Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Én is ezen akadtam fenn....Biztos valami noob írta...Mondjuk zsindexnél ki más...

Flame ON

(#2) xlife11


xlife11
senior tag

Nagyon 1bites felhasználó szempontból közelítették meg a dolgot, és így tényleg ez az eredmény.Kb. egy nugdíjas szempontjából, mert amit az Android ellen felróttak az könnyen ki lehet küszöbölni, de a sima out-of -the box megoldásoknál tényleg nem nyerő.

Csizmás: Ja, azon én is felröhögtem.Nem valami naprakészek az zsindexes srácok

[ Szerkesztve ]

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

nokia uralja? wtf? :DDD

@xlife11: pár évet lemaradtak asszem

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) sajtee


sajtee
senior tag

Végig sem olvastam, már a címe is szar.

(#5) Mr X


Mr X
veterán

Már az első pont is érdekes. Bajnak rója fel, hogy nincs minden közösségi platform integrálva. Én például szeretem magam eldönteni, mire milyen programot használok, ne más mondja meg helyettem.

(#6) malwy


malwy
senior tag

Letesztelték a gyárilag adott alkalmazásokat, majd kihozták, hogy az egész oprendszer hol is helyezkedik el.
Nem számít, hogy valami pl. pont arra épít, hogy inkább nem rak fel semmit, had válasszon szegény felhasználó.

Ez kb. olyan mint ha az alapján választanék oprendszert pc-re, hogy melyikben jobb a pasziánsz stb. Mert lusta vagyok új játékot felrakni, elvárom, hogy a legjobb flippert, pasziánszt kapjam azonnal kézhez.

Иван kedvelt mondása (nem tudom saját-e): "Ne olvassatok indexet, mert lerohad az agyatok."

[ Szerkesztve ]

(#7) xlife11 válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


xlife11
senior tag

Az oldal színvonalán is látszik

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

(#9) sajtee válasza D1Rect (#8) üzenetére


sajtee
senior tag

:Y :C

(#10) Domxc


Domxc
senior tag

En is olvastam, inkabb nem minositenem. Harom tok kulonbozo os-t nem ertem miert kell osszehasonlitani, raadasul ez az egesz mellozi az objektivitast.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#11) darál0w


darál0w
Jómunkásember

remek cikk lett. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Azt már nem is érdemes feszegetni, hogy a 2.3.x majdnem egy évvel előbb jött ki, mint a másik kettő.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#13) Воланд válasza Mr X (#5) üzenetére


Воланд
titán

az, hogy valami integralva van nem azt jelenti, hogy hasznalnod is kell.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14) Воланд válasza D1Rect (#8) üzenetére


Воланд
titán

na, ezzel itt nem leszek nepszeru, de amig az androidot feltoljak minden sz@rra es rohadt olcson hozza lehet jutni, addig ez a tendencia nem is fog megvaltozni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15) Mr X válasza Воланд (#13) üzenetére


Mr X
veterán

A másik általam utált dolog, ha valami olyasmi csücsül a készüléken, amit nem használok. :)

(#16) Воланд válasza Mr X (#15) üzenetére


Воланд
titán

ha csak a wp-bol indulok ki, es nem hasznalsz valamit, akkor eszre sem veszed, hogy milyen kozossegi szolgaltatas van integralva (pl twitter, linkedin).

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) Mr X válasza Воланд (#16) üzenetére


Mr X
veterán

Persze, a gondom ott volt, hogy én ezek integrálásának hiányát nem rónám fel hibának.

[ Szerkesztve ]

(#18) Воланд válasza Mr X (#17) üzenetére


Воланд
titán

jah, igy mar ertem. :R

bazz, majdnem a sajat hsz-emre valaszoltam. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) D1Rect válasza #19617792 (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem kell megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#21) szezso15 válasza D1Rect (#20) üzenetére


szezso15
addikt

Ott a pont! :K Ha nem tetszik, nem használod..:N

*Hajrá Loki!* i15+

(#22) xlife11 válasza #19617792 (#19) üzenetére


xlife11
senior tag

Kezdi észrevenni a Google is, remélem továbbra is inkább az egységesség felé haladnak, pl.: az ilyen TouchWiz szerű gányolásokat tilthatnák.Ha kell, akkor a Samsung Boltból töltsd le a launchert, és kész.Így legalább nem tudnának a felületre hivatkozni, amikor leszarják a frissítést.Amúgy kb. ezért várok még hogy visszamenjek droidra.Addig inkább marad az Asha&iPod kombó.

(#23) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

szerintem az ios 5.1 odaver mindennek.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24) huntermati


huntermati
tag

Csakazepöl. <3 iOs

(#26) proci985


proci985
MODERÁTOR

jól megírt, sok és hosszútávú tapasztalatra épülő cikk. pár helyen pedig tisztelettel kell adóznom a cikkíró előtt, hiszen megmutatta számomra, hogy olyan funkciókat is használok a telefonomon napi rendszerességgel, amiket valójában nem is tud.

értem én, hogy hallottak valami usability tesztről, meg megpróbálták kitalálni a felhasználói igényeket, de ez így eléggé fura lett ebben a formában. mímelni a mobilarénát a pontozással meg nem kéne.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#27) ittakary válasza Воланд (#18) üzenetére


ittakary
nagyúr

Már éppen akartam veled ordibálni, hogy szerkesztés gomb? amikor láttam, hogy két külön user :D

(#28) Brutális eb


Brutális eb
addikt

cicandexen felesleges idegelni csunyan profitalapuak a tech cikkeik.Az x eket azert kirakhatnak.Videozasban jobb a ios meg a wp7.Muhaa.Orakat kell konvertalni addig droidon egy dice playerrel vegignezek akar 1080p filmet is....

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#29) RootRulez


RootRulez
félisten

Hmm, érdekes. :DDD

Jó kaki platformom van akkor a zsebemben. :(

:DDD

═════════════════════════════════════════

(#30) joey04


joey04
titán

Nem rossz cikk, a sorrend stimmel, a különbségek talán nem, a wp7 azért erősebb, mint a táblázat szerint, vagy a droid van jobban lemaradva, nézőpont kérdése.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) D1Rect válasza joey04 (#30) üzenetére


D1Rect
félisten

(#32) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Látom többségben velem vagytok. :DDD

Olyan fasz az összes tesztelő ezekkel a gyári appokkal. Én bármilyen új androidos eszközt veszek, az az első, a legelső dolgom bekapcs után, hogy rootolom és az összes szart letörlöm róla, esetenként még a gyári launchert is és csak azokat a progikat teszem fel rá, amiket használok. Így kb fele annyi progi van rajta, mint ahogy gyárilag kiadták és azok is mind azok, amiket én használok.

Egyébként még divat ez a twitter szar meg mit tudom én mik? Én valahogy megakadtam a faszbuknál és azt se használom. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#33) ch003067 válasza D1Rect (#8) üzenetére


ch003067
addikt

Ezen a képen nem is kell csodálkozni. Valahogy én is így képzelem el a dolgokat, hogy a Symbian nyíl egyenesen húz lefelé, az Android meg felfelé.... Vajon miért ?...

(#30) joey20 WP7 hol lenne erősebb, mint mondjuk egy droid ? :F Hagyjuk már...

[ Szerkesztve ]

(#34) Mr.Csizmás válasza joey04 (#30) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35) banhammer


banhammer
veterán

A zIndex-nek nem nagyon kell elhinni ezt.
A számtech dolgokról általában elég bulvár stílusban és pontatlanul írnak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#36) lsebestyen válasza joey04 (#30) üzenetére


lsebestyen
addikt

fail :DDD

(#37) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem ennek jobban lehet hinni nem? :D - Mondjuk ebben annyi a bukovári, h nincs benne a WP..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#38) Воланд válasza V.Stryker (#32) üzenetére


Воланд
titán

lehet, hogy te azt csinalod, de az atlaguser nem (az azt sem tudja, hogy mi az a market, meg hogy rootolni).

tobb olyan ismerosom van, aki a droidos telefonjat semmi masra nem hasznalja, mint telefonalas meg sms-ezes (meg mobilinternet elofizetes sincs). na ezek ugyan ugy beletartoznak az eladasi statisztikaba, holott a user lehet, hogy jobban jart volna egy butafonnal. es hogy akkor miert vett droidot? mert viszonylag olcso volt, meg a csapbol is a kicsi zold robot folyik, azert.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39) lsebestyen válasza Воланд (#38) üzenetére


lsebestyen
addikt

na pont nekik valo a nokia also- kozepkategoriaja.amibe van jo fenykepezo toych & type es viszonylag gyors is ugye.

(#40) keIdor válasza D1Rect (#8) üzenetére


keIdor
titán

Napjaink Symbian-ja, minden betegségével együtt.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#41) Neoteric


Neoteric
addikt

hát ez vicces. mondjuk mi mást várhatnánk indextől.. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#42) D1Rect válasza keIdor (#40) üzenetére


D1Rect
félisten

Használtam symbiant elég sokat, meg alsókategóriás droidot is. Hátnem. A top droidok meg simán verik a 4s-t is.

(#43) keIdor válasza D1Rect (#42) üzenetére


keIdor
titán

In your dreams, princess.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#44) Mr.Csizmás válasza keIdor (#43) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amikor SGS-ed volt, jobban bírtalak :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45) keIdor válasza Mr.Csizmás (#44) üzenetére


keIdor
titán

Amikor nem trollkodtál sok-sok topikban én is téged. Mellesleg most is van droid, csak nincs adatlapon.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46) D1Rect válasza keIdor (#43) üzenetére


D1Rect
félisten

Plusz még:
- telefonálásban
- adatkommunikációban
- meg úgy "cakk-pakk választékban"

Az iphone lemaradt. Nagyon.
A tabletekben még mindig kiemelkedőt nyújt az alma, de a telefonok piacán nagyon keményen odapirítottak nekik.

Most már egyértelműen lehet mondani, hogy az antennagate volt kb. az a pont ahol megtört az iphone "uralma".

(#47) keIdor válasza D1Rect (#46) üzenetére


keIdor
titán

Fejtsd ki mit értesz telefonálás, adatkommunikáció meg "cakk-pakk választék" alatt, mert ez így kevés. De jövök én is, maradjunk a felső kategóriánál, mert a közép meg az alsó kategória maximum a 3GS-el lehet egy súlycsoportban figyelembe véve a hardvert és a kijelzőt, vagy kamerát, anyaghasználatot.
Most hagyjuk az OS kinézetét, mert az szubjektív dolog.

-Telefonálás: Méreténél fogva szerintem a legkönnyebben ezt lehet egy kézzel kezelni, ez nálam egy telefonnál fontos. Szép meg jó, amiket most mutatnak majd be MWC-n a tömeggyártók, csak az ilyen 4.7"-es kijelzőtől agyvérzést tudnék kapni. Minek ekkora, telefonról beszélünk, ezeket sehogy sem kezeled el egy kézzel.
-Out of the box is stabil és gyors telefon, még az i4 is, nem kell elmenni az i4S-ig. Android oldalon ez tapasztalataim szerint csak a Galaxy S II-ről mondható el, az összes többinek van valami nyűgje amik javításához harmadik féltől származó főzött optimalizált romot kell feltenni, és csak úgy működik megfelelően. (pl. HTC Sensation) Persze ha nem zavar a bezáró Sense, meg az akadás, lassúság, akkor nem gond. 1-2 kivétel még van, de ami csak a kezemben volt most nem említem, hosszú távú tapasztalatom nincs velük.

Adatkommunikáció alatt pl. az LTE-re gondolsz? Mert az jogos, elfogadom, csak minket sajnos annyira nem érint.
Egyébként amíg Android-on megmarad az appcrash, meg a "vagy megy, vagy nem" a telefonomon egy program, addig nálam marad napjaink Symbian-ja, mert az volt még ilyen.
Ez a rendszer fragmentált és amíg a Google nem tesz ez ellen, addig az is marad.

Mindenkinek: Még valami, én nem nézem a logót, számomra az iOS a legjobban használható rendszer, a legjobb szoftverkínálat is erre van (AppStore). Soha nem volt Apple cuccom, iPad kivételével nem is lesz, de ha az ő rendszerük a számomra legmegfelelőbb, addig nem érdekel a logó. A többi cég sem jobb egyébként sem semmivel. Ezt csak azért írom, hogy elkerüljük az iFan és hasonló szavak megjelenését.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#48) D1Rect válasza keIdor (#47) üzenetére


D1Rect
félisten

Telefonálás:
Nem kell egy bizonyos pontra helyezkedni a lakásban, hogy legyen térerő.

Adatkommunikáció:
LTE.

Választék:
Több modell. 3-5"-ig.
Burkolat: fém, kevlár, jó műanyag, szappantartó.
Választék.

[ Szerkesztve ]

(#49) keIdor válasza D1Rect (#48) üzenetére


keIdor
titán

Telefonálás: Na ez az, amit sosem tapasztaltam, és nekem volt i4 most i4S van és egyiknél sincs ez a jelenség. i4S-nél tudom javítottak az antenna rendszeren, de elhiheted, hogy az i4 is jó volt, még a budiról is telefonáltam meg neteztem vele (3G), semmi baja nem volt. Biztos a korai iOS4-en még rosszabb volt, nem tudom, akkor nem volt még meg.

Adatkommunikáció: Elfogadom, de nem érint még minket. Mire lesz LTE, addigra iPhone is tudni fogja.

Az tény, hogy Android-on egy gyártón belül is van több választék, de amíg ez fragmentálódást von maga után, addig az én szememben ez inkább hátrány. Továbbra is azt vallom, hogy az lenne a helyes, hogyha lenne egy csúcsmodell, egy közepes meg egy alsó, mert akkor ez részben, de elkerülhető lenne. Annak nincs értelme, amit általában a Samsung csinál, vagy az LG: évente 20 készülék, változó supportal megspékelve...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#50) D1Rect válasza keIdor (#49) üzenetére


D1Rect
félisten

Én elhiszem, hogy téged nem érint a térerő nélküliség.
Engem érint, mert az ismerősömmel nem tudok beszélni ha otthon van.
Van amikor csörögni se csörög, mert rossz helyre van letéve véletlenül.
Sajnálom, nekem hatalmas prioritás van azon, hogy a telefonnal lehessen telefonálni.

Amikor a zsindex "leteszteli az ébresztőórát" akkor meg visítok a röhögéstől.
Amikor meg megjelenik valaki aki egy szakmai fórumról és megmondja, hogy ez egy "Nem rossz cikk", akkor meg leborulok a kanapéról. :DDD :DDD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.