Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #21346560


#21346560
törölt tag

Azért megnézném, amikor valaki a reptéren az ölében tartja a laptopot, és mellette a székeken 1-1 ilyen monitorra "terjeszti ki az asztalt" :U

(#2) donmackó


donmackó
őstag

Ha legalább érintő kijelzős lenne akkor még meg is érteném a lényegét. Akkor lehetne egy tabletként használni, a laptop meg pihenne a tatyóban amég ez vezérli. De így semmi értelmét nem látom, mert manapság a legtöbb laptopnak nagyobb a gyári kijelzője mint ez. De ez csak az ény hülye felfogásom.

Release the cable hounds!

(#3) atike


atike
nagyúr

Nekem tetszik.Simán bevállalnék egy ilyet.

(#4) norbiamen


norbiamen
csendes tag

Ha nagyobb lenne(18-20)col, szaladnék megvenni, van egy 13.3collal egy ultrabookom, a solid edgehez jól jönne, pláne, hogy albiban lakom, még a táska aljába el is férne mikor hétvégente megyek haza. Ezt eltudnám képzelni.

(#5) Chrys_


Chrys_
addikt

Valami ilyesmit keresek egy ideje.
3 monitoros Eyeinfinity mellé kell nekem egy 4., kisméretű monitor. A kérdés az, hogy a Windows desktop erre az USB-s monitorra is kiterjeszthető-e? Persze nem Eyeinfinity: ezen a monitoron lenne pl. Teamspeak, rendszermonitorozó programok stb.

(#6) htc07 válasza Chrys_ (#5) üzenetére


htc07
addikt

Mint pl. ez vagy ez?

Windows desktopot nem terjesztesz ki rá, de monitorozni tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#7) Chrys_ válasza htc07 (#6) üzenetére


Chrys_
addikt

Sajnos ez nekem nem lenne jó, mindenképpen kell a win desktop rajta. Az Aquasuite programot is erre tenném.

(#8) nbg válasza htc07 (#6) üzenetére


nbg
senior tag

Mar bocsi, de ha ha nem tudod kiterjeszteni ra a desktopot, akkor mi ertelme lenne a monitornak?!
Vagy csak felreertelek?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#9) htc07 válasza nbg (#8) üzenetére


htc07
addikt

Monitorozni, mint angol szó, minek jelentése megfigyelni. :D

Ha megnézed a linkeket látod, hogy ki tud írni rendszerinfókat, meg kb. bármit, amit szeretnél rá "kijeleztetni".

(#10) nbg válasza htc07 (#9) üzenetére


nbg
senior tag

Ok, lesett, teljesen lyukra futottam: azt hittem, hogy a cikkben szereplo kijelzore gondolsz, arrol beszelsz, nem az altalad linkeltekrol... :B

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#11) nbg válasza Chrys_ (#5) üzenetére


nbg
senior tag

Az elodnel megoldhato egy kartyas konfigban, ha jol ertlemezem az utmutatot, szerintem ennel sem lehet gond:

"
Grafikuskártya-támogatás (Windows 8/8.1 /Windows Vista/Windows 7)

Windows Vista és Windows 8/8.1/Windows 7 alatt a DisplayLink szoftver szorosan
együttműködik az elsődleges grafikuskártyával. A DisplayLink támogatja és tesztelte az
összes nagyobb GPU szállítótól (Intel, ATI, NVidia és Via) származó szimpla grafikuskártya
(GPU) használatát PC-ben.

Az alábbi GPU-konfigurációk kompatibilitási problémákat eredményezhetnek
Windows 7 és Vista alatt bizonyos körülmények között:

 Kapcsolható grafika (ATI/Intel)
 Kapcsolható grafika (ATI/ATI)
 Kapcsolható grafika (NVIDIA/Intel)
 NVIDIA SLI SLI módban
Más GPU-konfigurációk (a következőket is beleértve) jelenleg nem támogatottak, ezért
Windows 8/8.1/Windows 7/Vista rendszerben nem működnek:
 Crossfire
 SLI nem SLI módban
Egyszerre több aktív WDDM 1.1 vagy WDDM1.2 grafikai illesztőprogram
"

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#12) SzaboZE válasza donmackó (#2) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ekkora kijelzőbe beférne a tablet elektronika is, felesleges lenne hozzá notit cipelni....

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#13) A`rpi válasza Chrys_ (#7) üzenetére


A`rpi
addikt

Veszel egy kis monitort, és még egy VGA-t,
vagy esetleg USB-s VGA-t kis monitor mellé,
meg is van oldva a probléma.

60 ezerből kivitelezhető, bőven, és akkor még stílusban hasonló megjelenítőt is tudsz vásárolni meglévő három mellé.

[ Szerkesztve ]

(#14) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

A fogyasztása komoly hátrány lehet akkuról...

Wasabi...

(#15) SzaboZE válasza Kronos3000 (#14) üzenetére


SzaboZE
addikt

Max 900mA lehet, annyit tud az USB3. Ez 4.5W.

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#16) A`rpi válasza SzaboZE (#15) üzenetére


A`rpi
addikt

Valóban, viszont, ekkora fogyasztás közel van
egy jobb mobil processzor "idle" fogyasztásához,
vagy egy ULV teljes igényét is kiteheti.

Szóval ha üzemidőről beszélünk,
nem elhanyagolható a megjelenítő fogyasztása.

[ Szerkesztve ]

(#17) james74


james74
csendes tag

Évek óta lehet FullHD-s USB 3.0-s monitort kapni, az ASUS már kijött vele régebben :)
[link]

(#18) SzaboZE válasza james74 (#17) üzenetére


SzaboZE
addikt

Állította valaki az ellenkezőjét? Attól, hogy valakinek van régebb óta, nem jelenti automatikusan azt ,hogy jobb is. Feltéve, ha egyáltalán ezért írtad, nem pedig reklámból.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#19) james74 válasza SzaboZE (#18) üzenetére


james74
csendes tag

Nem szántam reklámnak és azt sem állítottam hogy jobb, csak újdonságként hatott a megjelent hír címe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.