Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Akos96


Akos96
senior tag

Igazából mint ahogy te is írtad, a fejlesztők dolga lenne megmondani, hogy ez fut-e átlag Vérpistikénél, vagy sem, ezáltal valamilyen szinten jogos, hogy ezt "közlik" a fejlesztőkkel. De az átlagember pontozási technikáit figyelembe véve elég lenne egy kettes skála is: zsírállatkirály vagy fosszar. Ezt a két szót miért nem húzta alá a Chrome?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#2) bullseye


bullseye
addikt

Oda van írva a letöltéshez, hogy milyen verzió alatt (esetleg melyik gépen) nem megy? Mert ha nem, jogos a lehúzás.

Off
Nekem pl Spica-val most semmi sem megy Play nincs is, Market meghalt, megyek is lehúzok mindent! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3) Mr X


Mr X
veterán

Ott kezdődik, hogy miért jelenik meg lehetőségként nála, ha nem fut a telefonján?

(#4) V.T.CS. válasza Mr X (#3) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ez az.
plusz buktad a pénzed, ha a cucc fizetős.
de itt most a fő gond az hogy az emberek nincsenek tisztában hogy mit használnak.
suzuki-ba sem tankolunk kerozint. :)

(#5) Samus válasza V.T.CS. (#4) üzenetére


Samus
addikt

Nem tudom, te hogy vagy vele, de én Audiba vagy sportmercibe se nagyon tankolnék kerozint...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) V.T.CS. válasza Samus (#5) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ez egy humoros hasonlat volt, nem komoly.
az a lényeg hogy gipsz jakab megveszi az x8-at, ráteszi az asphalt 6 hd-t, utána meg lepontozza a játékot, mert nem megy a xar "telefonján".
nem tudom hogy az említett app-ot le lehet-e szedni az említett készülékre, de sok ilyen anomália van a play-n. szóval ez nem csak a buta user-ek, hanem a fejlesztők hibája is.
amúgy meg nagyon brutál verdákba szoktak, de én dízel párti vagyok. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.