Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56230144


#56230144
törölt tag

(#2) Vakegérke válasza #56230144 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szeretem a Csík zenekart, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) #56230144 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


#56230144
törölt tag

Igazán nincs mit :)

(#4) pgyorgy59


pgyorgy59
csendes tag

És Gazsi bácsi is gombolta? Egy ilyen érdekes résznél ne hagyd abba !Gondolj a másik nemre is.

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#5) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mindenki, és sebesen gombolt. :K

Eljutottam idáig, de nem merem folytatni.
Állítólag az a jó írás, amely hagy gondolkodni valót maga után. Ez pedig hagy, és én ezek szerint jó író vagyok. No meg persze szerény. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Jó,jó, ez mind rendben van, de mégis kb. mikor lesz folytatás?Én már épp elég időt hagytam magamnak gondolkodni és vadabbnál vadabb dolgok jutottak eszembe.

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#7) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Miért kéne folytatni? Látod, neked is burjánzanak a gondolataid, és bizonyára találsz egy befejezést a kocsmálkodás végére. Ha én fejeztem volna be, megfosztottalak volna ettől a szabadságtól.

Akár tekerhetünk is a dolgon. Mondd el, hogy miként folytatódott agyad vetítőjében a kocsmálkodás. De vigyázz, ne rontsuk meg a gyermeki lelkeket, meg ugye ne bőszítsük fel a moderátorokat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#7) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Miért bőszítenénk?
Nekem csak ilyenek:a legények csak észreveszik az öreget(hogy mit summant)és jól nyakon verik
A jelen lévő hölgyek tapsolnak,pfujolnak, kinek hogy
Öreg Gazsi benyom még egy fröcsögőt
Legények táncba kezdenek kigombolózva
Szóval így...

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#9) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nocsak, egész jó folytatás. :K

Egyetlen észrevételem van. Nem akkor kéne betoppanniuk a kocsmológiai hölgyeknek, miután hírét vették a legény utolsó kifakadása sikerének? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#9) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

De bizony,igazad van.
Na de akkor mi történne?
Persze attól függ hogy hozzátartozó,vagy nem és csak a kultúrszomj vezérelte oda?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#11) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Talán a legény rohant ki a kocsmából sikítva, és találkozott egy menyecskével, aki vigasztalás gyanánt a mellyére húzta a fejét, úgy faggatta elkeseredése mibenlétéről. Hogy ebben a fincsi pozícióban maradhasson, a legény aprólékos részletességgel mesélte el az este történéseit. Utána a sárba huppant, mert a menyecske nem volt irigy, így őt elengedve rohant, hogy megoszthassa a nem mindennapi információt a falu nőnemű lakosságával.
Szóval hamarost érkezett a nőkből állónak látszó tánckar... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#11) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Izgalmas.Mindeközben ugye a legény kigombolkozva rendesen.
És máris jönnek a többiek?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#13) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

A legény erényeit félte épp a sárban dagonyázik. Már csak az a kérdés, hogy az időközben a kocsmába érkező nőnek látszó tánckar azon szereplője, aki vigasztalta, elárulja-e a kigombolkozott törzsközönségnek, hogy merre található. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#13) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

De hát végül is melyik legény szalad ki a kocsmából?Esvány vagy esetleg az öreg Vándor Gazsi?
És mit szól a tánckar(nőinek kinéző) a benti kigombolkozottakhoz? Csihi-puhi?Taps?Vidámság,öröm?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#15) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kigombolkozásra ösztönző legény menekül. A többit nem tudom.

Volna egy ajánlatom. Megírod a folytatást onnan, ahol abbahagytam a történetet, én pedig kiegészítem vele az írást. Természetesen a te nicked fogja fémjelezni a dolgot. Mit szólsz hozzá?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#15) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Nem szívesen mert inkább kritikus(esztéta,elemző vagy nevezzük akárminek) szeretek lenni, aki mindenbe beleköhög (ez nem jó, az nem jó, ha így lett volna, miért nem ez-az,hiányzik belőle stb.) de arra képtelen hogy valami önálló dolgot kisajtoljon magából.Ez lennék én.A te írói vénád teljesen hiányzik belőlem.De legalább belátom.
Azért privibe megpróbálhatjuk, ha te úgy gondolod, közre is adhatod,de az a te felelősséged lesz, ha a folytatást kifütyülik.
Áll az alku?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#17) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megírod a folytatást, én pedig (ha kell,) átfogalmazom, kicsit kiszínezem, hogy hangvételében passzoljon a történethez. Így jó lesz?

No, alkotásra fel! ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Immáron társzerzőmmé váltál. :)

Az írás kiegészült. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#18) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Nagyon örülök.Korrepetítornak sem vagy utolsó.
Kár hogy ahogy elnézem,nem nagyon olvassák.
Pedig tényleg én is hiányosnak gondolom a "tánckar" szerepét és volna is 1-2 gondolatom,dehát....?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#20) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

106 megjelenés. Ebben nincs benne az, hogy időnként ránézek az írásra, netán korrigálok valamit. Szóval olvassák, csak nincs átütő sikere. Na és? Játszunk, én legalábbis játszom. :)

Ha akad még ötleted, akkor játsszunk még tovább. Akár saját örömünkre. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#20) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Rendben.Húzzuk mint a rétestésztát. az is finom a végén.

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#22) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

A töltelék a lényeg. Töltsd meg! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#22) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Na ja.Azért mondom hogy a végén,akkor már minden benne van.És utána könnyű megemészteni..

[ Szerkesztve ]

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#24) bmboksi


bmboksi
újonc

Kedves Vakegérke.Én még nagyon újonc vagyok ezen az oldalon,ezért csak egész véletlenül akadtam az írásodra.De azonnal megtetszett,mert humoros,jóízű kifejezésekkel teli és talán még életszerű is mind a 2 rész.Várom a folytatást hagy derüljek még rajta.Addig is olvasom a többi művedet,úgy látom nagyon érdemes.Jó sokat írtál már,de nem baj,csak így tovább!

A szépség múlandó, a gond örök !

(#25) Vakegérke válasza bmboksi (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kedves bmboksi, megtisztelő véleményed köszönöm. :)

A második rész pgyorgy59 fórumtársunk alkotása. Ha érez kedvet magában, hogy folytassa az írást, természetesen teret adok neki. :K

Remélem, hogy találsz írásaim közt olyant, amelyik elnyeri tetszésed. Amondó lennék, hogy a legrégebbinél kezdd.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) Vakegérke válasza bmboksi (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Minden vágyad így teljesüljön. Máris bővült a történet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha érdekel valakit, pgyorgy59 fórumtársunknak köszönhetően újabb részlettel bővült az írás. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) bmboksi válasza Vakegérke (#27) üzenetére


bmboksi
újonc

Szép napot
Több írásodat olvastam és kivétel nélkül tetszik.Így tovább !
Ez is tetszik nagyon, még ha közös,akkor is.Várom a folytatást ! :K

A szépség múlandó, a gond örök !

(#29) Vakegérke válasza bmboksi (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm az elismerést. :)

Ennek az írásnak csak az első fejezete az enyém, a többi pgyorgy59 fórumtársunk érdeme. Hál' Istennek lelkes, és ha minden igaz, készül a folytatásra. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) pgyorgy59 válasza bmboksi (#28) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Nohát
Megy a dolog?

[ Szerkesztve ]

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.