehetőséggel, lásd Majka. Összes VV-s közül szinte ő vitte a legtöbbre.

(#297) King Unique válasza King Unique (#296) üzenetére


King Unique
titán

Vagy ha azt nézzük, a "nyeretlenek" közül, pl. VV5-ből Sehi is jól megragadta a lehetőségeket a DJ-zéssel :D , de VV4 Anikó is ÉNB-vel, meg ugyanabból a szériából persze Éva is. Aki meg nem tudja/ tudta ugródeszkaként használni, az csak szívni fog miatta a későbbiekben...
Legutóbbi 6-es szériából, talán Charlotte tudott vmit kezdeni a népszerűségével (DJ-zés), de számomra érthetetlen módon egy Simon, v egy Iza, Viki is pl. totál eltűnt...utóbbi, ha jól tudom, kapott vmi kis háttérmunkát a csatornánál, de igazából semmi extra.

[ Szerkesztve ]

(#298) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Maradjunk annyiban, hogy dolgozni egyikük se akar.
Segal se mezőgazdasági, vagy gyári (szalag)munkát keresett, hanem a kinézetéből akart megélni. Maradjunk annyiban, hogy én se alkalmaznám rovott, kétes értékű múltja miatt.
Majka tényleg nagyot harapott, végtére is nagy dumás, kell az ilyen a mikrofon mögé, kamera elé.
Sehi meg Csárli csinálnak ugyan valamit, de arra egy kamasz is képes lenne. Tényleg csak a nevük az, aminek köszönhetően felkarolta őket valaki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#299) King Unique válasza Vakegérke (#298) üzenetére


King Unique
titán

Azért azt se felejtsük el, h aki eleve ilyen műsorokba jelentkezik, változtatni szeretne az életén, ki akar törni valahonnan, "könnyebb" úton-módon boldogulni, megélni a celebségből és nem pedig egyszerű gyári munkásként robotolni...vhol igazuk van.. Médiában is ezt látják mindenhol, h xy műsorok által, hogyan kerültek be egyesek azokba a bizonyos körökbe és érthető, h sokan vágynak hasonlóra. Nem egy VV-snek volt előtte tisztes munkája, dolgozott rendesen, de úgy érezte vmi hiányzik az életéből és szeretett volna rajta változtatni.., maximálisan meg tudom érteni őket is. Meg aztán manapság a boldogulásra már a diploma se feltétlen biztosíték, sőt... Csak ugye ott a bibi, h nem mkinek sikerül kamatoztatni a röpke hírnevét. :D

(#300) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#298) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Lehet ekézni. de Majkát pl. kifejezetten bírom! Nem fél kimondani a magáét és kicsit túlment a VV-n. :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.