Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VoidXs


VoidXs
nagyúr

A mai napon ez a szolgáltatás egyszerűen nem működik sehol a városomban.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#2) adika4444 válasza VoidXs (#1) üzenetére


adika4444
addikt

És ma már megy? Melyik város?

üdv, adika4444

(#3) chakram6706


chakram6706
csendes tag

Sziasztok! Nekem egyszerűen nem megy a laptopomon beállítani. Állandóan vagy kér felhasználó nevet és jelszót, vagy azt írja hogy a win7 nem tud kapcsolódni! Ötlet? Üdv Tamás

Bivaly akku a király! WP19

(#4) freestailo


freestailo
őstag

Köszi, ez hasznos, mivel a hivatalos honlapon már nem találni a beállítások, legalábbis nekem nem sikerült. Ha valaki talál hivatalos linket szívesen fogadom!

(#5) Taoharcos válasza freestailo (#4) üzenetére


Taoharcos
aktív tag

Én sem találom. Eltüntették, de miért?

(#6) freestailo válasza Taoharcos (#5) üzenetére


freestailo
őstag

Nem tudom, de azóta volt hogy megtaláltam már, lehet csak hibás a weboldaluk. Egyébként is felesleges mert több gépen is próbáltam több regisztrált felhasználóval, de hiába végeztem el a beállításokat, nem működött a wi-free. Egyszer sikerült pár percet netezni vele, de másnap ugyan azon a helyen ugyan azokkal a beállításokkal, ugyanazzal a felhasználóval sem működött....

én nem foglalkozom vele már csak ha muszáj lesz.

(#7) Taoharcos válasza freestailo (#6) üzenetére


Taoharcos
aktív tag

Most megint előkerült a beállítós oldal a upc-nél.

(#8) freestailo válasza Taoharcos (#7) üzenetére


freestailo
őstag

teljesen random, ahogy a wi-free működése is...

(#9) Taoharcos válasza freestailo (#8) üzenetére


Taoharcos
aktív tag

Azon gondolkodok, hogy van-e a wi-free-nél prioritása a drágább előfizetésnek. Sikerült összehasonlítani két UPC-s előfizetést wi-free-vel. Egy Lenovo R500 olcsóbb előfizetéssel, és egy Sony M2 drágább előfizetéssel. Sajnos nem két ugyanolyan készülék, de szerintem a Lenovonak csak nem gyengébb a Wifije, A lényeg, a Lenovo R500 sokkal nehezebben és ritkábban csatlakozott fel. Ez vagy a két készülék wifije közötti különbség miatt, vagy az előfizetések között lenne prioritás?

(#10) freestailo válasza Taoharcos (#9) üzenetére


freestailo
őstag

Nagybátyámnak van 2 laptopja, egyiken w7 pro, másikon w7 enterprise, egyiken sem megy a wi free, cseréltek már benne wifi kártyát, wifi kártya drivert mindent, de nem megy. másik gép mellette simán használható vele...

(#11) customer114


customer114
senior tag

Helló,

Pár hétre UPC wifree használatára kényszerülök itthon és szükségem lenne hozzá egy kis segítségre.

A lakásban nincs upc-s "doboz" kb. eggyel alattunk lehet valahol egy (emeletes ház ugyebár), aminek a win7 szerint "jó" a jelerőssége (tehát csatlakozni is tudok hozzá), speedtest-el is hozza a 10/1 sebességet. A wifit egyébként egy TL-WN722N adapterrel veszem.

A problémám ott kezdődik, hogy sza-ka-do-zik, de elviselhetetlenül!! (főként jutubeot és szkájpot használnék, de ezek egyszerűen képtelenek kezelni a 2-3 másodperces megszakadásokat, amik van hogy 30 másodpercenként, van hogy 2 percenként, de pl. vasárnap szinte csak 20-30percenként vannak).

Ennek megoldására szeretnék bármilyen tanácsot kérni, azoktól(!) akiknek volt hasonló problémájuk és meg tudták oldani.

(AES->TKIP-t próbáltam, semmi haszna nem volt)
(alternatív, azaz menjek le és csengessek, hogy a sima, általuk előfizetett wifire had csatlakozzak pár napra, nem játszik)

Köszönettel,
customer114

(#12) HXY válasza customer114 (#11) üzenetére


HXY
addikt

Ha az eredeti tulaj túlterheli a routert, akkor ilyen.
Próbálj meg egy másik "UPC Wi-Free" routerhez csatlakozni!

(#13) adika4444 válasza customer114 (#11) üzenetére


adika4444
addikt

Annyi a baj hogy gyakran megújul az IP-bérleti ideje. A kapott IP-címedet állítsd be fixnek, úgy jó lesz.

üdv, adika4444

(#14) Taoharcos


Taoharcos
aktív tag

Volt már hogy sikerült megosztani egy laptopról, így egy wi free accounttal többen netezhetünk. De elég macerás a windows alatt megosztani, meg állandóan menni kell a gépnek. Valaki tud valami olyan access pointot ami meg tudja osztani?

(#15) zseniális19 válasza adika4444 (#13) üzenetére


zseniális19
csendes tag

Sziasztok,nekem is 1 percekre adja az IP-t a wi, beállítottam fixnek a kapott IP-t, de fél óra múlva korlátozott hálózat, a kapcsolat megszakadt és nem lehet újracsatlakozni, nálatok is hasonló a helyzet?

(#16) com


com
újonc

Itt egyszerűen meg van mutatva, hogy kell beállítani laptopon, Windows 7 alatt a UPC Wi-free
[link] :R

(#17) sylverdevil


sylverdevil
csendes tag

Sziasztok,

kb. 1 hete számomra használhatatlan lett PC-ről a szolgáltatás. Először Win10 update-et sejtettem a háttérben, de friss linux alól is csak kb. fél óráig volt jó a net. IOS/Android alól gond nélkül megy, másik PC-ről szintén - egyidejűleg max 3 eszközzel vagyunk rajta, szóval annak sem kellene gondot okoznia.

Járt már valaki hasonló cipőben? Ha igen, mi volt a helyzet feloldása?

(#18) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Hát nem nagyon megy a topik, de már nem tudok hova fordulni. UPC ügyfélszolgálat érdekes módon nem tud segíteni. :W Az upc oldalán leírtak alapján jártam el, de nem csatlakozik, mert nem biztonságos a hálózat. Ha futtatok a kapcsolaton egy diagnosztikát, azt írja hibának, hogy a wifi nem rendelkezik érvényes IP-konfigurációval. És nem javítja ki. A feljebb írt fix ip-s dolog sem segített.
Remélem tud segíteni valaki, mert két hónapig csak wi-free lehetőségem van és nem tudom kihasználni. :O
:R

(#19) ddsteel válasza sylverdevil (#17) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Nálam is ez van, megoldást én is keresek. WIN10 laptopról eddig simán ment, hétfőtől egyszer sem akar felcsatlakozni a wifreere. Androidos okostelóról, MacMiniről simán felcsatlakozik. Nem tudom, mi lehet a hiba....

[ Szerkesztve ]

(#20) Nataniel válasza ddsteel (#19) üzenetére


Nataniel
senior tag

Hasonló.... win10, tablet... csatlakoznél, adatok... újrakéri...beirom,újrakéri....beirom,újrakéri...makd nagynehezen amikor lenyeli,közli a win,h nem lehet a hálózatra csatlakozni...
Elötte azzal szórakozott hogy nem volt net a wifreen....
Irtam upcnek, közölték h nem tudnák garantálni a müködést,meg nem látnaj rá,mi a hiba....

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#21) thefatallol


thefatallol
újonc

üdv, nekem az lenne a problémám, hogy a fixIP használatakor is előferdül hogy az ip-bérlet lejár és csak a lecsatlakozás újracsatlakozás oldja meg persze ez 1-2 percig is eltart, nagyon zavaró :( van e esetleg véglelges megoldás? :) :R

(#22) mályva


mályva
aktív tag

Sziasztok.

IOS-en iphone 7 plus szeretnék csatlakozni we-free hez de egyszerüen sehogysem engedi.
Folyamatosan azt írja hogy helytelen jelszó..a jelszó természetesen tökéletes.
El sem jutod addig, hogy azt a globális tanúsítványt kérje..
Tudtok segíteni IOS-en hogyan lehetne beállítani?

Előre is köszönöm

Megbízhatóságom: 207 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#23) erebus válasza mályva (#22) üzenetére


erebus
tag

Szia!
Sikerült megoldanod a problémát? Nekem egy iPhone 6S-sel pontosan ugyanez a bajom. Hibás jelszót ír ki csatlakozáskor, pedig a jelszó biztosan jó.

(#24) bandy13


bandy13
aktív tag

Hali!
Sikeresen aktiváltam a wi-free felhasználót és jelszót. Jó is volt pár napig most meg Azonosítás probléma hibára hivatkozva nem lép fel pedig nem módosítottam azóta semmit. Új jelszót is adtam már neki de nem oldotta meg a problémát. UPC oldalon aktív a jelszó, azaz el kellene fogadnia. Mi lehet a probléma ?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv András

(#25) cirkus


cirkus
aktív tag

UPC-s router admin beállítás felületen hogy tudom előcsalni az eltünt port forwarding menüt ?
"F12" gomb nyomása után kell a jobb oldalt megjelenő szerkesztési felületen beírni a port forwardingot valahol, és így a menünek meg kellene jelennie... korábban találkoztam vele már valahol...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.