Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Miért nem lehetett elmenni mellette sávon belül?

(#2) oriic válasza D1Rect (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom nem a sáv szélén kerekezett hanem valszeg középen, hogy még csak véletlenül se lehessen kikerülni.

Live-Die-Respawn

(#3) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog


Már csak pár autós hiányzott volna akik meg akarták volna védeni a bringást mikor lefogtátok. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4) oriic válasza Klaus Duran (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majdnem megkérdeztem hogy mi az a gomba a kocsiban, aztán leesett. :DDD

Live-Die-Respawn

(#5) Klaus Duran válasza oriic (#4) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Akkor nem csak nekem volt nehezen kivehető. ;]

--------------------------------------------------------------------

Ha meglesz a jogsim akkor remélem nem fogok belefutni ilyen hülyékbe.
Tuti hogy nem úszná meg 8 napon belül gyógyulókkal.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#6) BoB


BoB
veterán

Várjuk a youtube videót :)

Mikor teszed fel?

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#7) 8th


8th
addikt

Lehet az első mondata után berúgtam volna az árokba a biciklijével együtt. Azt vettem észre, hogy ahogy öregszem egyre nehezebben viselem a hülyéket.

(#8) Klaus Duran válasza 8th (#7) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Én 23 vagyok és már most nagyon nehezem visel el más hülyeségét.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) radi8tor válasza 8th (#7) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én meg sem álltam volna, hogy vitázzak vele. Ha ilyenre vetemedik, hogy menet közben hadonászik, akkor az úgysem ért a szép szóból...

⭐ Stella

(#10) Thome


Thome
addikt

Én attól vagyok ki, amikor 90-nél 60nal mennek, mwg 50-nél 30-cal... Ja, meg az a kurva index hiánya. 24 évesen... Hamar elfog vinni az agyvérzés.

De ez már nagyon OFF

(#11) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nekem az egészben ott volt az ugráspont amikor a lámpát beverte . Úgy megraktam volna, hogy a rendőrrel jöhet a mentő is. Amúgy meglepő, minden mondata. Ritka.

(#12) Freiherr válasza Kolondrum (#11) üzenetére


Freiherr
őstag

Senkit sem szabad "megrakni",főleg ha vannak tanúk,könnyen te kerülsz a szopóágra.
Helyesen jártak el a paraszttal szemben a motorosok,majd leperelik rajta a kárt,vagy megy a kaptárba garázdaság miatt.

XXX

(#13) total90 válasza D1Rect (#1) üzenetére


total90
veterán

Mert rövid, sok kanyaros út és azon a helyen tényleg ha valami szembe jön szinte át kell, hogy jöjjön a mi sávunkba... meg a gyökér nem a szélén ment, hanem direk középen.

(#6) bob.zxr

Haver teszi fel a napokba... neki volt fent a kamera.

(#7) 8th

Legszívesebben ja, de abból nekünk nagyobb gond lehetett volna.

(#11) SymbianOS

60 felett lehet a fickó, okosabb döntésnek láttuk nem összeverni, de a motor tulajt is le kellett fogni, akinek beverte a lámpát, mert ő nem meglepő módun neki akart menni.

Amúgy itt igen nagy az utálat a motorosok iránt. Nekem most a 2-3 házzal arrébb lakó semmittevő szomszédasszonyok jöttek, hogy ha meglátnak száguldozni az utcában és veszélyeztetem a kisgyerekeiket, akkor feljelent.

A szitu egyébként, hogy egy rövid egyirányú utcában lakom, ahova csak a lakók hajthatnak be. Én épp a sarki házban lakom, tehát kb. be sem hajtok az utcába :W

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#14) Kolondrum válasza total90 (#13) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem meg épp azt mondta a kollégám, hogy amikor nyarlani volt, a motorosok durván szabályosan mentek. Még videót is csinált nekem. Gyök2-vel követte a motoros az autókat és nem egy hanem mindegyik. Meg sem próbálta kielőzni őket.
Gondolom ha ilyen van akkor a hangra is ugranak. Mások szerint nagyon hallani ha jövök-megyek. Killerrel is. Hajnalban indulok munkába, hát szoszo a teljes csendbe dobok egy követ. Hidegen ráadásul óriásikat durran ha elveszem a gázt, de hát ez itt más világ. 1x szólt egy kolléga melóba,hogy legalább a killert tegyem be. Mondom neki ez a tompított hang...
Arra jó, hogy autó mögött kis odahúzásra szétszalad h elférjek. Én nem a kocsik mögé beszoruló verzió vagyok.

Minden estere meglepő a történet.

[ Szerkesztve ]

(#15) deicide válasza Thome (#10) üzenetére


deicide
veterán

Pedig előfordul hogy csak 60-al tudok menni 90-es tábla hatálya alatt.
Bringával. :DDD ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#16) ivana


ivana
Ármester

Amúgy bringázástól nem lehet valakit eltiltani ha ekkora idióta? Mert ha valami villát ( :Y ) nyomott a motoros kerekéhez az már nem közúti veszélyeztetés hanem konkrétan gyilkossági kísérlet, vagy legalábbis szándékos testisértés.

(#17) Klaus Duran válasza ivana (#16) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Elméletileg a kerékpár jármű. Ha eltiltják a járművezetéstől akkor a probléma megoldva.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#18) radi8tor válasza Klaus Duran (#17) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De jogosítvány nem kell hozzá. Én még nem hallottam olyanról, hogy valakit eltiltottak volna a kerékpározástól.
Más kérdés, hogy pl részegen nem lehet kerékpárra ülni.

⭐ Stella

(#19) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Nyélgáz, 280, és nem lesz ideje reagálni. ;] Na jó, ez nem komoly. :)

Amúgy szerintem azért vannak rossz véleménnyel a motorosokról, mert az idiótákat látják többen.
Csak képzeljétek el a 2 szitut:
-Megy az őrült motoros, megelőz egy 15 autóból álló sort. 15 ember látott ámokfutó motorost.
-Megy a motoros a 15 autóból álló sorban, szabályosan. Hányan látják? 2-en. Aki előtte van és aki mögötte.
Szerintem ez az egyszerű oka az őrült motoros sztereotípiának.

Engem sok-sok ezren láttak eddig. ;]

Ha esetleg valaki tud eladó XX-et vagy Busát, dobjon egy privit. :D

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#20) deicide válasza radi8tor (#18) üzenetére


deicide
veterán

Háát, már ez sem igaz 2014 óta. Csak annyi a kikötés, hogy kerékpározásra alkalmas állapotban kell lennie, ez meg annyira szubjektív, hogy elmondani nem lehet.
Most hétvégén egy 190km-es bringázáson 90km-nél Zircen begurítottunk egy apátsági búzasört, de ha leöntök mellé 2 feles pálinkát, akkor is alkalmas maradok bringázásra.

Mindig néhai faterom jut eszembe erről az új szabályozásról és a védőangyala, hogy a 7km-re levő telkünkről mindig hazavezette a bringát, mert amúgy az öreg hazaérve 1 értelmes összetett mondatot nem tudott elmondani, de bringázni tudott, úgy-ahogy.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#21) ivana válasza Klaus Duran (#17) üzenetére


ivana
Ármester

Jó mondjuk amit mesélt a rendőr, hogy konkrétan szándékosan okozott a fickó balesetet azért a hűvösön ülne 2-3 évig normál esetben...

[ Szerkesztve ]

(#23) Kolondrum válasza futo001 (#19) üzenetére


Kolondrum
félisten

A motor jellege miatt elkerülhetetlen, hogy ne szúrjon szemet a közlekedés többi résztvevőjének. Akkor nem motorozna az ember, mert nekem ne mondja senki, hogy jó tötymörögni az autók között és maximálisan betartva mindent közlekedni. Én nem olyan régóta már el is mondom ha kérdezik, úgy megyek ahogy jól esik. 100km-t órán belül megteszek. Nem bántok senkit, de nem szeretem ha direkt húzzák az agyam az ablakmosással vagy egyéb szépségekkel.

[ Szerkesztve ]

(#24) total90 válasza Kolondrum (#22) üzenetére


total90
veterán

A mi esetünkben keskenyebb utat és élesebb kanyart képzelj el. Azért is nem előztünk... amúgy én sem tartok be minden szabályt, de ilyen helyeken azért igen.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#25) Kolondrum válasza total90 (#24) üzenetére


Kolondrum
félisten

Persze őrült dolgokba nem megy bele az ember.

(#26) 8th


8th
addikt

Mert a motorosok mindig csak száguldoznak [link] :D

(#27) FLATRONW válasza oriic (#4) üzenetére


FLATRONW
őstag

Gondolom feltetted magadnak a következő kérdést és a válasz leesett:
- Mi az a .... az autóban? :)

(#28) #72042496 válasza FLATRONW (#27) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én kb. így jöttem rá. :D

(#29) XtremLor válasza Thome (#10) üzenetére


XtremLor
őstag

Ismerek tobb embert is akik, 90->60 tempot vernek lakott teruleten kivul,megfontolt? Egy fenet, egyszeruen sik hulye, aki nem tud vezetni se....Mindegy az hogy motoros, autos....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#30) dugo_ válasza Kolondrum (#23) üzenetére


dugo_
veterán

Én nem olyan régóta már el is mondom ha kérdezik, úgy megyek ahogy jól esik.

Na, hát az említett biciklis is úgy ment, úgy viselkedett, ahogy neki jól esik. :D Kérdés, hogy hova vezet ez.

(#31) BoB válasza XtremLor (#29) üzenetére


BoB
veterán

+1

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#32) Soybex válasza Klaus Duran (#3) üzenetére


Soybex
őstag

Végem van ettől a képtől :DD

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#33) ivana válasza XtremLor (#29) üzenetére


ivana
Ármester

Múltkor egy ilyet előztem ki kocsival, 4 bringát vittem opel zafira 1.8 (azért annyira nem fürge), tök sima széles út, swift megy 60-al nézek mi van :U Na mindegy 3-asba aztán padló megelőzöm (bringák miatt vigyázni kell...), valami 50 körüli nő és úgy vezet, hogy a mellkasa 30 centire van a kormánytól :(((
1. Hogy a halálba lehet így vezetni?
2. Ha ennyire nem megy mit keres az úton?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.