Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Must have kategória :Y
Remélem nálunk is beszerezhető lesz :K

na jó, csak vicceltem :P

Ezt vajon Kojima dobta össze unalmában 2 MG rész közt :F :DDD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2) #57638400


#57638400
törölt tag

Én nagyon szerettem a PS2-es verziót. Ez kevésbé tetszik, mert nem olyan majdnem felülnézetes, mint az volt. De nekem semmi bajom vele, sőt. Ízlések és combcsontok.

(#3) Xelloss


Xelloss
aktív tag

Hát... elég egyedi... :DDD

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#4) haxiboy


haxiboy
veterán

Te jó isten ez micsoda? Ez elég igénytelen már bocsánat. És most jöhettek azzal hogy csináljak jobbat ha nem tetszik...de ez?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#5) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Wat?! Ezt mi?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) oriic válasza haxiboy (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy szó. Japán. :D Gondolom ezzel sok mindent mondtam. :) Ott ennek állítólag kultusza van. Állítólag. ;]

Live-Die-Respawn

(#7) XharX


XharX
aktív tag

Nafene, mégiscsak lesz jobb játék PS3-ra a the last of us-nál ;]

(#8) TeeBee73


TeeBee73
addikt

A második ellenfél apukája:

Mondjuk, őt Néma Bob egy dezodorral simán lenyomta. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9) Zedz


Zedz
addikt

2014-ben ilyet kiadni PS3-ra... :DD

(#10) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lemaradt egy "S" betű a címben.
Bár a videót elnézve ha "S" betű lennék, én sem szívesen szerepelnék egy ilyen cikkben :DDD

Zedz Ha Tetrisre adnák ki se érne egy forintot se ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Sub-ZeRo válasza Zedz (#9) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azért csinálják, mert ezt valaki meglátja, meg a ps4 grafikáját, mindenki a ps4-et fogja venni. Mert ott jobb graf. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) Zedz válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Zedz
addikt

Belegondolva igazad van. Önbizalommal teli fejlesztő csapat lehet! :D

(#11) Sub-ZeRo: Csak rá kell nézni az AC Unityre. ;] ;]

(#13) Sirandrish válasza Zedz (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem úgy vannak vele hogy Japánban az emberek azon a kis résen(szemük) úgy sem látják hogy mennyire borzalmas :DDD

megjegyzés: nincs bajom a Japánokkal, de a poén miatt el kellett durrantanom :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Ezt most akkor egy Mortal Kombat Godzilla Edition lesz? :DDD

06-3o/9759I39

(#15) james001


james001
veterán

Jó lesz ez. Nincs ízlésetek ;] Amúgy Japánban tuti siker lesz,ott minden Godzilla-val van tele az animék mellett.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#16) Sirandrish válasza james001 (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aki ezt megveszi az egyből mehet a mesteréhez levágott kisujjal a bocsánatáért esedezve :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Elims válasza james001 (#15) üzenetére


Elims
veterán

Így van!Ott biztos siker lesz! :-)
Én vhogy nem bànom,hogy felénk nem jelenik meg.

(#18) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Oké. Oké. Ezt a videót inkább meg sem nézem, mert rekeszizombántalmakkal nem akarok az intenzívre kerülni ;]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#19) vhw


vhw
addikt

Ez egy ilyen ingyenes böngészős flash játék lesz igaz?
Ja várj...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#20) Garada válasza Xelloss (#3) üzenetére


Garada
őstag

A maga rusnya módján. :DDD

(#21) Xelloss válasza Garada (#20) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Ez már művészet öcsém. :DDD

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#22) fityesz9


fityesz9
tag

Most kaptam a hírt, hogy azért csak ps és nem pc, mivel a minimum igénye a gyönyörű grafikának egy gtx980 lenne, meg a 2 év múlva megjelenő csúcs intel processzor. :DDD
Különben lehet ezzel akarják átterelni a jónépet, ps4re. :))

Garrus, am I your dirty little secret?

(#23) xmaas


xmaas
őstag

No comment :U

(#24) maross


maross
veterán

tudnam hogyha ez ilyen szar, raadasul soha nem fogjuk latni, miert kell minden elozetesnel feltenni hirkent..

[Re:] Újabb Godzilla előzetes érkezett
[Re:] Újabb előzetesen a Godzilla játék

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#25) Sanyi19


Sanyi19
őstag

1:50 nél mekkora bug. :DD

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#26) oriic válasza maross (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért ne? Szerintem senkit nem zavar, és nem is ez hozza meg az oldalnak a letöltéseket... :) Akit nem érdekel, ignorálja. :) Ez inkább érdekességnek fogható fel.

Live-Die-Respawn

(#27) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Miéééééért?! És ha miért, akkor miért ez? :N

[ Szerkesztve ]

(#28) Sirandrish válasza maross (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már nem azért de én emiatt a játék miatt gondolkodom egy japán PS3 beszerzésén, szóval én hálás vagyok a Gamepodnak és Oricnak hogy segítenek a döntésben. Még 1-2 ilyen videó és biztosan sikerült elöntenem.

;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) Zedz válasza Sirandrish (#28) üzenetére


Zedz
addikt

Rendelhetnénk együtt? Úgy olcsóbb lenne a kiszállítás! :))

(#30) Sirandrish válasza Zedz (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze...remélem lesz limitált Duo pack egy életnagyságú Godzilla szoborral mert akkor én azt kérném :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31) atike


atike
nagyúr

....ez.... rettenet....

Nincs ez kissé elmaradva 6-8-10 évvel? :U

(#32) Zedz válasza Sirandrish (#30) üzenetére


Zedz
addikt

Jól van akkor szólj és egyből utalom neked az összeget.. jajj alig vágom! :C

(#33) Sirandrish válasza Zedz (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azon gondolkodtam hogy ha előrendeljük akkor hamarabb tudnánk elkezdeni gyakorolni.
Aztán csak napi 20-22 órát kellene gyakorolnunk és még milliomosok is lehetnénk, mert ez 100000% hogy a megjelenést követően nem sokkal a világ legjobban szponzorált e-sportjává növi ki magát :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) Zedz válasza Sirandrish (#33) üzenetére


Zedz
addikt

Írni kellene levelet a nagyobb rendezvényszervezőknek, hogy vegyék bele az e-sport címek közé. Ha lesz 2v2, akkor jelentkezünk együtt? :) Munka helyett is egész nap a fenti videót tanulmányozom. Profi akarok lenni!

(#35) Sirandrish válasza Zedz (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is így gondoltam. Munka? MUNKAAA?? Hát dolgozzon aki szegény...meg aki nem pró a Godzillába.
De mi azok leszünk és végigalázzuk a világot.

Nem kell írni...megjelenést követően majd önálló életre kél a kultusz és intézkedik magától. Mire kettőt pislogunk már világkupákra hívnak majd minket.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ti nagyon készek vagytok. Itt a hétvége mi? :D

Live-Die-Respawn

(#37) Zedz válasza Sirandrish (#35) üzenetére


Zedz
addikt

Előre sajnálom a Blizzard, Valve címeket. :( Esélyük sem lesz megmaradni egy ilyen mellett. Gyűjtőit vesszük akkor? :)

orichalcos Csatlakozz, add át magad az életérzésnek. Hátha lesz 3v3 is! ;]

[ Szerkesztve ]

(#38) Sirandrish válasza Zedz (#37) üzenetére


Sirandrish
legenda

Blizzard lehúzhatja a rolót..a Valve meg szerintem érezte a változás szelét..ezért nem is adta ki a Hl3at..minek? Csak porosodna a boltok polcain.

Hát gyűjtőit persze. Végül is a jövőnkről van szó..most nem fukarkodhatunk. :N

Lesz 3v3...de az majd csak a DLCk után amikor jönnek az új karakterek mint pl a

Monkey Godzilla

Én már alig várom..nagy kedvenc.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39) Zedz válasza Sirandrish (#38) üzenetére


Zedz
addikt

Teljesen igazad van, lehet még ma fel kellene mondanom, és ennek szentelnem az életem. Az Apple zombik hozzánk képest tudatos vásárlóknak tűnnek majd. Lehet még a szobámat is Godzilla szürkére festem! :Y

(#40) Sirandrish válasza Zedz (#39) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha ma nem is akkor holnap. De akkor ma legalább 475ször nézd meg a videót és elemezd a mozgását a lényeknek.

Amúgy már leborulok a székről a sok baromság miatt :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41) Zedz válasza Sirandrish (#40) üzenetére


Zedz
addikt

Szerintem írok egy levelet a készítőknek, hogy küldjék át a játék motorját. Leszögezem, hogy nem másolási célra, de egyszerűen nem bírom ki a játék fizikai motorjának ismerete hiányában. Tudnom kell ezeket a bonyolult számításokat, hogy a legjobb lehessek. Majd írok egy doksit, megosztom veled is, és lábunk előtt fog heverni az egész világ!

Közben végeztem a tetováló szalonban. Eredmény:

(#42) atike válasza Zedz (#41) üzenetére


atike
nagyúr

Ez mid? :DDD

(#43) Sirandrish válasza Zedz (#41) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah igen azzal nagy előnyre tehetnénk szert ami eleinte jól jönne. Utána meg már úgy is jobban leszünk mindenkinél.
A tetkó nagyon ütős lett..én épp egy ilyen jelmezt vadászok a neten. Ha belefutnál egybe értesíts..a pénz nem számít.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44) Zedz válasza Sirandrish (#43) üzenetére


Zedz
addikt

Én már megejtettem a vásárlást! Vettem pár dolgot karácsonyra, bár így a család nem kap semmit, de megértik majd ha látják a rengeteg milliót amit ezzel fogunk csinálni!

Kezdésnek ajánlom ezt. Aztán vettem egy ilyet is. De alváshoz és otthonra ezt fogom viselni.

Egyszerűen nem tudom hogy élhettem eddig Godzilla nélkül .... :F

(#45) Sirandrish válasza Zedz (#44) üzenetére


Sirandrish
legenda

A család majd megkapja ha befutunk. A kéz egyébként király, de nekünk tovább kell majd fejlesztenünk hogy behajlíthatóak legyenek az ujjai hogy tudjuk ebbe is fogni a kontrollert. A fej hasznos mert azzal majd megtudjuk rémiszteni az ellenfeleinket.

A pizsi meg....verhetetlen...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46) Zedz válasza Sirandrish (#45) üzenetére


Zedz
addikt

Úúúú tényleg, nem is gondoltam a kontroller fogásra. Na de! Mi lenne ha megtanulnánk gyorsan PS3 játékokat fejleszteni, és a PS Move-val felvértezni a játékot? Természetesen... ingyen! Aztán csak megfogjuk a kettő fagyit, és úgy ütlegeljük magunkat előre a világhírnév felé! Én már töltöm is a fejlesztőkörnyezetet...

(#47) Sirandrish válasza Zedz (#46) üzenetére


Sirandrish
legenda

De valahogy rá kommunikációra kell bírni a kinectet is ami ugye az egész testünket leköveti, mert akkor lehetne a nagy Godzillával triplaszaltós leszúrt rittbergereket nyomatni :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48) saelin


saelin
veterán

Gyereknap van vagy mi? :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#49) Zedz válasza Sirandrish (#47) üzenetére


Zedz
addikt

Aztán a végén csak mi ketten vesszük meg a játékot ... :DDD

(#50) Sirandrish válasza Zedz (#49) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor tuti mi leszünk a legjobbak :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.