Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lsc


lsc
nagyúr

A pcx nyereményjátéknál a felsoroltakat értékelték, nem azok voltak a nyeremények.

Hogy on is legyek, az az acer noti adatok alapján nem is rossz, kíváncsi lennék a hűtés hogy bírja.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#2) Luck Dragon

Szép a külleme az Acer notebookjának.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) thomeef


thomeef
őstag

Ezek a 21:9-es monitorok nagyon csábítóak, remélem rövidesen ésszerű határokon belül lesz áruk is, és akkor lesz mire cserélni a "kis" P2414H-t :DDD Mondjuk az tuti hogy nem Asus, és nem gamer monitor lesz, az Lg 21:9-es felhozatala nagyon szimpatikus :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#4) Timer


Timer
veterán

A MyKronoz-nál vigyázni kell a WP támogatással. Nemrégiben még pont arra nem volt jó, amire igazán nagy szükség lenne már a WP piacon: nem jelezte sem a bejövő hívásokat, sem az értesítéseket. Az, hogy telefonon tudom szemlélni, mennyit léptem aznap, nem nagy trüváj, bármelyik olcsó Fitbit megoldja. A hívásértesítés már más tészta, azért elég mélyen a zsebbe kell nyúlni, ezen a terepen jönne jól egy olcsó versenyző, hogy leverje az árakat.

(#5) gabriel26 válasza thomeef (#3) üzenetére


gabriel26
tag

iPon-nal van ket meretben LG 100 papir alatt.

(#6) -szabi- válasza thomeef (#3) üzenetére


-szabi-
őstag

Úgy legyen.
24" feletti monitorok árai nem igazán akaródznak csökkenni.

(#7) thomeef válasza gabriel26 (#5) üzenetére


thomeef
őstag

Ha megnézed a cikkben lévő 21:9-es asus-t, akkor látod hogy 34", 3440x1440-es felbontás. So én valami ilyesmit szeretnék, nagyon dícsérik ezeket a paneleket, és a méret+felbontás is ütős, de szerintem csak 2-3 év múlva :)

(#6) -szabi Minden csak idő kérdése...

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#8) pusszycat válasza Luck Dragon (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Azért a belseje sem megvetendő...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) Beri78


Beri78
őstag

Ezek az asus monitorok nagy szepek. Kicsit mehetne lefele az ar....

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#10) Duree


Duree
veterán

Az Asus monitorok valóban nagyon szépek,hátrányuk a G-Sync és a nagyon magas ár.

duree54

(#11) Borbeee87


Borbeee87
csendes tag

Ezeknek a monitoroknak biztos van értelme?
Brutális az ára, cserébe biztos jók, de milyen vas kell ahhoz a 165 Hz-hez 1440p meg 2160p felbontáson?

(#12) gabriel26 válasza thomeef (#7) üzenetére


gabriel26
tag

Persze lattam, hogy nem egy kategoria..... viszont nemregiben nemetbe egy media marktba voltak kipakolva ilyen monitorok es eszmeletlenul jol neztek ki, kepminoseg es minden mas szempontbol

(#13) CactuS válasza thomeef (#3) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem a 29"-os freesynces LGm van, én nagyon nem bántam meg, hogy váltottam erre a képarányra.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#14) jedis válasza CactuS (#13) üzenetére


jedis
senior tag

+1

Nekem is már több mint egy éve, egy 29-es LG-m van , igaz csak 2560x1080 -as felbontású, de nekem minden téren hozza a tökéleteset ( film; net; game )

más:
"akárcsak a két 8+2 tűs csatlakozóban végződő grafikus kártyás köteg"
6+2 lesz az ;) :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#15) Tsebacsi válasza jedis (#14) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem furcsa az a képernyőarány? Sima böngészésnél nem rossz hogy tényleg csak középen van egy vékony sáv a többi kihasználatlan terület? Vagy már dupla osztással csináljátok?

Erre gondolok pl. Megoldható? Könnyen használható?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#16) thomeef válasza Borbeee87 (#11) üzenetére


thomeef
őstag

Csak idő kérdése, és lesznek majd értelmes áron is :) Már nagyon rég leragadt a monitorpiac a 24" full hd szinten, lassan tovább kell lépni : :DDD

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#17) davidsone válasza thomeef (#16) üzenetére


davidsone
addikt

ja elég idegesítő lehet a nem mindig támogatott 21:9 egy fél millás monitornál :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#18) jedis válasza Tsebacsi (#15) üzenetére


jedis
senior tag

Igen, van egy PBP menüje a monitornak, ami lehetőséget ad, két külön bemenet egyidejű megjelenítésére úgy ,ahogy az az általad linkelt képen van. De én csak úgy szoktam kihasználni a 21:9-et, hogy két böngészőt "manuálba" egymás mellé rakok ( ugyan úgy ahogy a linkelt képeden ), és az ölemben ülő 3 éves fiam, az egyiken nézi a gyutubon a TomPetit, a másikon meg apa irkálja a f.szságait a PH-n . :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#19) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Ez a Toshiba SSD elég jónak néz ki.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#20) Egzee


Egzee
őstag

az egész jó gépem kevesebbe kerül újonnan mint ezek monitorok bármelyike... vicc!

(#21) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

DeepCool táp egy sok száz ezres konfigba.... gratulálok....700W-os Xilence táp 19500ft-ért.... mintha bulvár híreket olvasnék..... van aki pénzt ad ilyenekért?
A SanDisk Z400s -el régóta szemezgetek,rosszat még nem olvastam,amit láttam tesztek se rosszak,az ára is megy egyre lejjebb,jó lenne egy ph-s teszt a ma kapható olcsó ssd-k többségéről.

Wasabi...

(#22) M107


M107
addikt

:R

Foramax Intel Game Premium PC DDR4 V4

Bruttó 230.000 Ft jön ki ház+táp nélkül jó legyen benne a táp de egy sokkal jobb ctg 600 17000 Ft Br
247.000 Ft, 299.000 Ft :Y Túlárazott.
+ I7 minek hozzá a legerősebb komponens, Gtx 4 GB 960 mellé akkor inkább, I5 GTX 970 vagy R9 380 4GB esetleg, de akkor már tényleg 300 ropi felett vagyunk 8 GB R9 390.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#23) Olajka02 válasza Kronos3000 (#21) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Iponon pont volt egy ilyen összehasonlító teszt a napokban (kb 15-20 ssd), nézz utána.

(#24) Kronos3000 válasza Olajka02 (#23) üzenetére


Kronos3000
senior tag

kösz :R

Wasabi...

(#25) Scholes9 válasza thomeef (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Semmi gond nincs az Asus monitornal :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#26) zsola32


zsola32
őstag

örvendetes, hogy mennek lefelé az SSD árak.

nekem is van 2 Samsung ha jól számolom pont 2szeres áron vettem (128gb)

(#27) krealon


krealon
veterán

Nem veletlenul ilyen olcso a A Toshiba Q300 SSD.
Az uj 3bit/cella (TLC) sokkal kevesebb irasi ciklust visel el, mint az MLC-s elodei, radasul a teljesitmenye (a folyamatos atviteletol eltekintve) pocsek.

Operacios rendszer ala rossz valasztas. Adattrarnak, nagy fajlokhoz "elmegy", viszont adattarnak egy HDD koltseghatekonyabb.
Szoval csak ovatosan a budget kategorias SSD-kkel, mert az nagyon beszedes, ha valaminek csak egy parameteret emlitik meg (ar).

(#28) MrPetya19 válasza krealon (#27) üzenetére


MrPetya19
addikt

Pont, hogy nagy fájlokhoz nem jó.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#29) #95590400 válasza krealon (#27) üzenetére


#95590400
törölt tag

szerintem fusd át még egyszer, amit belinkeltél.

(#30) Restless19


Restless19
tag

Én is szívesen cserélném a PLS paneles 27" Samu monitor/tv-m de 4kilo az 4kilo a TN paneles gamer monitort meg inkább hagyjuk nem hiszem hogy ennyivel drágább az ips panellel szerelt változat :)) :))

Mentally sick, I'm meant to be rich But I'm the opposite, I pop the 5th and empty the clip No smile and the fucked up grin Profile with the scuffed up timbs Past the point of no return Blast the joint, ignore the burns Lost contact with reality Psychosis who the fuck wanna battle me!

(#31) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

200k fölött egy fostos tn panelért, lulz.
Lehet 36436173 Hz, meg akármilyen sync, 40gigapixelen, ez akkor is lulz szerintem. :DDD
Iiiigen, tudom, tn jobb gamer monitornak a válaszideje miatt, de mégis, meh

(#32) Restless19 válasza FoxiestFox (#31) üzenetére


Restless19
tag

biztosan van már IPS-be is olyan aminek jó a válasz ideje de még nyugat europai pénztárcával is sok lehet az ára ;]

Mentally sick, I'm meant to be rich But I'm the opposite, I pop the 5th and empty the clip No smile and the fucked up grin Profile with the scuffed up timbs Past the point of no return Blast the joint, ignore the burns Lost contact with reality Psychosis who the fuck wanna battle me!

(#33) Scholes9 válasza Restless19 (#30) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jogos, mondjuk ugye aki nem játszik, az egyértelmű, h nem TN-t fog venni :) Bár, ha játszanék sem TN-t vennék az tuti :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#34) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Ezek szápek jók.Igaz csak olvasni,képet nézni tud a legtöbbünk.Lévén mind-mind meghaladja még az éves megélhetési Kts-get is fenticuccokára! Ezek nem a NÉP napi szin ten éldegélök nek szánt valamik.Gazdagékat meg eddig sem az ÁR árdekelte.Azért kellenek ezek is,hiszen nem mindenki Csoro kis nagy gazdag emberkékböl állo hazánkban.((hajrá rokon-mutyis föal vezetök)9 :DD

föolvaso

(#35) Olajka02 válasza Restless19 (#32) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Tessék...
[link]

(#36) Restless19 válasza Olajka02 (#35) üzenetére


Restless19
tag

:) majd ha lesz Gsync-be is ( vagy lehet hogy már van ) és használtan jó áron hozzá lehet jutni cserélve lesz de elsőnek a pascalos gpuk-ra várok

Mentally sick, I'm meant to be rich But I'm the opposite, I pop the 5th and empty the clip No smile and the fucked up grin Profile with the scuffed up timbs Past the point of no return Blast the joint, ignore the burns Lost contact with reality Psychosis who the fuck wanna battle me!

(#37) Olajka02 válasza Restless19 (#36) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Na arra én is kíváncsi leszek! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.