Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ezzel egyetértek abszolút, pedig régen ez is jó ízű volt. Aztán hosszú idő után amikor megint ittam, nem ismertem rá az ízére. Egyszerűen ihatatlan, amikor legutóbb vettem alig bírtam lenyomni, visszatartottam a levegőt hogy ne érezzem az ízét, mint amikor valami rossz ukrán vodkát itatnak velem..

Más: Carlsberget nem óhajtod tesztelni? Az import sör, a kedvencem az összes sör közül, eredetileg dán mint a Tuborg, de ami hozzánk jön azt sajnos Lengyelországban gyártják asszem, és az sem olyan jó mint az eredeti dán.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2) total90


total90
veterán

Mivel nem magyarországi vagyok, így a balatoni nyaralásom alatt vagy 20 féle ott kapható sört kipróbáltam... nekem személy szerint ez a Dreher Classic volt a legrosszabb. Ez volt az egyetlen, amiből 1 pohárral ittam meg és a többi nem kellett. Nálam a No1. sör a Kozel, amit ott ittam, habár ha jól tudom az cseh sör...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) V.Stryker válasza Apollyon (#1) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Carlsberget tegnap ittam épp, csak nem voltam olyan helyzetben, hogy fotózzak meg írja. :) De jönni fog. :K

total90 : Nem tudom mikor voltál itt, de van írás a Kozel-ről is ha lentebb tekersz.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Micsoda Opeles hasonlat. :D

Egyébként szerintem is rossz, ráadásul drága is! "Sz@rt csak olcsóért" :D

Saját fotó 4ever! :D

Mentalita'

(#5) #56573440


#56573440
törölt tag

+1 Carlsberg teszt igénylésre. nem vagyok nagy sörös de szintén abban találtam meg amit szeretek :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.