Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Én is szeretem, amolyan kellemes ivósör... :) Egy kicsit (nagyon kicsit) a Szebeni Ászokhoz hasonlít. Azt kóstoltad már?

Köszi a saját képet, szerintem így sokkal pofásabb a bejegyzés. Mester :R :D

Mentalita'

(#2) baluka26


baluka26
veterán

Totally agreed.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3) V.Stryker válasza nincsisbéla (#1) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Örülök, hogy tetszik és így látjátok a dolgot. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4) darál0w


darál0w
Jómunkásember

régebben a Heineken volt az a sör, amit bármikor ugy ittam, hogy ez sör bazze...és abban az időben a Beck's nem volt jo...nagyon nem...most meg pont fordítva van...érthetetlen.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#5) Raucher válasza darál0w (#4) üzenetére


Raucher
tag

Még van 5 üveg Beck's söröm, ami legalább 3 éves. Már akkor ihatatlan volt, amikor megvettem.

Beck's történet:

Lassan tíz éve, hogy egy földszinti lakásban lakom. Felettünk, egy ötvenes évjáratú nő lakott egyedül, éveken át a felső lakásban.
Néhány éve kívülről lefestették az épületet, és egy festő ott ragadt a lakásban. Ez örömteli esemény volt mindenkinek, mert a szomszédasszony természete megváltozott. Az addigi konfliktus keresőből, elégedetté és konfliktus kerülővé vált.

A festő egyszerű emberként élte a mindennapi életét. A napi munka után, esténként jól esett néhány üveg sör, a nyári estéken.
Az egyik forró nyári estén csuklás szerű hangokat hallottam felülről. Beck's, Beck''s, Beck'ss, ..
Azóta elköltöztek, de megmaradt Beck's úrnak, ha néha összefutunk.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.