Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Jöhetnek azok akik NV gpu-t találtak a mobiljukban. :D

Viccet félretéve, ezen még nem agyaltam soha, hogy a telókban is előfordulhatnak ilyen chip-ek. :Y

(#2) eddie17 válasza tzsolesz (#1) üzenetére


eddie17
addikt

Persze, hogy előfordulnak. Az nvidia nagyon tolja a mobilokba szánt gpu-ja szekerét.
GoForce5500

(#3) tzsolesz válasza eddie17 (#2) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Áhh, azt tudtam, hogy ezekben a nagy multimédiás készülékekben már ATI, és NV gpu-k vannak, de hogy az ilyen kis mobiltelókban is, azt nem gondoltam. :B

Egyébként nagyon bejön a videó. :R
Gondolom az N73-asomban is komoly gpu lehet, bár még nem 3D gyorsítós, mint az N95. :U

(#4) eddie17 válasza tzsolesz (#3) üzenetére


eddie17
addikt

Mondjuk ezen én is meglepődtem, hogy egy V360-ban is ati gpu van:)
Az N73-ban fogalmam sincs milyen gpu van, de az biztos, hogy a proci nem bivalyerős.
Amúgy biztos valami 2d-s alap nvidia vagy ati (hamár egy régi moto-ban az van).

(#5) tzsolesz válasza eddie17 (#4) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Pontosan ezen lepődtem meg én is. Nem egy komoly telefon, még 3D java-t sem képes futtatni. :U

(#6) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Én a régi halott N-Gage-emet kaptam szét anno, és volt benne három egyforma AMD chip. :) Gondoltam nahát. Nem tudom milyen feladatot láttak el, de jó dolog viszontlátni a szívemnek kedves gyártó cuccát a szívemnek kedves, és elpusztíthatatlan telóban. (Focizás miatt halt meg, kinyiffant a menü gomb. hardveres.. :) )

(#7) _L_ válasza tzsolesz (#1) üzenetére


_L_
tag

OpenGL2.0ES-t támogat az N73ad :) N95ben, N82ben, E91ben és Samu innov8-ben meg PowerVR 3D gyorsító van, bár a Samuban nicns lebegőpontos számítási egység :)

(#8) tzsolesz válasza _L_ (#7) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Végül is nem sokat játszok rajta. :)

(#9) _L_ válasza tzsolesz (#8) üzenetére


_L_
tag

Én csak Quake 2-zök az E51-emen :DDD

(#10) tzsolesz válasza _L_ (#9) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az jó. :DDD

Én legutóbb a Brother In Arms-al nyomattam egy kicsit (N-Gage emulátorral), fullos a grafja. :K

Utána meg a Tomb Raider Legend-el, de ez nem tetszett. :B

(#11) cizoe


cizoe
őstag

Az ATi mobiltelós chipjei IMAGEON néven futnak. A tiédben egy 2250-es chip van valószínűleg.

ATi chipes telefonok listája

(#12) _L_ válasza cizoe (#11) üzenetére


_L_
tag

Motoék már átpártoltak nVhez :D ( V3xx-ben GoForce 4800 van xD )

(#13) tzsolesz válasza cizoe (#11) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Azt a k.... Nem semmi, majd nem minden Moto-ban ATI van. :Y

Nem látok egy Nokia-t sem. :B

A nagy képen olvasható egy olyan szám, hogy 2240, olyan létezik? Mert akkor lehet, hogy inkább csak egy olyan van benne. Nem számít végül is, gondolom annyi a különbség köztük mint egy 4650 és egy 4670 között. :DDD Akkor lehet, hogy azért szaggatott rajta a worms? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) Tidus válasza tzsolesz (#13) üzenetére


Tidus
addikt

Nézd meg az ATI HD48xx sorozat VGA-kat a Ram chip-ek Samsungok.
A giga HD4850-ben és 4870-ben láttam, amikor szereltem rájuk a Scythe Mushasit.
A csere üzlet oda vissza megy.

[ Szerkesztve ]

(#15) PCrevRM


PCrevRM
tag

A 3dmark tesztet mikorra várhatjuk? :) Siemens c55-ben amd chip volt, szétszedéskor én is meglepődtem. Nem gáz, hogy én vagyok az első hozzászóló a topicban, akinek nincs blogja? :B

We are Outcast Consensus 1

(#16) takessz


takessz
senior tag

hát igy 2012 be nem nagy szám de 2009 be még az volt szerintem

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.