Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

"Színe jó indulattal hozza az átlagos középszart" :DDD

"Premium Lager"> ha ez igaz volna... :U Amúgy az ára nem vészes. Bár ennyiért egy Kőbányai sokkal jobb vétel...

Egy kérdés: Miért jobbak az üveges sörök a dobozosoknál? Mert jobbak, de nem tudom hogy miért. :B

Mentalita'

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

hát azért ennek a dobozos verziójából elpusztítottam már szerintem pár hektónyit... 130 környékére szokták akciózni és általában olyankor veszem: "tanyára jó ez" (és az a durva, hogy árban alatta általában tényleg sz@r sörök vannak, ami meg jobb, az jóval drágább... így marad ez, mert "iható")

a löwenbrau még hasonló szindróma: azt sem lehet összehasonlítani a kintivel :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) V.Stryker válasza nincsisbéla (#1) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Azért szarabbak a dobozos sörök, mert fém ízük van. Átveszik a doboztól kicsit.

mephi666 - Én is így voltam vele, mikor a telken melóztunk a haverokkal. Megittunk három óra alatt ketten egy tálcával, aztán mégsem rúgtunk be. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4) nincsisbéla válasza V.Stryker (#3) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Aha. Erre gondoltam már én is, de nem voltam benne biztos, csak abban hogy más ízen van a dobozosnak, és más az üvegesnek (dobozos szarabb) :)

Mentalita'

(#5) mephi666 válasza V.Stryker (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

én ezért iktatok közbe vodkákat, ha be akarok nyomni :DDD mellesleg ha vodkával kezdek, akkor nem érzem annyira a f*s ízét, ha olyan a sör

#6: általában a sör mellett vagyok én is, a tömény az inkább péntek meló után esik jól, amikor már vége a hétnek és esetleg nekiállok főzni valami pörköltet :DDD hagymapucolás előtt a legjobb 1-2feles és nem folyik ki utána a szemem... na meg, ha nagyon be akarok állni, akkor meg lehet pörgetni a dolgokat a vodka-sör kombóval

most a hétvégi termés 6amstel meg 7löwenbrau volt... természetesen akciósból mind :DDD 1-2 vodka csúszott még le... igazából különösebben nem éreztem, de itthon voltam, csináltam ezt-azt, közben lement 1-1 dobozzal

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) V.Stryker válasza mephi666 (#5) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Látod én pl abszolút nem iszom rövidet. Épp max egy kupica Unicum next vagy ilyen lightos fütyülősből, de csak épp egy kupica. A bort annyira nem szeretem, így nálam a sörvedelés marad.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.