Hirdetés

2016. május 26., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Akos96

Akos96
(senior tag)

Igazából mint ahogy te is írtad, a fejlesztők dolga lenne megmondani, hogy ez fut-e átlag Vérpistikénél, vagy sem, ezáltal valamilyen szinten jogos, hogy ezt "közlik" a fejlesztőkkel. De az átlagember pontozási technikáit figyelembe véve elég lenne egy kettes skála is: zsírállatkirály vagy fosszar. Ezt a két szót miért nem húzta alá a Chrome?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#2) bullseye

bullseye
(PH! addikt)

Oda van írva a letöltéshez, hogy milyen verzió alatt (esetleg melyik gépen) nem megy? Mert ha nem, jogos a lehúzás.

Off
Nekem pl Spica-val most semmi sem megy Play nincs is, Market meghalt, megyek is lehúzok mindent! :)

"Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3) Mr X

Mr X
(PH! kedvence)

Ott kezdődik, hogy miért jelenik meg lehetőségként nála, ha nem fut a telefonján?

"Ha az igekötő közvetlenül az ige előtt áll, egybeírjuk."

(#4) V.T.CS. válasza Mr X (#3) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)

ez az.
plusz buktad a pénzed, ha a cucc fizetős.
de itt most a fő gond az hogy az emberek nincsenek tisztában hogy mit használnak.
suzuki-ba sem tankolunk kerozint. :)

(#5) Samus válasza V.T.CS. (#4) üzenetére

Samus
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem tudom, te hogy vagy vele, de én Audiba vagy sportmercibe se nagyon tankolnék kerozint...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.''

(#6) V.T.CS. válasza Samus (#5) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)

ez egy humoros hasonlat volt, nem komoly.
az a lényeg hogy gipsz jakab megveszi az x8-at, ráteszi az asphalt 6 hd-t, utána meg lepontozza a játékot, mert nem megy a xar "telefonján".
nem tudom hogy az említett app-ot le lehet-e szedni az említett készülékre, de sok ilyen anomália van a play-n. szóval ez nem csak a buta user-ek, hanem a fejlesztők hibája is.
amúgy meg nagyon brutál verdákba szoktak, de én dízel párti vagyok. :)

Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.