Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RROD360


RROD360
tag

Szép kis netbook és jó cikk :K :) . Grat hozzá :R

(#2) kisza25 válasza RROD360 (#1) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszönöm :R
ha valaki valamire még kíváncsi akkor szívesen megosztom, már eszembe is jutott 1-2 dolog amit kihagytam a cikkből :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3) marcus14


marcus14
tag

Köszi a cikket,remek írás minden benne van :R

"Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

(#4) bubi92


bubi92
őstag

jó leírás, szép gép, bár a bekapcsoló gomb fura helyen van. becsukott állapotban valami megnyomja és magától bekapcsol a gép.

(#5) kisza25 válasza marcus14 (#3) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szívesen, még gyorsan beleírtam ami eszembe jutott:)
bubi92: köszi :R igen elég fura helyen van, de becsukott állapotban csak akkor tudod bekapcsolni, ha vezérlőpultban beállítod, hogy ne csináljon semmit, ha összecsukod, amúgy meg nem tudod bekapcsolni összecsukva, de mindjárt kipróbálom:)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6) kisza25 válasza kisza25 (#5) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na megnéztem, akármilyen beállítás van megadva lecsukott fedélnél nem lehet bekapcsolni :N

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7) wody21


wody21
tag

Jó gép, részletes leírás - bár engem eléggé zavartak a 4-5 soros mondatok. (főleg a Multimédia részben az utolsó mondat, azt szerintem érdemes lenne "néhány ponttal ellátni")

(#8) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Csinos... Szemeztem már vele párszor, bár mindig kilyukadok oda, hogy nekem a netbook méret állandó használatra még kicsi lenne. :)

Ezt a gépet legalább nem kell szétbombázni vinyócseréhez... Nem elhanyagolható tényező. :) Grat a masinához. :K

Véleményem szubjektív...

(#9) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nagyon tetszik a masina, használd egészséggel, egyedüli gondom vele, hogy a youtube HD-kat nem viszi. :(

when the sun shines, we'll shine together

(#10) hackeeeee válasza mexicanraven (#9) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Öhm, pedig a 3150-es intel tudtommal már tud HD-t gyorsítani. Vagyis DXVA-t asszem tud.

Semmi..

"Intel introduced Direct X 10 for the X3100 and X3500 GPUs in the Vista 15.9 drivers, though any release of DX10 drivers for the X3000 is uncertain. WDDM 1.1 is supported by X3100 but DXVA-HD is not."

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#11) kisza25 válasza wody21 (#7) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszi :R hm... átfutom még 1x aztán rakok pár pontot:)
mexicanraven:köszi
engem nem zavar, mert 480p-ben is már elég jó a kép, bár már vadászok egy crystal HD kártyára :P
hackeeeee: nekem is az asztali gép mellett van, ez teljesen másra való, azt nem tudnám kiváltani hordozhatóval, csak nagyon drágán:)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#12) Robez88


Robez88
tag

Szia! Részletes, összeszedett leírás lett, gratulálok a géphez. :C Így képekről engem a kijelzőt körbeölelő, széles műanyag zavar!
"...igaz buckup funkciója..." gondolom backup akart lenni :K
véleményem szerint jót tenne a cikknek, ha oldalakra bontanád

(#13) Endreas válasza kisza25 (#11) üzenetére


Endreas
tag

Tényleg jó cikk!

Kérdezz.

(#14) hackeeeee válasza kisza25 (#11) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Úgy értettem, hogy Nekem szükség van jelenleg a min. 15,6"-ra is. Netbook kicsit kényelmetlen lenne ez miatt... :)

Véleményem szubjektív...

(#15) megema


megema
őstag

Jó kis gép, tetszetős. :)

Nekem egy Dell Mini 10 HD-m (1010) van és meglepően jól teljesít az előzetesen vártakhoz képest. 6 órás üzemidő 6 cellás akkuval még 1 évesen is, és nagyon szép 1366*788-as felbontású LED-es kijelző. Igaz, Crystal HD ebbe még nem került, de megfelelő lejátszóval és codecekkel viszi a 720p-s .avi-kat és a 720p-s YouTube videókkal sincs baja. 1080p-nél már akad mondjuk. Postal 2 is megy rajta minimum grafikán még játszhatóan. :) Mondjuk több hasonló korú játék sem szereti ezt a VGA-t. Ami meglepett, hogy Win 7-tel is bőven elég az 1 GB ram, no meg a HDMI se egy rossz dolog rajta.

Negatívumként csak egy grafikai betegséget tudnék említeni bekapcsolt Aero és kikapcsolt áttűnések esetén ("beakadó" felfényesedő részek explorer.exe által kezelt ablakoknál), bekapcsolt áttűnések esetén viszont már lassul, így az egyszerű (kék) témát használom.

[ Szerkesztve ]

(#16) Findzs


Findzs
addikt

a hardver felsoroláshoz oda írhattad volna a kijelző méretét is

jó bemutató, köszi

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#17) EczkE


EczkE
addikt

Szép gép. Használd egészséggel! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#18) Boxi88


Boxi88
őstag

Nagyon pofás kis netbook, mondjuk az atom proci miatt kicsit gyenge, én ezért várom meg a fusion e350-el szerelt netbookokat! :K

De kinézetre tényleg jó nagyon! Grat az íráshoz!

(#19) adwin


adwin
tag

Szép netbook, jó kis cikk :)

Üdv adwin

(#20) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

A windows 7 telepítőt elég ha rámásolod bármilyen pendrivera és arról bootolni és települni fog a rendszer. Próbáld ki!

(#21) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A cikkben - legfőképp a multimédia - résznél azért illene megemlíteni a Brazos-t, ami rövid időn belül hazánkban is kapható lesz.

Amúgy a memória órajelnél a 667 MHz az normális, ugyanis az a valós órajel, az 1.333 MHz pedig egy effektív órajel. Ez teljesen normális, hiszen a gyártók a moduloknál mindig az effektívó értéket reklámozzák, soha nem a valós órajelet. Ez azt jelenti ,hogy egy 1.333 MHz-es DDR3 modulon a lapkák 667 MHz-es valós órajelen ketyegnek (DDR3 esetén 2x szorzóval kell számolni).

Amint azt korábban is említettem, a Brazos-t mindenképp fontos lenne megemlíteni, főleg ha már a Crystal HD is szóba került. A Fusion az internet és multimédia területen gyakorlatilag verhetetlen, de más területen sem kell szégyenkeznie

Most csak ennyi jutott eszembe.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#22) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Jó kis netbook, főleg az üzemidőt tekintve.

(#23) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Szuper kis gép, a cikk is jó! Használd egészséggel, sokáig! :)

(#24) GreenAtis


GreenAtis
tag

Hát tudom OFF meg mindnden, de nekem a 13,3as MacBookPro-m is elmegy 7 óra környékét ha csak netezek wifi-vel, vagy filmet nézek. Jó tudom nem az az árkategória, de nem is egy halálgyenge atom egy miniatür házban. Nem egy Netbook-ot szedtem már szét és egyikben sem volt rendes hűtés, és sorra döglenek meg 1, másfél 2 évesen, és szerintem ez a hűtés (hűtés elégtelen megoldása) vezethető vissza. Én ugyvagyok vele hogy akkor már inkább egy tablet.

(#25) #13260800


#13260800
törölt tag

Nagyon alapos részletekbe menő leírás! Köszönjük! :R

(#26) Magnum_


Magnum_
nagyúr

korrekt lett, jó volt elolvasni ;)

I humbly and respectfully decline™

(#27) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Robez88: köszönöm :R javítva, lehet felbontom, de annyira nemhosszú szerintem

Endreas:köszönöm :R

hackeeeee: hamar meglehet szokni, pláne mikor az ágyban netezek és nem a 3kg-os noti nyom agyon az egykilós hűtőpaddal, hanem egy egykilós gép:)

Findzs: javítva :R

EczkE: köszönöm :R

Boxi88: tesztek alapján egy atom ion párossal pariban van rosszabb fogyasztással

adwin: köszi :R

Krugszvele: mint írtam kimásoltam és telepítettem és mikor végzett az asztalig már nem jutott el :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#28) kisza25 válasza huskydog17 (#21) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem értem miért kellett volna beleírnom a Brazos-t :U ez egy intel gép, az meg AMD, majd ír róla az akinek olyan van,
effektíve 667Mhz en mennek amúgy meg 333Mhz-en, félreértés elkerülése végett :P

^Clown: igen nagyon bejön ez a mobilitás :K

ThaBoss: köszönöm :R

GreenAtis: igen ahogy írtad is nem egy kategória, ha teljesítmény kell ott az asztali, ha netezek akkor meg ez, na meg ez attól azért jóval kisebb akár egy nagyobb női tatyóba is belefér ;)

Dyra: köszönöm :R elég sokáig is készült(jan. 4-én kezdtem el), rengeteg tesztet készítettem, csak sajnos nem volt sok értelmük :N

Saint_: köszönöm :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#29) huskydog17 válasza kisza25 (#28) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ez azért érdekes, mert a DDR3 szabvány legalább 800 MHz-es effektív órajelet ír elő, szóval ott nálad a 667-es igencsak érdekes.
Ha már megemlítetted a HD Crystal dekódert, ami Broadcom gyártmány, akkor miért ne lehetne megemlíteni a Brazos-t? Egyik se Intel.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#30) upszilon


upszilon
őstag

Még mindig csúnyán kilóg az aksija, mondhatni "töke van a menyasszonynak" és még el sem takarja. :N

(#31) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Jó kis írás volt !
Designos darab ..

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#32) Gude


Gude
senior tag

Részletes mindenre kiterjedő irás(utólagos javításokkal) A netbook is tetszetős darab.Gratula :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#33) kisza25 válasza huskydog17 (#29) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szerintem azért rakták bele a DDR3 mat mert kevesebbet fogyaszt és valószínűleg nem profitálna a CPU a gyorsabb memóriából (a notimban a QL-65 ös 2magos 667Mhz-en kezeli a ramokat, lecseréltem egy rm-84-re és csak az órajelnyi 10%-ot gyorsult a gép, hiába kezelte 800Mhz-en a ramokat)
a Crystal HD az intel atom mellé lett kifejlesztve, a Brazors meg egy platform

upszilon: amikor használod nem látod:)

(ÉN)közPONT: köszi :R

Gude: köszi :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#34) upszilon válasza kisza25 (#33) üzenetére


upszilon
őstag

amikor használod nem látod

Nem, ez nem így van! A hurcolás is használat. Kényelmetlen és csúnya. Ez a neti az ámítástechnika zsaporozsece. Csak az még anno rossz is volt. :DDD

(#35) mmdms


mmdms
addikt

Jó kis masszív cuccnak néz ki, tetszik is. Nekem egy nb100-asom van, annak az összeszerelése és az anyaga is elég gagyinak hat, és az is, valamint filmnézés közbe bőven 100 fok felett megy, itt úgy néz ki ezt is megoldották, jó látni. Jó kis cikk, köszi! :)

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#36) JanFe


JanFe
aktív tag

Jol sikerult cikk. Hasznald egeszseggel a kutyut :)

"There is nothing permanent except change"

(#37) GIJoe


GIJoe
addikt

Hirtelen azt hittem az AMD brazorosról írsz, de azért... :R

(#38) greenmeister válasza kisza25 (#6) üzenetére


greenmeister
tag

Hello. bcm70015 chipet most vettem ebayrol (alig 2 hete). 20ert szállitassal meglehet venni. 7 nap alatt megjon nemetorszagbol.

[ Szerkesztve ]

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#39) bob011


bob011
tag

Jó lett a teszt. Hasonló megelégedéssel használom én is az MSI-met. :)

(#40) BloodRay


BloodRay
veterán

Jó írás lett, a gép meg szép. :K
Nekem csak a billentyűzet kiosztása és a fényes kijelzője nem tetszik, egyébként korrekt.
Én már a fusion-os gépekre várak, maximum egy olyanra cserélnék.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#41) huskydog17 válasza kisza25 (#33) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Csak arra akartam rámutatni, hogy a Crystal HD nem Intel gyártmány és a Brazos sem, így mindkettőt meg lehet említeni. A Brazos valóban platform, de attól még netbookokra van kifejlesztve. Ha ezt figyelembe vesszük, valamint azt a tényt, hogy sokkal fejlettebb az összes konkurenciánál, akkor igenis érdemes lenne megemlíteni, főleg az internet és multimédia szekcióban.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#42) dave666


dave666
aktív tag

Köszi a leírást :R

A Toshiba netbook, jó választás volt, szép dizájn, jó teljesítmény, és elérhető ár :R
Nekem Asus eeepc van hasonló paraméterekkel.
Az akksira nekem 8 órát írnak, kb. 6 körül bírja is.

Dave666

(#43) kisza25 válasza upszilon (#34) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

10,2"-os tatyiba belefér szóval innentől a hurcolás is tökmindegy :)

mmdms: köszi :R
100fok felett :Y ez a cucc paszívan 50fok alatt marad, ha kiegyensúlyozottan van és netezek

JanFe:köszönöm :R

GIJoe: na hagyatok már lógva ezzel a Brazos-al :DDD

bob011: :R használd egészséggel :R

BloodRay: nekem most kellett ezért nem is vártam meg a fusion-os gépeket,
nagyon be vagytok sózva Brazos-ra :D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#44) kisza25 válasza huskydog17 (#41) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a crystal HD az intel kérésére-engedélyével lett kifejlesztve, tehát van hozzá köze intelnek,
a cikk pedig nem általánosságban a netbookokról szól, hanem a TOSHIBA mini NB250-ről,
innentől nem látom értelmét annak, hogy a cikkben megemlítsem a legújabb amd platformot ami még igazából tudtommal, csak alaplap formájában létezik, netbookban még nincs forgalomban, a szállítás január 24-én fog megkezdődni, így ebben a hónapban kerül a boltok polcaira ;)

dave666: nagyon szívesen :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#45) huskydog17 válasza kisza25 (#44) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Értem, ahogy gondolod.

"nagyon be vagytok sózva Brazos-ra"

Ami nem is csoda! :)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#46) kisza25 válasza huskydog17 (#45) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

majd első tesztek után elválik :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#47) huskydog17 válasza kisza25 (#46) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Tesztből már jó néhány található az interneten.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#48) mmdms válasza kisza25 (#43) üzenetére


mmdms
addikt

Hát igen sajna, anno kezdtem írni róla egy cikket mikor megjelent, csak a PH! gyorsab volt. :D
De egy képet készítettem róla, igaz ez még nem 100 fok felett van, de 117-ig ment fel, 720 lejátszása közben. [link] a középső a proci.

[ Szerkesztve ]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#49) BloodRay válasza kisza25 (#43) üzenetére


BloodRay
veterán

Értem, én is így voltam 2 éve, nem azért említettem a Fusion-t. Csak, hogy én maximum egy olyan netbookra cserélném el a mostanit. Egyébként hasonló teljesítményű az enyém is, csak még a régebbi platformmal, így kicsit kevesebbet, 5-6 órát megy csak akksiról.
Aztán majd a tesztek megmutatják valóban érdemes-e atom-ról fusion-ra váltani. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#50) kisza25 válasza BloodRay (#49) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

teljesítményen semmit nem javítottak, csak fogyasztáson

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.