Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KisDre


KisDre
senior tag

Ha csak nem húzza rövidre a pórázt az EA, akkor ez még tök jó is lehet :)

KisDre.artstation.com

(#2) Goose-T


Goose-T
veterán

Játékon kellene dolgozniuk, nem egy címen. Címet én is ki tudok találni. ;]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennyi alapján megint egy nagy tömegeket megcélzó, casual game lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) alratar


alratar
addikt

Free2Play?
Inkább Pay2Win! :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#5) Glenda válasza .LnB (#3) üzenetére


Glenda
addikt

Miért változtatnának a bevált recepten? Ez nagyon bejött nekik...

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#6) .LnB válasza Glenda (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez kétségtelen :) Nincs is baj a Sims-el (persze néha jó vele viccelgetni), meg van a maga közönsége. És van annál rosszabb játék is nem egy.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) KisDre válasza alratar (#4) üzenetére


KisDre
senior tag

Ha pl olyan lesz mint a Sims, akkor mi számít Win-nek majd? ;]

KisDre.artstation.com

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Disney Infinity klón csinálnak ezek szerint.

Live-Die-Respawn

(#9) SylverR válasza alratar (#4) üzenetére


SylverR
senior tag

Én pay nélkül is winelek például az SW TOR-ban. Nem értem miért megy ez a paytowines nyafogás minden fórumon. Talán meg kellene tanulni játszani. :P

Szerintem inkább a Spore-nak készítsenek folytatást!

[ Szerkesztve ]

Nem!

(#10) alratar válasza KisDre (#7) üzenetére


alratar
addikt

Az EA-t ismerve, tuti kitalálnak valamit.

Egyébként hol olvastad, hogy olyan lesz, mint a sims? Én csak annyit olvastam, hogy egy új projekt!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#11) Sirandrish


Sirandrish
legenda

"A Minecraft ihletésű, de a LittleBigPlanetből és a Disney Infinity-ből is merítő új,..."

Remélem azért saját ötletet is raknak bele :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) .LnB válasza Sirandrish (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy kis Simset. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) Sirandrish válasza .LnB (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

pfffúúúúúúj :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) Chapel


Chapel
addikt

Sims-el eddig csak és kizárólag nőket láttam játszatni, azok is végtelen pénz kód és hajrá. :D

Ellenben a Sim Copterrel anno iszonyatosan sok időt töltöttem el, zseniális volt az ötlet és a játék is. Igazából mivel sandbox jellege van, nekem ezért jött be baromira, plusz ha akrta az ember akkor berakhatta a sim cityis pályáját és tád, 3dben röpködtél benne. :)
Ja és meg van eredeti dobozos formában! :D

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#15) sagem


sagem
addikt

Inkább egy normális SimCity-t tennének le az asztalra, mert a legutolsó az minden, csak nem jó (de mondjuk üzletileg sikeres..)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#16) alratar válasza sagem (#15) üzenetére


alratar
addikt

+1

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#17) KisDre válasza sagem (#15) üzenetére


KisDre
senior tag

Nekem a videók alapján a hangulata tetszett, még ha bizony tényleg visszalépés is volt játékmechanikailag, de legalább újított picit a szériába. Megkapta a SimScity becenevet.

KisDre.artstation.com

(#18) sagem válasza KisDre (#17) üzenetére


sagem
addikt

Ezzel a részével nincs is gond, de a mai napig tele van olyan buggal, ami az egész várost megfekteti + a régiózás nem vált be a gyakorlatban :(

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.