Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pttypang


Pttypang
veterán

Erről eszembe jut a tegnapi kép az elektró gyakorlaton:
Tanárunknak meghozta a futár a kaját, a közelből egy pizzériából rendelt levest, meg mellé egy tál tésztás húsos másodikat. A másik szakmás tanárunk otthonról, a saját kertjéből hozott neki egy zacskónyi chili paprikát, mondván, a megfázására jó lesz, kiűzi belőle a gonoszt. Emberünk míg kiment egy kicsit a teremből, ezalatt 1 egész paprika vándorolt a levesébe, észrevétlenre darabolva...
Miután visszatért, ő csak egy felet morzsolt bele, mondván, még ez is elég, hogy kiűzze belőle a gonoszt, mert "kissé" erős...
Inkább nem vártam meg mi történik, de az immár 1,5 paprikás leves biztosan eredményes volt, legalábbis ma már nem láttam, hogy zsebkendővel mászkált volna a folyosókon :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#2) kemotox


kemotox
addikt

Na majd holnap kipróbálom. Utóbbi időkben annyira rá vagyok kattanva a saját találmányú "magyaros" melegszendvicsre, mindig azt eszek reggelire. Jó kis házi termesztésű erős paprikával, meg erős Piros Arannyal. Mar mint a desznó. Mondjuk nem szeretem túlságosan a szappan ízét, de hát az emberiségért mindent.

(#3) Vakegérke válasza Pttypang (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Arra azért kíváncsi lennék, hogy miként habzsolta be a kaját a tanárod, és közben hány zsebkendőt használt el. Látod, mennyire nemtörődöm módon hagytad ott az eseményt? Megoszthattad volna velünk az élményt. :D

kemotox: Te vagy az emberem! Elsőként tudósíthatsz arról, hogy teóriám megállja a helyét valós helyzetben.
Szendvics jobb kézbe, szappan a balba, én drukkolok. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) FatalEror


FatalEror
addikt

Én szeretem az erőset,de amikor mellé nyúltam,egyszer és a pörköltbe nem a sima piros paprikát szórtam,hanem az erős pirosat,akkor az vetekedett az ehetetlennel.

HardCore is my LifeStyle

(#5) Lewzke


Lewzke
őstag

én imádom az erős paprikát, de azt ami nem csíp mellőzöm. olyan nekem, mintha egy jó szűretlen sör után meginnék egy alkoholmentest. a csípős íz meghozza az étvágyam, csorog a nyálam tőle. ha túladagolom akkor taknyom meg a könnyem is megered, de szeretem :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Pttypang válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem volt kellemes neki, de nem is gyanakszik rá, hogy az nem csak az ő fél adagjától volt :D

Everybody lies.

(#7) zolee5016


zolee5016
őstag

Sosem értettem miért jó,ha valaki méregerősen eszik meg bármilyen kaját....minden más ízt elnyom a csípős borzadály.....Ha arra vágysz csípjen marjon kaparjon,még a segged is lángoljon..edd tisztán magába.... ;] :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Akkor jó a kaja, ha erős ugyan, de érezni az eredeti ízt. Persze nem vagyunk egyformák, ami az egyiknek enyhén csípős, attól a másik lángoló szájjal sziszeg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#8) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Ez így igaz ahogy írod. A szappanos dolog meg egyenesen korszakalkotó.
Bár lehet hogy nem fogom kipróbálni mert szeretem a számban a csípős ízt, de hátha valaki....

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#10) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már van jelentkező. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#10) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Jól van. A kíváncsiság nagy úr. Én a beszámolójára leszek nagyon kíváncsi !
De az ötleteid nem semmik.Találj még ilyeneket !
Nekem pl. eszembe jutott a csípős gyümölcs befőtt.
Nem lehet az rossz. És utána jöhet a szappan. No?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#12) kmisi99


kmisi99
addikt

Én is szeretem az erőset de sajnos az ilyen erőspisták meg ilyesmik nagyon vérszegények. A húslevesbe annyi borsot és erőspistát kell szórnom, hogy gulyáslevesnek nézik az emberek annyira sötét vörös de úgy is épphogy csíp.

(#13) Dany007


Dany007
veterán

Csatlakozom. Amit lehet erősen eszek. Persze igyekszem megtalálni azt a középutat amit keményen erősnek nevezünk de még nem annyira, hogy elnyomja az ízeket.
A kedvenc az az Erős Pista. Semmi más hasonló sem jöhet számításba. Plusz a száított paprika, meg a hagyományos zöld színű erőspaprika. Meg igazából kb minden, de ezeket a kedvencek.
Amit imádok még az erős káposztával töltött almapaprika!

Szinte mindenbe képes vagyok ErősPistát tenni. A levesektől kezdve a húsok tetején át még a krumplifőzelékbe is. Ezt az ötletet mondjuk asszonynak köszönhetem. A jómúltkor épp ércelődni próbált velem, hogy még jó hogy a krumplifőzelékbe nem rakok ErősPistát... :U Erre gondoltam egyet és kipróbáltam! És nagyon bejött, azóta azzal eszem. :)

(#14) pgyorgy59


pgyorgy59
csendes tag

Levendulás paplan szinte ingyen? Most olvastam egy reklámban.Potom 15 k.
Lehetne mustáros is, vagy kakaós.Izlések és pofonok?
Na meg hát nem is tudom miért a csípős befőtt jutott eszembe,mikor mondjuk egy szép nagy almára rögtön mehetne a csípős piros arany ( az Erős Pisti után a legjobb) jó vastagon.

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#15) pgyorgy59 válasza Dany007 (#13) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Teljesen egyetértek.Kevés főtt papi van amihez nem megy.( mondjuk a spenót, sóska, de ezeket úgyis mellőzöm)

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#16) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kíváncsiságból bevonhatnánk a körbe a tejberizst is. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#16) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Nálam az még csípősen sem rúg labdába.
Mindenesetre a hideg kajákra is vonatkozik a jó kis csípősen, mert szerintem a legtöbb szintén úgy jó.
És igaziból állapítsuk meg hogy a legrosszabb ennivaló is elmegy kicsit ízesítve erőssel.
De ilyen édességekhez azért már "kegyetlen".
Bár ki tudja?
A kölnit is megitták rendes ital helyett.
El ne felejtsem: Hajrá Magyarország.
Kis esély, nagy remény részemről !

[ Szerkesztve ]

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#18) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

A mexikói saláta például csakis erősen jó. Bűn kihagyni belőle a jó kis könnyfakasztót.

Amúgy tényleg hajrá, remény nuku. Ha a románok is megszívattak, a hollandok se tesznek másként. Egyetlen esélyünk van, ha a hollandok elbohóckodják a dolgot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) pgyorgy59


pgyorgy59
csendes tag

No ez már kicsit extrém: az jutott eszembe hogy mi lenne ha Egervári mester egy kis chilit alkalmazna hátsó fertályon a csapatnál? Lehet hogy nőne az esélyünk?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#20) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#18) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Ja,ja. Megint csak jól látod. De legalább tegyék ki szívüket-lelküket !

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#21) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Győzelem, egész fizetés. Döntetlen, fél fizetés. Vereség, egy fillért se kaptok.
Lenne hajtás. :)
Még az is elképzelhető, hogy önként dugnának válogatottan erős paprikát a sejhajukba. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#21) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Milyen igaz. De ezt már ezer éve be kellett volna vezetni!
Mi csóri magyarok minden kis megrezdülésért hálásak vagyunk, de valahogy náluk elfogy a lelkesedés. Gőzöm nincs miért...
Pedig elég régóta figyelem őket.
Ezért értek hozzá????

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#23) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kis pénz, kis foci, nagy pénz, nagy foci.
Nálam ez fordítva működik.

Kis foci, kis pénz, nagy foci, nagy pénz. Így lenne igazságos.
Szédelegni, lihegni én is ki tudok vánszorogni a pályára, méghozzá lelkesebben, mint ezek a pénznyelőgépek.
No meg ugye a nyilatkozatok, hogy itt volt a baj, meg ott kell még javulnunk, stb. Egy játékos ne beszéljen hülyeségeket, hanem a pályán vetesse észre magát, és legyen értelme megtapsolni, ünnepelni őt.

Ha rajtam állna, a havi fizetésük a mindenkori minimálbér lenne. Ehhez jönne a teljesítményük alapján kimért jutalom. A lógósok hamar lelépnének, aki viszont teljesít, az szépen keresne. No persze nem milliókat havonta.
Aztán ha nem bejövős a dolog, akkor sajnálom, legfeljebb nem lenne magyar foci. Legalább nem röhögne rajtunk a világ.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#23) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Na most már nem dicsérlek hogy milyen igazad van.
De mélységesen egyet kell értenem, mert amikor pár szelet zsíros döfi+ kisfröccs volt a jutalom akkor sokkal jobban ment a játék.
Lehet hogy szívből szerették, és örültek hogy játszhatnak.
Mindenesetre a világban még sokáig tudni fogják ki az a Puskás Öcsi, ezek közül nem valószínű hogy bárkire is emlékeznének.
De azért mégis: Hajrá

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#25) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#23) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Hát én még mindig azt mondom: HAJRÁ

Hajrá, szüntessék meg az okosok a foci címen nevezett INGYENÉLÉST !!!!!!!!!!

A holland- magyar volt olyan mint éhgyomorra egy üveg Erős Pista....

[ Szerkesztve ]

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#26) po1son


po1son
addikt

Ha ételeknél erős ízesítőről van szó, akkor nálam a befutó a torma, de abból is csak a házi készítésű, mert boltba normálisat nem igen kapni. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#27) pgyorgy59 válasza po1son (#26) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

A torma jó csípősen fenséges, de pl. bablevesbe hogy passzol?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#28) Vakegérke válasza po1son (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jókat sírt a feleségem, amikor reszelte a tormát. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) kemotox


kemotox
addikt

Nah még nem sikerült kipróbálnom, valahogy mindig elment tőle a kedvem, pedig annyira helytálló és logikus az elmélet, hogy tuti be kell válnia. Ha még se, akkor bugos a világ.

Amúgy én is csípősen szeretem a dolgokat. Nem halál erőse, annak már szerintem nincs értelme, mikor úgy szétmarja az arcodat valami, hogy mást nem is érzel, de ha pont optimálisan, pikánsan csíp valami, az fergeteges. Látom a torma is szóba jött. Egyszer reszeltem tormát. Úgy kellet visszaoperálni az arcomat, mert lefolyt az egész. Kegyetlen volt.

(#30) pgyorgy59 válasza kemotox (#29) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Na igen:ígéret szép szó.......

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#31) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

nagyon pihent vagy. :DDD Igyá rá tejet!

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#32) Vakegérke válasza Vladi (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondjuk a tej is jó, csak macerás. Talán célszerű rögtön a jó erős bablevesbe keverni. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#32) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Milyen tej, ki a pihent? Ti miről beszéltek?

Ja, lehet hogy mégis értem.Pillanatnyi elmezavar. Épp az esti meccsről beszéltünk itt.

[ Szerkesztve ]

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.