Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Tököm ki van már az óvodás ubi butított játékokkal. Túl nagy rizikó lenne befektetni egy értelmes, komoly POP játékba? Two thrones óta nem volt komoly játékuk.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) james001


james001
veterán

Elmehetnek a búsba,most már kérünk egy normális 3D-s PoP-ot :((( És legalább olyan jót mint a Sands of Time vagy Forgotten Sands.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) batman91


batman91
őstag

Minden játékfejlesztő cég elhülyül vagy mi?

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#4) athomi


athomi
veterán

Trilógia óta nincs egy normális POP.

(#5) Plazmacucci válasza athomi (#4) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én egy Warrior Within HD remake-nek is örülnék. Full HD alapból, nagy felbontású textúrák, bugmentesítés.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) Konczi06


Konczi06
tag

Remélem nem szúrják el, és alkotnak végre egy normális POP játékot :)) Ideje lenne. Kedved is kaptam egy kis Warrior Within-hez. :D

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#7) batman91 válasza Konczi06 (#6) üzenetére


batman91
őstag

Te olvastad a cikket? Ez minden lesz csak nem normális.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#8) Slystyle


Slystyle
őstag

Már felcsillant a szemem a címet olvasva, de mikor megláttam, hogy 2D... :(

(#9) trufa12 válasza Slystyle (#8) üzenetére


trufa12
addikt

+1

Nem értem mi van itt.... haha még 2d... 2014-ben kinek kell ez már úgy őszintén ?????

am más téma kicsit de mégis ide tartozik, addig voltak jó játékok míg a nagy filmes emberek is közreműködtek....

Lásd (medal of honor első pár része...) Ryan közlegény megmentéséből táplálkozott, spielberg is közre működött ....
Call of duty szintén kb elit alakulatból ....
Brothers in arms is....

Azért hoztam fel ezeket mert a moha-cod lett a legjobban leölve ....
Pedig megvolt a hangulat...

Csak hát már ötletük nincs mit kellene alkotni , a játékos tudja mi kellene neki csak ahogy mindig beszéljük nem az igazi gamerekre koncentrálnak akik már idősebbek hanem a mostani 1x évesekre azoknak meg mind1....

Had élhessék át ugyan azt amit mi régen.... csak mi meg nem akarjuk átélni újra meg újra....
Jó lenne már valami forradalmi de arra várhatunk még pár évet....

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#10) Slystyle válasza trufa12 (#9) üzenetére


Slystyle
őstag

A sok mobil őrültnek... Sajnos egyre nagyobb kereslet van a mobil játékokra és gondolom az Ubisoft most a nagyobb bevételre pályázik. Bár nem mintha mondjuk PC/konzolon nem lenne bevételük egy új PoP játékkal, de annak nagyobb is a fejlesztési költsége, hosszabb ideig tart a fejlesztés, a végén pedig mikor csődöt mond a játék eladások terén, akkor jön a warez hibáztatása.

(#11) trufa12


trufa12
addikt

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#12) trufa12 válasza Slystyle (#10) üzenetére


trufa12
addikt

Egyértelmű hogy a bevételt nézik ...
Az igaz mondjuk aláírom könnyebb volt régen pont ide vissza kanyarodva mikor a 2d-ből jöttünk szépen a jobb 3d-s játékok irányába....
de nem hiszem el hogy nem tudnának jó játékot készíteni, szarok én már az egyedi sztorira , felőlem jöhet ugyan az mint régen csak olyanra meg csinálnánk hogy az ember álla leszakadjon .

Magamból kiindulva sztorit én sem igazán tudnék kitalálni újat... annyi mindent ellőttek már...
De játék mechanika terén meg textúra minőség lenne mit bedobni csak azt meg nem akarják mert ha azt is betolnák már most akkor tényleg nem tudnának utána mihez kezdeni .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#13) Slystyle válasza trufa12 (#12) üzenetére


Slystyle
őstag

Sztorival se lenne gond szerintem, fantázia világokat nem túl nehéz összehozni és hozzájuk egy közepes-erős történetszálat. Kreatívak, de sajnos mára már idáig fajult a játékipar, hogy előbb a bevétel, utána pedig a játék minősége. Természetesen itt is vannak kivételek. :)

(#14) moli.hu


moli.hu
őstag

"""mozgásának animációjára komoly hangsúlyt fektetnek, külön kezelik majd az egyes testrészeket"""

pfff...

(#15) DigitXT válasza trufa12 (#11) üzenetére


DigitXT
félisten

El kell kezdeni elölről.:D (PoP sorozatot meg lehet nyomni "maratonban"...:D)
Ill. lehetne - ha normálisan támogatnák a Full HD kijelzőket, szóval egyetértek
az előttem szólóval: "HD kiadást" nagyon megérne a dolog, szerintem is.:R

(#16) trufa12 válasza DigitXT (#15) üzenetére


trufa12
addikt

Megérne 1 jó hd kiadást ... de nem olyat amibe bele nyomják hogy 1920x1080 v 1200

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#17) DigitXT válasza trufa12 (#16) üzenetére


DigitXT
félisten

Nyilván jó lenne a nagyobb felbontáshoz skálázni a textúrákat, meg a modelleket. A T2T-ben kifejezetten baltaarcú volt a főhős, nem beszélve a bandzsa Farah-ról.:D Szóval igen! Támogathatná a szélesvásznú módot HORIZ+ szinten, és lehetne jobb (sokkal jobb, tekintetbe véve, hogy majd' 10 év eltelt) karaktermodell/részletesség. Maga a játék meg maradhatna ugyanaz, bár a SoT-ban kicsit unalmas volt a csata: esetleg a harcrendszert a WW-ből megkaphatná az összes rész, a SpeedKillt meg kidobhatnák a T2T-ből, mert idegesítő. De nem kívánságműsor: semmi nem lesz.:( Szerk: meg persze néhány bugfix, ami itt ott elrontotta a játékélményt.:))

[ Szerkesztve ]

(#18) Konczi06 válasza batman91 (#7) üzenetére


Konczi06
tag

Öszinte legyek nem, mert munkahelyen vagyok és korlázotva vannak a megnyitható weboldalak. Így a kommenteket olvassva, hogy 2D lesz, stb. Hát húzzák le magukat a wc-n :D

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#19) MageRG


MageRG
addikt

"Sztorival se lenne gond szerintem, fantázia világokat nem túl nehéz összehozni és hozzájuk egy közepes-erős történetszálat."
Ehhe. Szerintem szabadalmaztasd a módszered. :)

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#20) DigitXT válasza MageRG (#19) üzenetére


DigitXT
félisten

(#21) myckey


myckey
veterán

tényleg egy jó kis HD feldolgozás jöhetne.
mint "most" a Fable nek is kijött.bár hagy némi kívánni valót maga után,de fanok tuti rácuppantak.

basszák meg a ratyi 2D akármijüket. :W

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#22) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Tessék végre valami új IP-t kitalálni kedves Ubisoft, EA, Activision, Capcom, Konami és stb!!! :W

(#23) Steve1207 válasza Slystyle (#13) üzenetére


Steve1207
veterán

A Dallas-ból ismert Pamela álmodta módszer pl? :D

Nagy csalódás, hogy 2D, a Classic se ért sokat, mindenki örült, hogy hú de jó a régit látni, de ezek már nem adják vissza azt az élményt. Tény, hogy szükség van a stílusra, mert ritka, viszont nem a nagy nevekkel kellene már ezt eljátszani, hihetetlen, hogy egyik cég se kreatív, csak a legtöbb eszközre való portolási lehetőséget nézik, hogy megszedjék magukat. Nekem nagy kedvencem az összes 3D-s ugrabugra POP, ezt is várnám el, ha már hanyagolták ennyi ideig.

[ Szerkesztve ]

.

(#24) huskydog17 válasza mentoloshypo (#22) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Az elmúlt időszakban pont az Ubi készíti a legtöbb új IP-t.
Watch Dogs, The Crew, The Division, Child of Light -> mind új IP (2012-ben indult még az I Am Alive és a Rocksmith)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#25) mentoloshypo válasza huskydog17 (#24) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ebben igazad van, de ennek ellenére (vagy talán éppen ezért) nem értem miért kell újfent egy ezer éves sorozatot feléleszteni, ezt teszi mindenki már unalmas... Új generációnál az (lenne) a természetes, hogy új játékokkal árasztanak el minket, kihasználva az új hardverek erőforrásbeli többletét. Persze lehet csak én vagyok túl naiv! :P
Egyébként nem véletlenül soroltam fel a Ubi mellett a többi nagy kiadót.

(#26) trufa12 válasza mentoloshypo (#25) üzenetére


trufa12
addikt

A pop-al nincs semmibaj én szívesen játszottam mindig is, csak jót adnának ki....

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#27) Slystyle válasza MageRG (#19) üzenetére


Slystyle
őstag

Ezzel nem arra céloztam, hogy fogják meg és dobják össze 2 hét alatt, hanem arra, hogy szerintem rendelkeznek annyi kreativitással, hogy egy új környezetet és sztorit készítsenek a PoP-nak.
A HD-sított játékokból meg már szerintem éppen elég van. Természetesen kedvezzenek a régi motorosoknak/fanatikusoknak is, de ugyanakkor a jelenlegi játékos generáció igényeinek is megfeleljen az összkép.

(#28) ldave


ldave
félisten

UbiArt játékok jöhetnek minden mennyiségben, fantasztikus egy engine.

A Slime draws near! Command?

(#29) Xaels válasza Slystyle (#27) üzenetére


Xaels
félisten

Csináltak neki már egyszer egy új történetet és látványt (2008 illetve sokáig Prodigy néven futott és szerintem a történet és a látványvilág nagyon jó volt) azután visszakanyarodtak a SOT vonalhoz és kiadták az "ékrész" Forgotten Sands-et ami szvsz nem tudott lekötni már igazán, nem volt meg a varázsa.

Magam részéről mai napig nagy 2D platformer fan vagyok és szívesen veszek bármi igazán jót ebben a műfajban. A Rayman szériának is nagyon jót tett, hogy visszatértek az alapokhoz. Persze ettől függetlenül a Warrior Within-ből kéne egymodern motorra átírt változat, de ne csak szimplán HD-sítsék fel, hanem rajzolják újra részletesen a textúrákat és a mozgásokat is kicsit tegyék részletesebbé, ha nem 1-2 plusz fizikai effekt is megdobhatná.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30) batai15


batai15
félisten

2d ? Ugy látszik ma már egyre kevesebb minőségi játékot kapunk...
Ezért is nem kockulok anyit

(#31) Xaels válasza batai15 (#30) üzenetére


Xaels
félisten

Rayman Legends és Origins? 2D és még is jó, minőségi és szórakoztató.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32) ldave válasza batai15 (#30) üzenetére


ldave
félisten

Mi köze a 2D-nek a minőséghez? :F

A Slime draws near! Command?

(#33) melega


melega
őstag

Olyan kéne ami akkora sikert arat mint a Sands of Time trilógia, vagy amit hallok olyan játék ami a Warrior within irányvonalát követi.

Ahhoz vissza kéne menni az lapokig hogy ne olyan elszúrt játék legyen mint a Forgetten sands.
Legalább is a sok évesformára vágott gyorscsomagolt előrefőzött AC, Far Cry, meg Rainbow six, meg Ghost Recorn helyett az kéne

Ez a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#34) Gebriel válasza melega (#33) üzenetére


Gebriel
veterán

Már kezdtem megörülni, hogy új POP készül...
Aztán csalódnom kellett, hogy ez egy 5 éves téma. :U

(#35) melega válasza Gebriel (#34) üzenetére


melega
őstag

Ja, de remélem az új IP között lesz Prince of Persia vagy valami szellemi örökös. Mármint amiket az Ubisoft fog csinálni következő generációra.

(#36) melega válasza Gebriel (#34) üzenetére


melega
őstag

A másik a Warrior within, The Two thrones, Forgetten Sands mentek, de itt a 2008-as PoPben eltévedtem azt se tudom merre kéne menni, pedig ez még kb 12-13 éveseknek készült.

A Warrior Withinben meg The Two Thronesben mások végigjátszását követtem, itt viszont a nagy palotában nem nehéz eltévedni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.