Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) deakpeti


deakpeti
tag

Ennek kifejezetten orulok!:) nagyon jo game foleg ha tobben jatszotok!:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#2) David75


David75
őstag

Valami eszméletlen szar ez a játék. A grafikán kívül semmi pozitívumot nem tudok felhozni a javára. A karakter kínálat szegényes, a járművek úgyszintén. A "hatalmas" hoth csatatéren kb 1,5 másodperc átrepülni a pálya egyik végéből a másikba tie fighter-el, ez alatt szúrd ki az ellenfelet, célozd be és lődd ki de az irányítás olyan lebutított és rossz, hogy esélyed nincs. De a legszánalmasabb a hős, van három képességed és kb ennyi de az is abszolút koncepciótlanul. Star wars hangulat sehol semmi, mindenki rohangál föl alá a pályán ész nélkül. A béta után egészen biztos vagyok, hogy nem fogok pénzt adni érte.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#3) Urna válasza David75 (#2) üzenetére


Urna
tag

Csak egyetérteni tudok veled :K
Nem egy hibája van ennek a játéknak, és itt most nem azokat értem ami mellet fel lehetne hozni, hogy még csak béta.

S10 + Galaxy Watch 3

(#4) gabesz839 válasza Urna (#3) üzenetére


gabesz839
senior tag

Nekem tetszik, de mindenesetre megvarom a teljes verzió tesztjét.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#5) gantum


gantum
aktív tag

jó pár köt toltam. tetszett. de ennyi. megvétel után is csak pár kört mennék, mert nincs benne tartalom. kevés pálya, kevés karakter, kevés választható cucc. nem több egy "fullhd-ra felkonvertált battlefront 1 ripnél". remélem érthető.

(#6) David75 válasza Urna (#3) üzenetére


David75
őstag

Nyilván az optimalizálással meg a bugokkal nem foglalkozok mert beta. De maga a játék irányvonalát nem fogják megváltoztatni. Én single player beállítottságú vagyok az igaz de akkor se értem a masszív multihoz mit ad hozzá a star wars skin? Mert ha csak a jó multi lövölde a lényeg akkor úgyse igazán a skin számít, főleg hogy semmi star wars hangulat nincs abban, hogy mindenki rohan amerre lát és egy legutolsó birodalmi rohamosztagos valami pity puty lézerpisztollyal beadja a headshot-ot a pálya másik végéről. Vagy jetpack-el ugrálva lövöldözzük egymást szarrá, mint valami ultra rocket jump-os team fortress match-en. Ilyen szinten gyűrűk ura skint is kiadhattak volna a battlefield-hez ahol gondor elővárosából beadnám a headshot-ot a mordor fekete tornyában campelő sauron-nak aki pont most készül respawn-olni.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#7) deakpeti válasza gantum (#5) üzenetére


deakpeti
tag

Azert nincs tartalom mert meg beta:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#8) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Igazi jól megtervezett buta lövölde, pár órán át jó aztán már csak a legnagyobb sw fanok nem kívánják a pokolra ezt az állandó lézerputtyogást. FPS nézet nem is kellett volna bele, semmire se jó.
Érdekes lesz nézni, hogy a nagypapi sw fanok összecsapnak a 12 évesekkel akik idén látnak először star warst és rohannak a boltba megvenni az első videojátékot amire rá van írva.
Részemről inkább eszek pár vödör csirkét a KFC-ben a teljes játék árából. :K

/s

(#9) Erdei88 válasza wjbhbdux (#8) üzenetére


Erdei88
veterán

+1!!!

(#10) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Bétázok én is (a mai plusz egy apnak örültem), de egyelőre nem győzött meg. Öreg fejjel nem olyan poén már minden másodpercben respawnolni, gyakran jutok el az ALT+F4-ig.

A grafika szép, különösebb komoly buggal nem találkoztam (egyszer kifagyott), de nekem ennél több single tartalom kellene.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#11) ribizly


ribizly
veterán

Számomra az egyik legnagyobb csalódás. :O
Kiadnak egy Battlefield-et Star Wars köntösben, de ez nem akkora baj. A grafika és a hangok odab@sznak, de keményen. Szépen és simán fut a játék, a pályáknak és fegyvereknek megvan a feeling-jük, a hangulat is rendben van... egészen addig amíg el nem kezdesz vele tényleg játszani. A játék során ezekre nem annyira figyelsz, mert nem erről szól. Folyamatosan azt tapasztaltam (és igaz nem sok időt adtam neki, de az is elég volt, hogy kicsit felhúzzam magam), hogy valahova lespawnolok, majd kis séta után valaki egy messzi helyről kilő sniperel. Ez nem is lenne gond, de az nagyon kellemetlen, amikor én már beleeresztettem 4-5 lövést távolról (hiszen nincs recoil, így ez nem probléma), majd az ürge odafordul és egy lövés. A pályák túlságosan is nyitottak, gyakorlatilag stratégiázni nem nagyon lehet, ha egyedül vágsz bele a csatába (ez biztosan nagyobb móka, ha többen tolják egyszerre). Ami pedig a "hősöket illeti... Te agya ég! :W Még egy ekkora sz@rságot nem láttam. Az rendben van, hogy nagyon erősek, mert TPS nézetből lehet menni. De azért láttunk már jó TPS rendszert SW játékban korábban (Force Unleashed). Azért onnan lehetett volna meríteni egy kis ihletet. Ráadásul, hogy szemből sebezhetetlenek az is egy vicc.

Röviden: Nekem hiányzik a játékból a "lélek" és a cél. A Titanfall-ban például ugyanezt a modelt sikerült jól megcsinálni. Élvezettel léptem be minden egyes csatába, mert olyan volt mintha egy nagy dolognak a részese lennék. Na ez itt nincs meg.

Ha nem lenne akkora a konkurencia kompeteitív FPS-ből (CoD4 MW: Galactic Warfare mod, Battlefield széria, CoD széria, Titanfall, CS:1.6/Source/GO, stb.) és egyébként is (Fallout 4, GTA 5, stb.), akkor lehet jó lenne, de így sajnos ez egy kicsit sovány nekem.

Nagyon örülök, hogy ki lehetett próbálni, mert így már egészen biztosan nem fogok rá beruházni, pedig év elején még nem így gondoltam. :((

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) ADAM1337 válasza ribizly (#11) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Részben egyetértek.
A túl nyitott terepek és sebzés modell nem túl jól eltalált.
A BF-ből én többet áthoztam volna, ez eléggé cod-tdm feelinget ad az egésznek, jóval nagyobb pályák fedezékek kellenének.
Nekem egyelőre bejön érdekes ez a hősös hülyeség, azon kívül egész emészthető még beruháznék is rá.

(#13) csiki_92 válasza ADAM1337 (#12) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Szerintem is több dolgot emelhettek volna át a Battlefield-ekből, például a squad rendszer nekem sokkal jobban bejött, mint ez a partneres dolog. De így is mindenki azért sírt, hogy nehogy Battlefield legyen Star Wars köntösben. Hát nem lett, bár nem értem, hogy miért baj, ha a jól bevált dolgokat használják...Na mind1, ettől függetlenül nekem nagyon tetszik, még a Walker Assault mód is okés, eleinte én is káoszként éltem meg, de miután rájöttem, hogyan kell játszani, már sokkal jobban élvezem, még lázadó oldalon is (és nem, nem lehetetlen nyerni, csak tudni kell, mit kéne csinálni).

[ Szerkesztve ]

(#14) ADAM1337 válasza csiki_92 (#13) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem úgy fest kicsit mint a medal of honor (2010) volt, az jó nagy bukta volt a dice-nak.
Csak nehogy ez is abba az irányba menjen el

(#15) csiki_92 válasza ADAM1337 (#14) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Szerintem nem hasonlít a MoH-ra. Ott nagyon szűk pályák voltak, és érzésem szerint szándékosan volt elrontva. Se killcam, se valami értelmes játékmód stb... Amúgy csak tudni kell játszani a játékkal, szerintem igenis van benne taktika is, vagy legalábbis van értelme a játéknak (mondjuk a Walker Assaultnak). Ha a lázadók azt csinálják, amit kell, akkor simán megnyerhetik a meccset. Csak azt vettem észre, hogy a legtöbben azt se tudják, mit is kéne csinálni, lövik az AT-AT-t, mikor az sebezhetetlen, még az Orbital strike-ot is simán rányomják a walkerre ilyenkor...Azzal sajna nem tudnak a fejlesztők mit kezdeni, hogy a játékosok nem tudják, mit is kéne csinálni, és csak a killre mennek.

[ Szerkesztve ]

(#16) #08052480 válasza csiki_92 (#15) üzenetére


#08052480
törölt tag

Amúgy csak tudni kell játszani a játékkal, szerintem igenis van benne taktika is, vagy legalábbis van értelme a játéknak

This.
El sem tudom kepzelni mifele ertelmi zavar lehet olyan kijelentesek mogott, minthogy szar a jatek, mert a hulye jatekosok nem kovetik az objektivat meg nem er teljes arat, mert a betaban keves a tartalom :U

A betanak nem az a celja, hogy demozza a jatekot, sot rendszeresen ettol kevesebb tartalommal jonnek. A dinka playerek okozta kaosszal meg en nem talalkoztam, a meccseken amiket jatszottam a jatekosok kovetkezetesen csinaltak amit epp kellett (a Hoth-on, a masik ketto elegge CoD stilusu sajna, ott mast nem is lehet mint ossze-vissza futkosni mint a veszett egerek) - ez talan a legpozitivabb vonzata az aramvonalasitasnak, mivel a jatek nem igenyel es nem is tamogat komolyabb csapat alapu strategiazast, nagyon konnyu bekapcsolodni az egyszeri gemernek is anelkul hogy elveszve erezne magat benne.
Arrol nem is beszelve, hogy csak ugy okadja magabol az SW hangulatot, pure fanservise az egesz. En imadtam minden percet a Hoth csataknak, ha lenne idom hosszabb tavon multizni mar dobnam is a rendelest. Akkorat fog ezzel robbantani a Dice, mint meg semmivel.

(#17) csiki_92 válasza #08052480 (#16) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Én előrendeltem, must have. :D Béta meggyőzött, pedig eleinte szkeptikus voltam.

(#18) deakpeti válasza csiki_92 (#17) üzenetére


deakpeti
tag

en megjelenes utan veszem de must have az igaz

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.