Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Nem lehet, hogy csak szereti a terméket? :P

(#3) Crystalheart válasza 7 (#1) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Épp ezt akartam írni, lehet, hogy csak az egyik kedvenc kajája és félig gratis elvállalta. :)

(#4) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kit érdekel? Színésznek jó, az meg, hogy szerepel egy reklámban pont olyan lekakkantom kategória, mint a magánélete.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) Vakegérke válasza 7 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Erre nem gondoltam. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) CloZee


CloZee
aktív tag

Nem lepődnék meg ha szeretné is a Rio Mare-t (mert valljuk be baromi finom), meg amúgy is színész, ez a dolga. Ozzy Osbourne (pedig ő nem színész és meg sincs szorulva) meg a Blizzardnak adta el magát, ahogy Mr. T is. Sőt Mr. T még ilyen teleshop szerű cuccban is alkotott, a Snickers reklámról ne is beszéljünk.

Szvsz semmi gond nincs az ilyennel.

(#7) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Lehet mas is, amikor szamukra jelkepes osszegert vallaljak el mert jo kapcsolatban vannak. Kevin Costner-rol eddig ugy tudom, hogy jol banik a penzzel. Igy mar nem kell csak a penzert dolgoznia :)

(#8) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Igazából egy csomó színész szerepel reklámokban, mint George Clooney kávéreklámban, Terry Crews dezodorreklámban, stb. A reklámok minősége pedig végső soron már nem rajtuk múlik.

(#9) merkucyo válasza 7 (#1) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Ott a pont

"Grande cucina , grande tonno" :D

[ Szerkesztve ]

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#10) Vakegérke válasza merkucyo (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy korántsem grande konzervhez nem kell nagy konyha. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) pgyorgy59


pgyorgy59
csendes tag

Szerintem a pénz,az mindenkinek pénz. Meg egyébként is:
1.Jó terméket,jó pénzért,jó lehet reklámozni
2.Egy átlag filmért mennyit kell forgatni,dolgozni,azért a pár milló dolcsiért.Ez meg kis rövidecske.
3.Ő is ember,és tényleg lehet hogy szereti,mint ahogy említve volt.

Számomra egész normális reklámnak tűnik,a sok agyament,érthetetlen,nagyképű és hazug mellett !

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#12) AxBattler válasza CloZee (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Jah, Bill Murray is eladta magát, és milyen jól tette! ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#13) Vakegérke válasza AxBattler (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, azért egy film főszerep egy kicsit más. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.