Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolfman


wolfman
veterán

na ha ez így fog kinézni akkor jó lesz. Persze rakjunk még bele egy hangyányi recés éleket, mert ez így több mint lehetetlen.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Az erdős kép nagyon baba, bár kicsit mókás hogy egy tompaszögű háromszögre ráhúzott zöld textúra a páfránylevél :DDD

(#3) B.Á.L.!.N.T


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Amikor megláttam, hogy Grand Theft Auto és PC... na mondom megint késik :D
Azt közbe lehet mégis :)

(#4) oriic válasza B.Á.L.!.N.T (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ne kisertsd a sorsot!:DDD

Live-Die-Respawn

(#5) razorka777


razorka777
veterán

Soha nem lesz olyan gépem, amin ezzel tudnék játszani.
Marad a nyálcsorgatás. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#6) Thome válasza razorka777 (#5) üzenetére


Thome
addikt

Soha ne mond, hogy soha!

10 év múlva több mint valószínű, hogy lesz ilyen géped. Meg nekem is! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) CJ4567


CJ4567
veterán

Leesett az állam :Y

No Sana No Life

(#8) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Akkor ezért butították a legutóbbi frissítéssel a konzolos változatokat? :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) Maxentius


Maxentius
addikt

Olyan nincs, hogy nem késik... hiba a Mátrixban. :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10) Z a hangya


Z a hangya
tag

A magyar fordítás is 72%-nál tart, szal nem bánom hogy késik :D

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#11) benike1999


benike1999
tag

Laggot érzek az erőben ezek a képek láttán :D remélem az R9 290-em elég lesz hozzá...mediumon!

(#12) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez igen jól néz ki, csak a gép is elégedett legyen vele :D

kengyel

(#13) Szoszo94 válasza benike1999 (#11) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nézz utána, kik portolják, nézd meg a kiadott gépigényt és azt is, milyen motorra épül. Én most úgy érzem, nem fogunk annyit szívni, mint anno a IV esetében :N

ÁMEN! :D

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#14) dobobazsy


dobobazsy
őstag

csak bírja el a vas ami az ajánlott gépigényben szerepel.. :D

(#15) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Lehet ez lesz az első játék (ami érdekel is engem) ahol kevés lesz a 7970 elfogadható grafikai beállításokkal? Meglátjuk, nem szívesen fejlesztenék gépet most, minden másra bőven elég.

(#16) Bjørgersson válasza DjDanee87 (#15) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem tartom valoszinunek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17) RyanGiggs válasza Z a hangya (#10) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Egyetértek!
A fordítást már szeretném megvárni, és akkor elkezdeni.

(#18) parampa


parampa
aktív tag

Beta test succesfully finshed. We want the PC full version. Bring it on. :C :C

(#19) Bjørgersson válasza parampa (#18) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Muszaj? :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20) Indiant válasza RyanGiggs (#17) üzenetére


Indiant
addikt

Akkor már csak 1-1,5 évet kell várnod. ;]
ui.: közben olvasom, h. már 72% kész, akkor nem is kell olyan sokat várni :C

[ Szerkesztve ]

(#21) mdraco


mdraco
őstag

Új képekkel lehet enyhíteni a várakozás nehézségeit? :N

(#22) T.G.B


T.G.B
tag

akkor már csak egy hetet kell várni az elhalasztására ;]

(#23) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Na ha ez valóban így fog kinézni , akkor nem lesz csúnya.

(#24) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy csak kétszer volt halasztás. Más játéknál van vagy 5 is és ott sem hőbörögnek ennyire mint itt. Érdekes...

Amúgy már alig várom hogy megjelenjen. :) Már alig várom hogy besétáljak a "bótba osztán" megvegyem. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#25) Hiftu


Hiftu
senior tag

Én úgy tudtam, hogy a "V" jel a játék nevében májusi megjelenési utal. 2018-ban. :DDD

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#26) Nuada herceg válasza dobobazsy (#14) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Jaja. Pont olyan videokártyám van, mint az ajánlott.
A többi is megvan hozzá. Hát nagyon kíváncsi leszek.
Bár ha jól optimalizálnak... Ez a kártya 1,5* erősebb mint a ps 4-es gpu. Szóval még lehet reménykedni. :D

Értem a csíziót.

(#27) Medocsabi


Medocsabi
addikt

xboxon kitoltam,tetszeni fog nektek,beteg egy játék :D :D
érdemes a mellékszálakat is megcsinálni,ha csak a fő küldetéseket csináljátok,~ 70 % nál vége a játéknak,de én nagyon élveztem:)

[ Szerkesztve ]

(#28) Wiz Khalifa válasza Nuada herceg (#26) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem egyedül a VGA az ami gyengébb. De ha az anti aliasing-et lejeb veszem akkor pont jó lesz. :)

HA! A gépigényt vesszük alapul. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#29) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah akkor már csak ki kell várni 2016 áprilisát és mehet is a móka ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) gali777 válasza Hiftu (#25) üzenetére


gali777
őstag

Mekkora poén, szakadok. Egyedül találtad ki?

(#31) Garada


Garada
őstag

Kíváncsi leszek majd az első gameplay videóra. és visszanézve kiderül mennyire is fedi ez a képcsokor a valóságot.

(#32) Wiz Khalifa válasza Garada (#31) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha Április 14-én megtudom venni azaz kedden akkor már 15-én azaz szerdán este már láthatod a TechTeszt oldalon az én élménybeszámolómat. :)

Smoke some weed nigga!

(#33) Sirandrish válasza Wiz Khalifa (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sok időt nem adsz neki :N

Szerk: És beszélhetnél a videók alatt :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Hihetetlen hogy 1.5 évvel a konzol után már ki is tudják adni a pécést...

(#35) Wiz Khalifa válasza Sirandrish (#33) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha lehetőseim adnák akkor élőbe menne a Gameplay teszt. De mivel még ezek sajnos nem adottak így ezt sajnos el kell napolni. :(

Szerk.: Az a kezdet volt. Már a mostaniak alatt nem csak hogy beszélek hanem én magam és a társam mutatjuk be a dolgokat. Pl G247HL vagy BL2410PT monitor unboxing. De a logónkat akarjuk változtatni ezért nem kerültek még ki azok.

Vagy szerinted jó így ahogy van? :DDD Mármint a logó. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#36) Sirandrish válasza Dr. Akula (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Hihetetlen"...de igaz! :C

Syd2012 Én inkább arra gondoltam hogy a GTA5 egy nap alatt nem sok mindent mutat magából. Nah persze ha 18-20órát belefeccölsz akkor oké, de azt kétlem. :B

A szöveg stílusa nekem bejön, de a full fekete háttérrel én kezdenék azért valamit.
Viszont ha logo alatt a kis négyzetet érted amiben a TechTeszt felirat van az úgy penge..jók a színek és mint mondtam nekem a stílus is bejön.
Mellesleg az újabb videók megtekinthetőek valahol?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37) Wiz Khalifa válasza Sirandrish (#36) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Úgy is ha van olyan baja vagy optimalizálatlan dolog akkor kiderül 5perc alatt is. :DD

Azok még nem rakódtak ki. De minél hamarabb tervezzük. :)

Közte lesz egy Noctua NH-D9L hűtő is. ;)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#38) Dr. Akula válasza Medocsabi (#27) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Tetszene nekem PS4-en is, ha lehetne egérrel irányítani. XIM4-el is "érdekes" mozgása van az egérnek, amikor meg rácélzol valakire, olyan lassan tudod csak mozgatni a kurzort, hogy simán elszalad mindenki a célkereszt elől... WTF? Talán majd pc-n ez is javítva lesz.

[ Szerkesztve ]

(#39) Sirandrish válasza Wiz Khalifa (#37) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah mondjuk az igaz. Ahogy az is hamar kiderül hogy valós-e a gépigény vagy csak etették a népet :K
Majd privátba jöhet egy link ha kikerülnek azok a videók is..rákukkantok majd

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) Dr. Akula válasza Sirandrish (#39) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

És jó kérdés hogy radeonon megint olyan indokolatlanul szarul fog futni mint a 4, vagy végre nem fizette le őket az Nvidia.

(#41) Sirandrish válasza Dr. Akula (#40) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah igen, ez sem egy elhanyagolható dolog. Bár ha az aláírásod a saját géped akkor biztos nincs félnivalód :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42) Wiz Khalifa válasza Dr. Akula (#40) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem egy HD5870-el is tökéletesen fut a GTA IV. És nekem nem is bug-os sosem.

Smoke some weed nigga!

(#43) Scholes9 válasza T.G.B (#22) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szerintem akkor 2,5 héttel a megjelenés előtt nem erősítenék meg, h 14-én jön 😊

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#44) tDr1v3r válasza parampa (#18) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A hozzád hasonlók miatt mekkorát röhögnék ha kapnátok egy bugos rakás szart. :DDD De sajnos a normálisabbak is érintettek lennének benne, ezért ilyet inkább nem kívánok...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#45) Medocsabi válasza Dr. Akula (#38) üzenetére


Medocsabi
addikt

xboxon van célzás rásegítés,ha a kart használod,célzol,és az ellenségre tart egyből,csak korrigálni kell picit....lehet egérrel ez nem megy,hiszen pcre nyilván máshogy írják a játékot,de garantáltan élvezetes,nagyon-nagyon beteg,szadista játék! :D
i love gta :DDD

(#46) Scholes9 válasza tDr1v3r (#44) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Elvileg PC-n lesz a legjobb, nemsokára kiderül 😊

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#47) tDr1v3r válasza Scholes9 (#46) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A 4K és a látótávolság miatt biztos az lesz, de hogy jobb asseteket nem fog kapni az hótziher.

Mondjuk nemrég visszavágták pár fronton a nextgenest de a Rockstar szerint ők basztak el valamit, javítják majd.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#48) wjbhbdux válasza tDr1v3r (#44) üzenetére


wjbhbdux
veterán

szerintem itt csak mi röhögünk azokon, akik megvették a kis konzoljukra először az 720p aztán a 1080p 25FPS változatot :))

/s

(#49) tDr1v3r válasza wjbhbdux (#48) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Lehet, mi inkább játszunk szomorkodás helyett. ;]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#50) Medocsabi válasza wjbhbdux (#48) üzenetére


Medocsabi
addikt

Grafikailag tuti jobb lesz,ebben nincs vita :)
mondjuk én boxon már 3x kitoltam ;]
Én direkt játszom boxon,amolyan leszoktatás végett arról,hogy ne a pcre költsem a fizum(idősebb fejjel már vannak fontosabb dolgok) :)...:D Szerintem sokan megértitek,nincs az a pénz ami gépfrissítésre elég lenne sajnos....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.