Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dedike


dedike
addikt

Videóhoz: kizárt, hogy ennyire gagyi kinézete legyen! Ez szerintem egy kínai klón, semmi több. :Y

Vagy ha így fog kinézni, akkor elsétálhat a Samu egy kicsit melegebb éghajlatra.

Jó szerencsét!

(#2) RaveForce válasza dedike (#1) üzenetére


RaveForce
veterán

A fenti, piacra valószínűleg sosem kerülő lapos Note 7 prototípus :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#3) dedike válasza RaveForce (#2) üzenetére


dedike
addikt

Szerinted is lehetett a videón látható telefon valamikor is a Note7 prototípusa? Ne már... :(

(Elég csak a 4-gyel összehasonlítani. Ez egy batár ahhoz képest.) :Y

Jó szerencsét!

(#4) RaveForce válasza dedike (#3) üzenetére


RaveForce
veterán

Evek ota ilyen dobozokat hasznal a samu tesztelesre(S3 ota tuti) mielott kiadjak az igazit

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) Inkvizitor1


Inkvizitor1
tag

Van egyébként értelme a Samsung Cloud-nak, ha Google Drive-ba is fel tudom az adatokat tölteni?

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#6) doooo válasza dedike (#1) üzenetére


doooo
veterán

Ja.. tényleg reális lehetőség lenne, hogy úgy nézzen ki, mint egy nagyobb S2, 2011-ből... mostanában csak azt a formavilágot követik.. :U

(#7) #06658560 válasza Inkvizitor1 (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

A koreai titkosszolgálatnál is lesz egy biztonsági mentésed.

(#8) BatchMan válasza Inkvizitor1 (#5) üzenetére


BatchMan
senior tag

Persze, van értelme. A Gdrive tartalmát a Gugli elemzi, a Scloudét a Samu. Legalább választhatsz.

(#9) Szabcsizz válasza BatchMan (#8) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Micsoda innováció.

(#10) Scrydhan válasza #06658560 (#7) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

:C ott a pont!

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#11) Fejvadi válasza Inkvizitor1 (#5) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Több tárhely.

(#12) #24536576 válasza Szabcsizz (#9) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ki mondta, hogy innovációnak szánják?

(#13) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Várós.

A térerő veled van!

(#15) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Ma érdeklődtem meg az ee-nel (London) hogy mikor jelenik meg. Közölték velem hogy nem lehet kapni az euban. Nem tudom mennyire valós vagy mennyire nem

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#16) RaveForce válasza kisbancsa (#15) üzenetére


RaveForce
veterán

Londonnak miköze az eu-hoz? ;] sorry.. :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#17) B1T3 válasza kisbancsa (#15) üzenetére


B1T3
addikt

Biztosan lehet majd kapni. Valami infó félrecsúszhatott, lehet, hogy szolgáltatóra gondolt, hogy ott csak picit később lesz.

(#18) kisbancsa válasza RaveForce (#16) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Jogos :D szóljá be :D

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#19) kisbancsa válasza B1T3 (#17) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Konkrétan nemleges választ kaptam. Hivatkozott a note 6ra is hogy azt se kapták meg. Szóval nem tudom. Minden esetre ha nem jön ki akkor várok az új szeriara.

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#20) Inkvizitor1 válasza kisbancsa (#18) üzenetére


Inkvizitor1
tag

Ha a tényeket nézzük, London teljes jogú EU tag. Egyenlőre.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#21) RaveForce válasza kisbancsa (#19) üzenetére


RaveForce
veterán

note6-ot senki nem kapott és nem is fog :DDD sztem csak jól értesültnek akart tűnni, de lesz EU-ban is, semmi pánik :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#22) kisbancsa válasza RaveForce (#21) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Remélem, mert most már benzin gyújtó lesz az s6 edge plusból... Remélem nem kell sokat várni megjelenés után.

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#23) pomorski válasza BatchMan (#8) üzenetére


pomorski
őstag

Apropó adatelemzés... Mondjuk backupolás végett összetömörítek egy csomó fontos adatot jelszóval védett rar-ba és még azt is beállítom, hogy a fájlnevek titkosítódjanak. Ezután egy sajátk0ezűleg írt programot ráeresztek a rar fájlra, ami trükközik valami egyszerűt, pl. a fájl első bájtjához egyet ad, a másodikhoz kettőt, ..., stb. Az így elkészült fájlt felrakom. Vajon megfejtik a kibontáshoz szükséges recepteket? (Vagy én majd megfejtem a saját receptemet, ha pl. néhány év mulva nyúlok legközelebb a feltöltött backupomhoz?)

(#24) atike válasza #06658560 (#7) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD

Ennyi.

A cikkhez: nem lehetne berakni olyan videót, hogy ne induljon el magától a lejátszás az oldal megnyitásakor...? :F Nem kicsit idegesítő. Oké, nyilván a forrás ilyen volt, de akkor is...

(#25) Fejvadi válasza RaveForce (#16) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ez jó volt. :)

(#26) doooo válasza atike (#24) üzenetére


doooo
veterán

"A cikkhez: nem lehetne berakni olyan videót, hogy ne induljon el magától a lejátszás az oldal megnyitásakor...? :F Nem kicsit idegesítő. Oké, nyilván a forrás ilyen volt, de akkor is..."

A frászt hozta rám, amikor megnyitottam az oldalt.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#27) Soulfly842 válasza dedike (#1) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nekem volt a kezemben pl. a Note 4 prototípus több hónappal a megjelenés előtt mutatta meg egy Samsung területi muki.

Az is hasonló volt.

Nagyon várom a Note 7-t, Samsung Galaxy S6-ról váltottam vissza Note 3-ra a tárhely miatt (most 32+64 GB van benne), de egyszerűen beleszerettem a Note sorozatba. Abban szinte biztos vagyok, hogy Note 7 lesz a köv. telefonom :)

(#28) Ádám16


Ádám16
addikt

Jol látom, hogy edge kijelző nélkül is elérhető lesz? Az nagyon tuti lenne.

(#29) doooo válasza Ádám16 (#28) üzenetére


doooo
veterán

Sajnos nem látod jól.

(#30) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Samsung levédte azt amit az Apple kitalált? Tudnak élni 😂

(#31) Szakiii válasza vadászcsiga (#30) üzenetére


Szakiii
addikt

Nem tudom mire gondolsz, főleg úgy hogy apple még azt is levédi amit ki se talált :D

(#32) vadászcsiga válasza Szakiii (#31) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az iCloud azért eleg konkrét dolog.

(#33) Fejvadi válasza vadászcsiga (#32) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Azért ez nem akkora dolog. Lassan már mindenkinek van.

(#34) Szakiii válasza vadászcsiga (#32) üzenetére


Szakiii
addikt

Azon mit kellett feltalálni? Nem az icloud volt az első.. nem ők találták ki. Dropbox pl régebbi mint az ilcoud.

[ Szerkesztve ]

(#35) vadászcsiga válasza Szakiii (#34) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hasznaltal már iCloud backupot? Köze nincs a dropboxhoz.

[ Szerkesztve ]

(#36) Szakiii válasza vadászcsiga (#35) üzenetére


Szakiii
addikt

Én felhőt eleve nem szeretem, se iosen se androidon nem használom. Az hogy melyik mennyire kifinomult lényegtelen, nem ők találták fel innentől kezdve kár ezen vitázni. Az hogy melyik a jobb az megint más, ahhoz nekem közöm sincs hisz nem használom hiszek neked abban hogy icloud jobb :) számomra tárgytalan.

(#37) kengyel


kengyel
nagyúr

Már lassan itt az idő, jó lesz már tudni milyen lett. :)

kengyel

(#38) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Végig néztem a live közvetítést, de maradtak kérdéseim. Konkrétan milyen proci van a készülékben? Milyen üveg védi a telefont? Erről eddig nem találtam infót sehol :\

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#39) Scrydhan válasza kisbancsa (#38) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Exynos 8890 és GG5

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.