Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) DeFranco válasza #63439360 (#597) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Öt forintért megmondom ;)

Most viszont én teszem le a lantot, mert az korlátozottan érdekel, hogy téged hogy vágnak ki innen, az én pedigrém viszont szeretném tisztán tartani, ha megengeded. Persze még válaszolj egyet nyugodtan, mégis csak jobb az emésztőrendszernek, ha tiéd az utolsó szó.

Ba-damm tsss

@sztanozs: haggyadazt, vagy beteg, akit nem ér bántani, vagy (nagyobb valószínűséggel) trollreg, akit meg nem kellene etetni. Jól el lehetne ezen még molyolni pár hsz-en keresztül, de mégis csak szakmai logoutban vagyunk, tartsuk a mértéket. ;]

[ Szerkesztve ]

(#602) #63439360 válasza DeFranco (#601) üzenetére


#63439360
törölt tag

hogy téged hogy vágnak ki innen, Ezt kérem, ne égjen az arcom mások színvonaltalansága/tudatlansága miatt. Kérem. (nekem nem veszteség)

(#603) MacCaine válasza DeFranco (#601) üzenetére


MacCaine
őstag

;]
Mégis csak eteted. ;] :DDD :DD :C

(#604) Viktor77: LOL. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#604) Viktor77 válasza #63439360 (#602) üzenetére


Viktor77
titán

Nem lehet, itt maradsz örökre, és égni fog az arcod.

Azt viszont megkérdezhetem, hogy miért nincs egyetlen szakmai hsz-ed sem? Egyelőre a szád nagy (tudod, messziről jött ember...), de még semmivel sem tettél le többet az asztalra, mint itt bárki.
Így nem is vagy jobb senkinél, így ezt a lenéző hangnemet nagyon sürgősen fejezd be. (Bár inkább ne, mert az első adandó oknál kiváglak.)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#605) #63439360 válasza sztanozs (#600) üzenetére


#63439360
törölt tag

[Ia körberajongott (és később megkérdőjelezett) 400.000. regisztráló tag egy dupla-fika-troll-reg volt.]

A jéghegy csúcsa.. Röhejjjjjj. 400.000. Viccnek is durva, zsonglőrködés a statisztikával
(ismerve más forrásból a száraz tényeket, jót röhögtem)

Troll, sehol nem vagyok (egyetlen fórumon sem), vagy legalább is, nem szeretnék lenni.

A kizárásom kérem (moderátor), szégyellek itt tag lenni. Ennyi, nem több.

mert az első adandó oknál kiváglak. Itt az ok, tegyél nekem szívességet.

(mennyire kétségbe vagyok esve, az kifejezhetetlen)

[ Szerkesztve ]

(#606) sztanozs válasza #63439360 (#602) üzenetére


sztanozs
veterán

Mondjuk, ha annyira oda vagy az éleslátásodra, legalább az alapelveket elolvashattad volna, amikor regisztrálsz.

Kérem.
Felhasználói fiók törlése.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#607) Viktor77 válasza #63439360 (#605) üzenetére


Viktor77
titán

Azt tudjuk, hogy valamiben pro vagy (egyelőre, ahogy látszik, trollkodásban, mást eddig itt nem csináltál), de olvasásban biztos nem, hiszen az Alapelvek ezen pontját nem sikerült elolvasnod:

"önmaga kitiltatását. Saját kérésre nincs ban, ha a felhasználónevéről valaki nem kíván többet írni, akkor nem ír."

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#608) DeFranco válasza sztanozs (#606) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Érdemes arra is figyelni, hogy az ember az email címét is változtassa meg, mert ráguglizva esetleg kiderül egy és más...

...bár lehet most szakmailag egy kicsit pongyolán fogalmaztam.

(#609) sztanozs válasza DeFranco (#608) üzenetére


sztanozs
veterán

:D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#610) #63439360 válasza Viktor77 (#607) üzenetére


#63439360
törölt tag

ha a felhasználónevéről valaki nem kíván többet írni, akkor nem ír."

Na ezt a legnehezebb betartani (te is tudhatnád), ha kapitális marhaságot olvas az ember, szakmai csomagolásban tálalva.
Tisztább a törlés... (de megbántam, hogy kíváncsi voltam... csak bosszúságot okoz)

(#611) Viktor77 válasza #63439360 (#610) üzenetére


Viktor77
titán

Arra még nem sikerült válaszolnod (pedig valószínüleg ez érdekel a legtöbbünket), hogy miért nincs egy szakmai hsz-ed sem?
Vannak nagyon komoly témáink, ahol megvillanthatnád brilliáns elmédet, leiskolázva pár szakértőt, de mégsem teszed. Mondom, amíg nem adod jelét akármilyen szakmai hozzáértésnek, addig egy egyszerű troll vagy.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#612) sztanozs válasza Viktor77 (#611) üzenetére


sztanozs
veterán

Asszem megint egyre járt az agyunk :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#613) agressiv válasza #63439360 (#597) üzenetére


agressiv
addikt

Ez nem csak szakmai fórum, ez a topik pláne nem. A rangokat a hozzászólás szám alapján adja automatikusan a rendszer kivéve persze a szakértő és egyéb speciális rangokat..

Ha közösségi topikokban fórumozó akkor is lehetsz őstag, ez nem azt jelenti, hogy te szakmabeli vagy.

Fogalmad sincs semmiről, mégis bele kötsz az élő fába is.

Viktor77-nek pedig igaza van abban, hogy mindenkit leostobázol, de tőled még egyetlen egy épkézláb hozzászólás nem érkezett..

[ Módosította: Viktor77 ]

Hát még a borz.....

(#614) sztanozs válasza agressiv (#613) üzenetére


sztanozs
veterán

fényképért google a barátod... de ne legyél már annyira agressiv :DDD

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#615) Viktor77


Viktor77
titán

Azért a hangnem maradjon egy bizonyos kereten belül, ha kérhetem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#616) agressiv válasza Viktor77 (#615) üzenetére


agressiv
addikt

Bocsánat... :R De gyűlölöm az ilyen embereket. Lehet, hogy csak sznob?

[ Szerkesztve ]

Hát még a borz.....

(#617) #63439360 válasza Viktor77 (#611) üzenetére


#63439360
törölt tag

addig egy egyszerű troll vagy.

Igen igen leegyszerűsített, pórias gondolkodásra vall.

Akkor tisztázzuk: regisztráltam akkor amikor, de hosszú ideig bele sem olvastam a fórumba. Nem hiányzott, nem éreztem szükségét, sőt humort is máshol találtam.

Későn, kb. az SSD téma kapcsán (migráció, szűz telepítés, beállítás, mit nyerhetek műveleti sebesség terén, boot sebesség, stb..) kezdtem gyakrabban beleolvasni a fórum témákba.

Volt ami tetszett, volt ami nem (az SSD "guruk" például elborzasztottak általános okosságaikkal... Kíváncsi lennék, mennyi a korrekt személyes tapasztalat, mert én ennek alig láttam nyomát. Jellemzően, "olvastam valamit valahol" jellegű okosságok, illett volna a forrást megjelölni minden esetben, így lett volna korrekt. Nem számoltam, hány SSD-vel volt dolgom, amióta hozzáférhető. A saját gépeimben 3 db SSD-t gyilkolok szó szerint (OCZ, KINGSTON), kb. 2 éve, úgyhogy megvan a személyes tapasztalatom, véleményem az SSD-vel kapcsolatban (másnak lehet más, nem kényszer az elfogadás..).

Időnként elborzasztott a leírt, másoknak ajánlott (tehát rögzített, deklarált) tudatlan, esetenként egyértelműen hibás ajánlás, ami/k csak kárt okozhatnak SSD/és rendszer szinten egyaránt.
Nem volt szakmai moderáció, holott lenni kellett volna, mert káros, téves vélelmek alap igazságként lettek leírva, ajánlva.

Kb. innen vagyok jelen (de minek) a fórumon, visszamenőlegesen nem tisztességes a felhánytorgatás.. ((#611) Viktor77), ha adsz ilyen elavult fogalmakra..

Elnézésed kérem, hogy nem díjazom a moderátori gyakorlatodat, de továbbra sem díjazom.

Nekem olyannak tűnik (tévedés joga fenntartva, de meg nem engedve), mint mikor a gyeplőt a lovak közé dobják > Fuss....

Futnak. Valamerre.

Kikérem magamnak a troll-t. Legyél kreatívabb.

[ Szerkesztve ]

(#618) Oczu válasza #63439360 (#610) üzenetére


Oczu
senior tag

Még arra nem jöttem rá, melyik szakmában vagy a legnagyobb (troll) és milyen alapon helyezed magad közel 400.000 felhasználó, mi több valóban "Szakértők" fölé?
Tegnap is kérdeztem, s ma is többen feltették a kérdést: Miért nincs szakmai post-od?
Villants valamit és nem leszel troll-nak bélyegezve. Könnyű egy avatar mögé bújva szórni a magasröptű dumát.......tudod erre van egy remek mondás a modern világból, de azt most nem írom ide, amennyire műveltnek mutatod magad, úgyis tudod :-)

Tényleg jobban jársz, ha a képességeidet nem itt rombolod :D

(#619) Viktor77 válasza #63439360 (#617) üzenetére


Viktor77
titán

Olvasd vissza a hsz-eidet, de úgy, hogy próbálod kivülről figyelni magad. Eddig ugye 3 dolgot csináltál.

1. Volt az a helyesírásos balhéd. Bele lehet kötni valakikbe ezért egyszer, talán kétszer, de mikor sok-sok hsz-en keresztül teszed, akkor bizony neked fognak esni, nyelvtannáci leszel, és egyben troll is.
2. Leszóltad a Moderátorokat. Szíved joga, de amíg teszed ezt indoklás, érvek, példák nélkül, addig csak egyszerű trollkodás. Érted, mintha azt mondanám valakinek, hogy egy fasz vagy, mert csak.
3. Leostobáztad a fél fórumot, miközben semmit nem mutattál fel érdemben, így gyakorlatilag senkinél nem vagy több/jobb. Ergó (már ne is haragudj) de te is ostoba vagy. De minimum troll (ezért nem bocsánat).

A trollt kikérheted, hidd el, írnék én csúnyábbat is, de sajnos nem engedhetem meg magamnak.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#620) #63439360 válasza Viktor77 (#619) üzenetére


#63439360
törölt tag

A trollt kikérheted, hidd el, írnék én csúnyábbat is, de sajnos nem engedhetem meg magamnak.

Én viszont nem írnék neked csúnyábbat. Nem kell, meg adjunk magunkra, ugye....

amíg teszed ezt indoklás, érvek, példák nélkül, Le van írva.. (csak nem kell negligálni, el kell olvasni).

[ Szerkesztve ]

(#621) Speedhs


Speedhs
őstag

(#622) #63439360 válasza Viktor77 (#619) üzenetére


#63439360
törölt tag

Részemről lezárva. Nem látom értelmét a további szócséplésnek.

(#623) Viktor77 válasza #63439360 (#622) üzenetére


Viktor77
titán

Lezárva akkor lesz, ha (ahogy írtam) felmutatsz valamit. Eddig nem tetted.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#624) agressiv válasza #63439360 (#622) üzenetére


agressiv
addikt

Annak valóban semmi értelme, hogy te ide írkálsz, met a sok bötü ellenére üresek a kommentjeid..

Hát még a borz.....

(#625) MacCaine válasza #63439360 (#617) üzenetére


MacCaine
őstag

Az SSD-s témában írogathattál volna, ezzel egyrészt emelve a fórum színvonalát, másrészt kijavítva a hibás ajánlásokat, harmadrészt öregbítve a szakmai hírnevedet. Egyből másként szóltak volna hozzád most. És akárhogy is ágálsz ellene, akármennyire is kikéred magadnak, ebben a topikban csak trollkodsz.

(#626) agressiv


agressiv
addikt

Annyiban igaza van, hogy tényleg tele vannak a topikok ökörségekkel..

Én gyakran harcolok a netes tévedések ellen, de legalább érvekkel, nem csak a pofám jár.

Hát még a borz.....

(#627) V.T.CS. válasza #63439360 (#622) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

te politikus vagy?
beszélsz, beszélsz, de nem mondasz semmit. :W

(#628)



őstag

Szívből gratulálok :C

(#629) agressiv válasza V.T.CS. (#627) üzenetére


agressiv
addikt

Ezt adom. :DD De ne sértegesd a politikusokat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hát még a borz.....

(#630) V.T.CS. válasza agressiv (#629) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

elnézést.
de szerintem hagyjuk szegényt.
biztos van elég baja, mivel ilyen frusztrált. :)

(#632) bimbilla09 válasza V.T.CS. (#627) üzenetére


bimbilla09
tag

+1

(#633) V.T.CS. válasza bimbilla09 (#632) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

de gonosz vagy. :C

(#634) parampa válasza RyanGiggs (#631) üzenetére


parampa
aktív tag

Nekem mind1 csak pisztácia legyen.. Bagaméri magaméri. :D

[ Szerkesztve ]

(#635) V.T.CS. válasza parampa (#634) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ez egy szakmai topic.
miért off-olod szét? :DD

(#636) icon


icon
senior tag

Én meg nagyon is érteni vélem bagaroller kolléga problematikáját.

Lehet, hogy én is tévedésben vagyok, de A Moderátor szememben egy olyan a fórum üzemeltetésében részt vevő személy, aki példaértékű stílusértékkel, értékrenddel, mondandóját kifejezendő kellő igényességgel, türelemmel, pártatlansággal bír, és ez tükröződik hozzászólásaiban, cselekedeteiben... a felette állók pedig ezen képességek továbbfejlesztett változataival.

No most itt mit látok? A cikkíró hibákat vét, a moderátor meg bannolja azokat is, akik valamilyen úton módon de a fent taglalt leírásban foglaltak szöges ellentétével szembesülnek, és szót emelnek nemtetszésüket kinyilvánítandó...

Én pl. üzletelni vagyok itt a legtöbbet, meg segítséget kapni nálam tapasztaltabbaktól, néha tán én is tudok nyújtani, de tisztában vagyok lehetőségeimmel, korlátaimmal.

Jó lenne, ha egy kicsit magába szállna itt mindenki... Ők tudatják velünk bannolással, nekem ezen mód marad, amíg marad...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#637) Kalandor válasza icon (#636) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"Masszív OFF, rágalmazás az oldallal valamint azok szerkesztőivel szemben, flame keltés, flood, stb. Legyél szíves a jövőben kicsit visszafogni magadat!!"

Amit ott te műveltél, az mélyen kritikán aluli volt, és azok a régi tagjaink is felháborodtak rajtad, akik egyébként nem szokták ilyesmin felkapni a vizet. Ilyen egységes felállálást egy másik felhasználó ellenében a többiek részéről szinte még sosem láttam, szinte mindenki egyként állt a véleményeddel szemben, de nem csoda, mert aljasul betámadtad emberek teljesítményét, személyét :(

De természetesen a hiba másokban van, nekik kell magukba szállni :K :R
Majd továbbítom Lenrynek, imibogyonak, gombcompnak, BlackPriestnek, Löncsinek, ViZionnak, matteo_szg-nek, Oliverdának, rudinak, meg a többieknek.

A topic sikeresen szét lett offolva, és az ismert előzmények miatt nagyon ON már nem is lesz, a Bud Spencer videóknak pedig jobb helye van máshol, ezért a topicot zártam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.